Házená - MOL liga ženy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Poruba - 8. května 2018   17:00

Hodonín
Hodonín
4' Kalinová  • 6' Nováková  • 12' Gätnerová  • 13' Kalinová  • 17' Tóthová  • 18' Pospíšilová  • 19' Kalinová  • 20' Patrnčiaková  • 26' Pospíšilová  • 34' Patrnčiaková  • 40' Tóthová  • 42' Vavroušková  • 43' Vavroušková  • 46' Vavroušková  • 48' Smetková  • 55' Tóthová
19:27
(11:15)
Poruba
Poruba
1' Desortová   • 3' Maiwaelderová   • 5' Desortová   • 6' Andrýsková   • 6' Desortová   • 9' Maiwaelderová   • 11' Maiwaelderová   • 12' Maiwaelderová   • 14' Desortová   • 15' Sekulová   • 17' Sekulová   • 19' Konečná   • 24' Sekulová   • 27' Varmužová   • 36' Sekulová   • 38' Andrýsková   • 39' Desortová   • 43' Rechtorisová   • 48' Desortová   • 49' Andrýsková   • 52' Desortová   • 54' Rechtorisová   • 55' Konečná   • 59' Sekulová   • 60' Desortová
Hodonín
Bečička – Horák
TEZA Hodonín
Poruba

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne.
Tohle jde ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne.
Je dobojováno! Hostující hráčky si připsaly po delší době výhru ve skupině play-out a zrovna v zápase, do kterého šly jako velké favoritky. Až na jednu pasáž v druhém poločase byly házenkářky Poruby jasně lepším celkem, což se nakonec podepsalo na výsledku utkání, který hovoří jasně v jejich prospěch.
HK Hodonín – DHC Sokol Poruba 19:27 (11:15)
Nejvíce branek: Tóthová 4/1, Patrnčiaková 3/1, Vavroušková 3 – Desortová 8, Sekulová 5, Maiwaelderová 4. Rozhodčí: Bečička – Horák. Sedmimetrové hody: 6/3 – 2/1. Vyloučení: 2:3.
60'
Z dorážky se trefuje Desortová, která předtím neproměnila sedmimetrový hod.
60'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
60'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Simona Višňovská).
59'
Probíhá poslední minuta tohoto klání.
59'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Michaela Sekulová).
59'
Dvě za sebou jdou střely musela řešit domácí brankářka, ani jednou ale inkasování nedopustila.
58'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Na čáře teď Roháčková zabránila míči k tomu, aby se dokutálel do prázdné brány.
57'
Utkání už se začíná schylovat ke konci, tomu i napovídá styl hry obou celků, který není bůhvíjak aktivní.
56'
Další nepovedené zakončení hráčky s číslem čtyři.
55'
Tóthová teď nedokázala trefit prázdnou bránu přes celé hřiště.
55'
Na levé spojce dostala míč Tóthová, a ta se také prosadila.
55'
Konečná vstřelila branku a nejspíš také rozhodla celé utkání.
54'
Rechtorisová se trefuje z pravého křídla.
52'
Hráčkám Poruby oddechový čas pomohl, což se projevuje na jejich projevu hry.
52'
Osmá branka pro Dezortovou, která se prosadila tradičně z pivota.
50'
Nadvakrát teď nedokázali domácí hráčky dopravit míč do brány soupeře, to by mohlo Hodonín značně mrzet.
49'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková).
48'
Střeleckou impotenci hostujícího celku ukončuje pohledným zářezem Desortová.
48'
48'
Smetková z hranice brankoviště vrací Hodonín do hry! Hostující hráčky začínají být bezradné.
47'
Odpískány kroky jedné z hostujících hráček.
46'
Vavroušková z pivota snížila na rozdíl tří branek.
46'
Smetková nyní neuspěla, když její střelu k pravé tyči vychytala Roháčová.
45'
Patrnčiaková byla při svém útoku faulována, což neuniklo zraku jednoho z rozhodčích.
44'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Valerie Smetková).
44'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
43'
Vavroušková se rozjela! Prosazuje se totiž při následující akci Hodonína.
43'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Alžběta Rechtorisová).
43'
Po krásné nahrávce Višňovské stála sama před brankářkou Patrnčiaková, ta ale neuspěla.
42'
První branku v tomto zápase si připsala Vavroušková.
41'
Roháčková si počínala bravurně proti samostatnému úniku Tóthové!
40'
To co se nepovedlo Kalinové, tak v tom nyní uspěla Tóthová, která trefila prázdnou bránu.
39'
Desortová si počínala jako buldozer proti hráčkám Hodonína a završila tuto akci prudkou střelou mimo dosah Zichové.
38'
Z rychlého brejku se prosazuje Andrýsková.
38'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Michaela Sekulová).
38'
Ta stejná hráčka nyní poslala míč jen do tyče.
37'
Gätnerová vystihla přihrávku soupeře a mířila sama na prázdnou bránu, tu ale v obrovské šanci minula.
36'
Michaela Sekulová z pravé spojky trefila míč k protější tyči brány.
35'
Tóthová od tyčky poslala míč do zámezí!
35'
Desortová se ze střední spojky trefuje popáté v tomto zápase.
34'
Nechybělo mnoho a Sekulová procpala míč mezi nohami Zichová, té však trochu vypomohlo štěstíčko.
34'
Patrnčiaková neskutečně vymetla levý horní roh brány.
33'
Vidíme pasáž plnou nepřesností na obou stranách.
31'
Kalinová to zkusila přes celé hřiště, v tomto případě ale neuspěla.
31'
V prvním poločase se potvrdily před zápasové predikce, které favorizovaly v dnešním utkání hostující celek. Hodonínské hráčky strádají hlavně kvůli své špatné produktivitě, většina střel totiž končí mimo bránu.
Druhý poločas začne přibližně v 17:45.
30'
30'
A to se opakuje i v následující minutě. Brankářky jsou dnes ozdobou tohoto duelu.
29'
Teď předvedly své dovednosti brankářky na obou stranách, v obou případech to byla střela z křídla.
28'
Další pohledný zákrok Zichové proti střele soupeřky.
28'
27'
Nejlepší střelkyně ligy Patrnčiaková trefuje spojnici!
27'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
27'
Varmužová se doslova poprala o míč na brankovišti a přesnou střelou skórovala.
26'
Kalinová krásně prostrčila míč na Pospíšilovou, která se na pivotu nemýlila.
25'
25'
Kalinová ze střední spojky vůbec netrefuje svatyni hostujícího celku.
24'
Od levé tyče se odrazila střela Sekulová do protějšího rohu brány.
24'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Klára Svobodová).
23'
Proti střele z pravého křídla se prezentovala Zichová skvělým zákrokem.
23'
Tóthová z hranice brankoviště trefuje tyč!
22'
Z křídla i Patrnčiaková, ani ta nedala.
22'
Maiwealderová klasicky z levé křídla, avšak tentokrát z toho branka nebyla.
21'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Hodonín (Alžběta Tóthová).
20'
Na pravém křídle se objevila Patrnčiaková, jež potvrdila roli nejlepší střelkyně ligy.
20'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková).
19'
Kalinová z devítky přehodila hostující brankářku.
19'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
19'
Konečná ze v pádu prosazuje střelou k pravé tyči.
18'
Žlutá karta pro realizační tým DHC Sokol Poruba.
18'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Šárka Pospíšilová).
17'
Gätnerová orazítkovala tyč! Na druhé straně poté předvedla vynikající zákrok pro samostatnému úniku hostující hráčky Ziochová.
17'
Z rychlého brejku se prosazuje Sekulová.
17'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Alžběta Tóthová).
15'
Sekulová zbořila vše a střelou přidala desátý gól pro svůj celek.
14'
Kalinová byla při zakončení faulována soupeřkou, čehož si všiml jeden z rozhodčích.
14'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Alžběta Tóthová).
14'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
13'
Z pravé spojky vyslala dělovou ránu Kalinová a prostřelila vše, co ji stálo v cestě.
12'
Maiwaelderová znovu z levého křídla ,tentokrát se ji to podařilo pohledným lobem.
12'
Gätnerová prošla sama středem a odvážně i zakončila.
11'
Díky střele Maiwaelderové odskakují hostující hráčky na rozdíl čtyř branek.
11'
Andrýsková trefuje pouze břevno, načež zkoušela jedna z domácích trefit prázdnou bránu, avšak neúspěšně.
10'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Alžběta Tóthová).
10'
Na druhé straně přichází zákrok také Mučkové.
9'
Maiwaelderová z levé spojky trefila pravý růžek domácí brány.
9'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
8'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
8'
Skvělý zákrok předvedla Zichová proti zakončení Andrýskové.
7'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Hodonín (Annamária Patrnčiaková).
6'
Desortová si připisuje třetí branku v tomto utkání poté, co střelou ze střední spojky rozvlnila síť v bráně Hodonína.
6'
6'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Hedvika Nováková).
5'
Kalinová se pokoušela uvolnit na střední spojce, jenže to se ji nepovedlo, a tak vyslala do samostatného úniku Desortovou, která tuto šanci proměnila.
4'
Hostující hráčky hrály bez brankářky, jenže chybovaly a k míči se dostala Kalinová, která se z půlky trefila a srovnala.
3'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Annamária Patrnčiaková).
3'
Maiwaelderová z levého křídla procpala míč za záda Zichové.
1'
Desortová se skvěle uvolnila ze střední spojky poslala míč podél levé nohy domácí brankářky.
1'
První útok měli k dispozici domácí hráčky, avšak Nováková netrefila z levé spojky bránu.
1'

