Házená - MOL liga ženy - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Zlín - 3. března 2018   17:00

Hodonín
Hodonín
3' Kalinová  • 5' Pospíšilová  • 9' Kalinová  • 10' Tóthová  • 13' Tóthová  • 15' Pospíšilová  • 22' Kalinová  • 31' Patrnčiaková  • 36' Kalinová  • 42' Kalinová  • 42' Vavroušková  • 44' Smetková  • 44' Patrnčiaková  • 45' Kalinová  • 48' Višňovská  • 50' Patrnčiaková  • 54' Tóthová  • 58' Patrnčiaková  • 60' Tóthová  • 60' Tóthová
23:23
(9:14)
Zlín
Zlín
5' Kříčková   • 6' Hubová   • 7' Ševčíková   • 8' Hradilová   • 12' Očadlíková   • 21' Hubová   • 21' Očadlíková   • 24' Ševčíková   • 28' Očadlíková   • 29' Hradilová   • 32' Vlková   • 34' Očadlíková   • 40' Vlková   • 41' Očadlíková   • 46' Kolářová   • 48' Ševčíková   • 49' Hradilová   • 56' Očadlíková
Hodonín
Friedel – Kučerka
Zlín
Benedíková, Stojarová – Herbočková, Nygrýnová, Vyoralová, Vlková, Hradilová, Ševčíková, Kolářová, Baumbachová, Kříčková, Hubová, Očadlíková.

