Házená - MOL liga ženy - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Šaľa - 28. března 2018   18:00

Hodonín
Hodonín
1' Kalinová  • 5' Patrnčiaková  • 11' Gätnerová  • 12' Patrnčiaková  • 18' Krejčíková  • 24' Tóthová  • 29' Tóthová  • 30' Tóthová  • 31' Jadamíková  • 33' Smetková  • 36' Tóthová  • 38' Poláchová  • 44' Poláchová  • 45' Poláchová  • 51' Višňovská  • 60' Jadamíková
17:37
(8:20)
Šaľa
Šaľa
2' Bujnochová   • 2' Klučková   • 4' Trochtová   • 5' Klučková   • 7' Bujnochová   • 7' Bujnochová   • 10' Klučková   • 11' Klučková   • 12' Bahýlová   • 13' Greštiaková   • 14' Greštiaková   • 15' Vargová   • 18' Klučková   • 19' Pócsíková   • 21' Bujnochová   • 23' Tisajová   • 24' Némethová   • 26' Škoricová   • 29' Trochtová   • 30' Klučková   • 32' Némethová   • 35' Škoricová   • 38' Klučková   • 40' Pócsíková   • 42' Pócsíková   • 43' Bahýlová   • 44' Trochtová   • 45' Bujnochová   • 47' Tisajová   • 48' Bahýlová   • 48' Bujnochová   • 56' Tisajová   • 56' Tisajová   • 58' Trochtová   • 59' Vargová   • 60' Tisajová
Hodonín
Králíček, Letev
TEZA Hodonín
Šaľa

Toto je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera.
Je dobojováno! Dominance hostujícího celku přetrvala i v druhém poločase, když se hráčkám Šaľy podařilo navýšit své vedení na rozdíl dvaceti branek. Hodonínské házenkářky jistě nebudou dnes spokojené, jelikož jelikož jejich výkon rozhodně nepatřil k těm nejpovedenějším.
HK Hodonín – HK Slovan Duslo Šaľa 17:37 (8:20)
Nejvíce branek: Tóthová 4, Poláchová 3, Patrnčiaková 2 – Klučková 7/1, Bujnochová 6, Tisajová 5. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/1. Vyloučení: 5:0.
60'
Na rozdíl dvaceti branek snížila Jadamíková.
60'
Hranici čtyřiceti branek se blíží slovenský celek poté, co se prosadila Tisajová.
59'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Jasmínka Vargová).
59'
Ani teď to Kalinová nevyšlo, jelikož z pravé spojky trefila jen připravené ruce brankářky soupeře.
58'
Trochtová z pivota překonala bezmocnou Zichovou.
56'
Znovu Tisajová, která si z rychlého brejku připsala pátý zářez v tomto duelu.
56'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Monika Tisajová).
55'
Dvakrát trefena tyč hostující brány! Nejdřív se o to postarala Kalinová, chvíli poté ji napodobila Patrnčiaková.
55'
Dobrý zákrok předvedla Zichová proti sedmičce Klučkové.
54'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Valerie Smetková).
54'
Nádherná kombinace domácích hráček byla ukončena zbytečnými kroky Višňovské.
54'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Lívia Klučková).
53'
Poláchové se nepodařilo přehodit Krebsovou z levého křídla.
52'
Velká smůla Smetkové, která sice překonala hostující brankářku, avšak míč se odrazil od země nad břevno.
51'
Višnovská ukončuje sérii branek soupeře.
50'
Teď Zichová převedla skvělý zákrok nohou, když zasáhla proti střele z pivota.
49'
Podstřel Tóthové vyrazila nohou hostující brankářka.
48'
Bujnochová z pravé spojky překonala Zichovou, jež si na míč už dlouhou dobu nesáhla.
48'
O třicátou branku hostí se zasloužila Bahýloáv, která využila zaváhání v domácí obraně.
47'
Při návratu domácí hráčky z trestné lavice vstřelila branku Tisajová, které se to podařilo z pravé spojky.
45'
Přesilovou hru využívá Bujnochová.
45'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
45'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Diana Poláchová).
44'
Po střele Kalinové se do rychlého brejku dostali hostující hráčky, které zásluhou Trochtové proměnily tuto možnost.
44'
Na rozdíl dvanácti branek snižuje Poláchová.
43'
Tentokrát přichází branka z levé křídla, o níž se postarala Bahýlová.
42'
Z pravého křídla to vyšlo Póscikové, která poslala svou střelu na protější tyč.
41'
Další protiútok hráček slovenského týmu, nyní však skončil míč na břevně.
40'
Z brejku vstřeluje branku Pósciková, jež přehodila brankářku Hodonína.
39'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
38'
Z levého křídla se trefuje Poláchová Diana.
38'
Nyní už byla na soupeřku krátká, když se střelou do pravého rohu brány prosadila Klučková.
37'
Skvěle zasáhla Zichová proti brejku soupeřky!
36'
Nádherně se uvolnila Tótová a zakončila tuto povedenou akci.
35'
Z pravé spojky prostřelila Zichovou Škoricová, a z toho důvodu je to znovu o dvanáct branek.
33'
Skvěle vystiženou přihrávkou se dostaly domácí hráčky do rychlé akce, kterou proměnila v branku Smetková.
32'
Némethová ze střední spojky trefila prostor mezi nohami domácí brankářky, jež byla na toto zakončení krátká.
31'
Ke střele z pivota se probila Jadamíková, která se trefila poprvé v tomto duelu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:45.
První poločas je u konce! V něm si lépe vedly hráčky hostujícího celku, které naprosto dominovaly úvodním třiceti minutám. Házenkářky slovenského celku zejména těží z častých chyb Hodonína, které přichází obzvlášť při útočné fázi. Po první části tohoto duelu tedy vedou hráčky Šaľy o dvanáct branek – 8:20.
30'
30'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Lívia Klučková).
30'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Alžběta Tóthová).
29'
29'
Trochtová se prosazuje poprvé v utkání, a tak přidává devatenáctou branku Šaly.
29'
Pospíšilová z pivota mířila jen do rukou hostující brankářky!
28'
Ze střední spojky se odhodlala ke střele Tóthová, jenže ani ta střeleckou smůlu domácích hráček neprolomila.
26'
Další chyba hodonínských hráček. Pokud se domácí z tohoto faktu nepoučí, tak může tento zápas skončit neúprosným debaklem.
25'
Žlutou kartu inkasoval od rozhodčího tohoto zápasu domácí trenér Kumpán.
24'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
24'
Dobrá střela Némethová nedala Zichová žádnou šanci.
24'
Z rychlého protiútoku skóruje Tóthová.
23'
Nepříliš povedenou střelu Tisajové si za rámeček domácí brankářka rozhodně nedá.
22'
Proti samostatnému úniku soupeřky vynikla svým zákrokem Zichová!
21'
Ach ta kombinace. I nyní to byla chyba v této činnosti, která zapříčinila vznik gólové šance, jež proměnila Bujnochová.
20'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Lívia Klučková).
20'
Po faulu Novákové se ocitla jedna z hostujících hráček ocitla na zemi, avšak nejspíš bude schopna pokračovat ve hře.
20'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Hedvika Nováková).
20'
Povedený zákrok si připsala Zichová. Ta dnes předvádí velmi dobrý výkon, když vychytala hned několik tutovek soupeřek.
19'
Tóthová ze střední spojky trefuje tyč!
19'
Z pravé spojky seřadila svá mířidla Pócsíková, která následně překonala bezmocnou Zichovou.
18'
Podobný počin se povedl na druhé straně Krejčíkové.
18'
Z brejku se popáté prosazuje Klučková.
17'
Némethová nedovoleně zastavila soupeřku při zakončení a za tento zákrok si vysloužila napomenutí v podobě žluté karty.
15'
Pokusem z rychlého protiútoku do levé části brány to vyšlo Vargové, která se trefila v tomto utkání podruhé.
14'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Annamária Patrnčiaková).
14'
Hodonínu se dnes nedaří, teď tohoto špatného výkonu využila Greštiaková.
13'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Janka Greštiaková).
12'
Svou střeleckou formu potvrzuje Patrnčiaková.
12'
Poprvé to dnes vyšlo Bahýlová, jež našla volný prostor v bráně domácích.
11'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Diana Poláchová).
11'
Gatnerová se konečně prosazuje, a ak je to pouze o dvě branky.
11'
10'
Z levé spojky prostřeluje Zichovou Klučková, která dnes předvádí velmi dobrý výkon.
8'
Po pasivitě slovenského týmu přišel útok soupeře, který ovšem Gatnerová nevyužila a svou střelou trefila brankářku Šaly.
8'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
7'
Oddechový čas pro domácí.
7'
Znovu přišla chyba v kombinaci hodonínských hráček, kterou potrestal i nyní Bujnochová.
7'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Karin Bujnochová).
5'
Povedený brejk i na druhé straně, tentokrát to byla Klučková, co akci zakončila přesně.
5'
Z rychlého protiútoku se prosazuje Patrnčiaková, která tak snižuje na rozdíl jedné branky.
4'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Ivana Trochtová).
2'
2'
1'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
1'
První útok hostujících hráček je odvrácen domácí obranou.
1'