HK Hodonín: Zvoničová, Zichová – Poláchová, Tóthová, Smetková, Jadamíková, Jastrábová, Gätnerová, Pospíšilová, Kalinová, Patrnčiaková, Krejčíková, Nováková, Višňovská, Vavroušková.

DHC Sokol Poruba: Mučková, Roháčková, Mácalová – Sekulová, Andrýsková, Rechtorisová, Svobodová, Revajová, Varmužová, Desortová, Noworytová, Konečná, Maiwaelderová.

Rozhodčí: Bečička – Horák.
Dnešní utkání by nám mělo nabídnout velmi vyrovnanou hru, tak jako před pár dny v Ostravě, kdy zápas skončil 24:21 pro domácí mužstvo. Pokud si chtějí oba celky zachovat šanci na záchranu v nejvyšší soutěži, tak musí dnes bezpodmínečně vyhrát. Hlavně na straně Hodonína je situace více než kritická, jelikož jihomoravské hráčky nedokázaly ještě v play-out bodovat.
Do dnešního duelu by měla nastoupit za domácí i Annamaria Patrnčiaková, nejlepší střelkyně MOL ligy, na jejímž výkonu bude záležet nejspíš i průběh souboje.
Vítám vás u zápasu play-out MOL ligy, ve kterém proti sobě nastoupí domácí tým HK Hodonín a hostující DHC Sokol Poruba. Naplánovaný start klání je naplánován na 17:00 a vy jste srdečně zváni ke sledování textového přenosu, který se vám budu snažit dnes zprostředkovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.