HK Hodonín: Zichová – Poláchová, Tóthová, Smetková, Zvoničová, Jadamíková, Jastrábová, Gätnerová, Pospíšilová, Kalinová, Patrnčiaková, Krejčíková, Nováková, Višňovská, Vavroušková, Budayová.

HK Slovan Duslo Šaľa: Haládiková, Krebs, Mozoľová – Trochtová, Rácková, Škoricová, Pócsíková, Greštiaková, Bahýlová, Némethová, Tisajová, Vargová, Klučková, Bujnochová.

Rozhodčí: Králíček, Letev.
HK Slovan Duslo Šaľa
Hostující tým je dnes považován za jasného favorita. Čtvrtý celek MOL ligy prohrál z dvaceti utkání jen pět duelů, a tak by měl pro slovenský tým znamenat tento zápas jen spíš takovou rozcvičku před blížícím play-off. Ve prospěch hostí hovoří i to, že při posledním střetnutí vyhrála Šaľa 35:26.
HK Hodonín
Domácí celek po dvou cenných remízách nedokázal na tyto výkony navázat, když prohrál v minulém utkání pro Prešovu 21:32. Po dvaceti kolech tedy náleží hodonínským házenkářkám dvanáctá pozice se ziskem sedmi bodů. I přes tyto ne zrovna nejlepší výsledky se v kádru Hodonína nachází hned několik reprezentantek. Jmenovitě to jsou Nikola Kalinová (Juniorky), Valerie Smetková, Barbora Zichová, Barbora Vavroušková (Všechny dorostenky) a nejlepší střelkyně nejvyšší soutěže Annamária Patrnčiaková (Slovensko).
Vítám vás u utkání nejvyšší soutěže házené žen, ve kterém na sebe narazí HK Hodonín a HK Slovan Duslo Šaľa. Zápas, a i tento přenos začínají v 18:00.