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne.
Byli jsme svědky velmi dramatické bitvy, která nakonec končí rozdělením bodů. Hráčky Hodonína předvedly skvělý comeback, kterým naprosto šokovaly veškeré osazenstvo v hale. Hodonín se tak může těšit z šestého bodu v této sezóně, které může v závěrečném play-out sehrát velkou roli.
60'
Tóthová zachytila sedmimetrový hod a dopravila míč do brány! Je srovnáno!
60'
Červená karta pro tým HC Zlín (Gabriela Nygrýnová).
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Minutu před koncem se prosazuje ze střední spojky Tóthová!
59'
Oddechový čas pro domácí.
58'
Patrnčiaková se z rychlého brejku prosadila, a snižuje tak na rozdíl dvou branek!
57'
Jedna z hráček Zlína trefuje tyč!
57'
Skvělý zákrok Benedíkové proti střele Patrnčiakové.
56'
Očadlíková z dorážky rozvlnila síť v bráně Hodonína.
54'
Tóthová se prosazuje ze střední spojky! Už je to jen o dvě branky!
53'
Odpískána pasivita Hodonína, hra se stěhuje na opačnou polovinu.
50'
Patrnčiaková se uvolnila na pravém křídle a podsunula míč vedle pravé nohy hostující brankářky
49'
Hradilová sice sedmi metrový hod neproměnila, ale následná dorážka už v bráně skončila.
49'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Zlín (Lenka Hradilová).
49'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
48'
Z pravého křídla snižuje Višňovská.
48'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Andrea Očadlíková).
48'
Ševčíková z pravého křídla navyšuje na rozdíl čtyř branek.
46'
Kolářová trefila volný prostor v bráně domácího týmu a pořádně rozradostnila hostující střídačku.
46'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Annamária Patrnčiaková).
45'
45'
Znova Kalinová! Už je to jen o tři branky!
44'
Máme zaděláno na pořádné drama! Patriančiková se prosadila z pravé spojky.
44'
Již třetí branka v řadě! Překonat hostující brankářku se podařilo Smetkové.
42'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová).
42'
A hned vzápětí ji napodobuje Vavroušková.
42'
Kalinová dává naději domácím, které snižují na rozdíl sedmi branek!
41'
41'
Očadlíková z levého křídla přelobovala Nejezchlebovou, která byla v tomto případě bez šance.
40'
Hráčky Hodonína jsou v plném počtu.
40'
Z pravé spojky přidává osmnáctou branku Vlková.
39'
Hradilová si dnes počíná ze vzdálenosti sedmi metrů více než zkušeně, a to potvrdila v tomto případě.
38'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Diana Poláchová).
37'
Nejezchlebová vyběhla skoro až na půlku hřiště a zachytila rozehru Zlína.
36'
Kalinové to tam dneska prostě padá! Ani teď na její pumelici nenašla hostující brankářka recept.
36'
Svůj brankářský um předvedla i na druhé straně Nejezchlebová.
35'
Benedíková vytěsnala konečky prstů střelu jedné z hráček Hodonína.
34'
Očadlíková přehodila z levého křídla Nejezchlebovou.
34'
Domácí hráčky jsou v plném počtu.
32'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Simona Višňovská).
32'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Kristýna Vlková).
31'
Patrnčiaková procpala míč mezi nohama hostující brankářky a otevírá brankový účet tohoto poločasu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:41.
První poločas nabídl poměrně vyrovnaný souboj, hostující hráčky byly ovšem daleko více efektivnější v zakončení, a tak si do druhého poločasu odnesou náskok pěti branek. Jeden z hlavních důvodů neúspěchu Hodonína jsou časté chyby v útoku, které často skončily brejkem pro své soupeřky.
30'
30'
Deset vteřin před koncem si důležitý zákrok nohou připisuje Benedíková.
29'
Osamocený únik Hradilová využila, a Zlín tak odskakuje na rozdíl pěti branek.
28'
Z levého křídla si naskočila Očadlíková, jež se trefila dnes již potřetí.
27'
Ani Tóthové se trefit mezi tři tyče nepodařilo.
27'
Momentálně se ani na jedné straně nedaří zakončení, a tak sledujeme poměrně nezáživnou pasáž.
25'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Kristýna Vlková).
24'
První branku v utkání si připisuje Ševčíková, která svou prudkou střelou nedala domácí brankářce šanci.
23'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
23'
22'
Kalinová se štěstím dostala míč do brány Zlína, když její projektil byl tečován jednou z bránících hráček.
21'
Rychlý kontr Zlína bezpečně zakončuje Očadlíková.
21'
Hubová z pilota překonala Nejezchlebovou.
20'
Skvělý výběh Nejezchlebové! Té teď tleská celá hala.
19'
Kalinová zachytila kombinaci hostujících hráček a získává míč pro svůj celek.
18'
Smetková schytala nějakou bolestivou ránu a opouští hřiště, nejspíš ale bude moct pokračovat v utkání.
17'
Těžce vybojovanou sedmičku proměňuje Patrnčiaková, která tak potvrzuje roli nejlepší střelkyně ligy.
17'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Vendula Hubová).
16'
Pátá branka pro Hradilovou!
16'
15'
Domácí hráčky nechtějí nechat hráčky Zlína odskočit a aspoň na chvíli se to díky brance Pospíšilové daří.
15'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Diana Poláchová).
14'
Hradilová se ocitla naprosto osamocena před domácí brankářkou, kterou pohotovou střelou překonala.
13'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Lenka Hradilová).
13'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Valerie Smetková).
13'
Tóthové se daří! Teď ji to vyšlo střelou, která se odrazila od pravé tyče.
12'
Vlková tvrdou ranou do pravé poloviny brány vstřelila šestou branku Zlína.
11'
Střela Tóthové ze střední spojky pouze orazítkovala horní tyč.
10'
Tóthová se hezky uvolnila a střelou k tyči překonala Benedíkovou.
9'
9'
Kalinová parádní ranou z levé spojky snižuje.
8'
Hradilová proměňuje rychlý kontr a posouvá hráčky ve žlutých dresech dovedení 4:2.
7'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Karolína Ševčíková).
6'
Tvrdou ranou ze střední spojky vyrovnává Hubová.
5'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Monika Kříčková).
5'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
5'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Šárka Pospíšilová).
3'
Nikola Kalinová otevírá střelou proti pohybu hostující brankářky skóre dnešního utkání .
2'
Zatím je to skvělé představení brankářek obou týmů, které si připsaly obě po jednom zákroku.
2'
Hráčka Hodonína z pravé spojky trefuje tyč!
1'
Akce ale brankou nekončí, a tak se mohou do útoku pustit domácí hráčky.
1'
Výhodu prvního útoku budou mít hráčky ze Zlína.

HK Hodonín: Zichová, Nejezchlebová – Poláchová, Tóthová, Smetková, Jadamíková, Jastrábová, Gätnerová, Pospíšilová, Kalinová, Patrnčiaková, Nováková, Višňovská, Vavroušková, Budayová.

HC Zlín: Benedíková, Stojarová – Herbočková, Nygrýnová, Vyoralová, Vlková, Hradilová, Ševčíková, Kolářová, Baumbachová, Kříčková, Hubová.

Rozhodčí: Friedel – Kučerka.
HC Zlín
I hráčky Zlína určitě před sezónou nechtěly hrát u udržení v soutěži, avšak oproti domácím jsou stále v lepší pozici a jestli v ní zůstanou se rozhodne právě dnes. Zlín získal v dosavadním průběhu ligy devět bodů za čtyři výhry a jednu remízu, ovšem na hřišti soupeře to už tak slavné není, jelikož házenkářky Zlína porazily venku jen trápící se Trenčín.
HK Hodonín
Domácí celek na tom není příliš dobře, po devatenácti kolech má na svém kontě pouze pět bodů za dvě výhry a jednu remízu. I tak se ale můžou hráčky Hodonína těšit z jedné věci, kterou je první místo v tabulce střelkyň Annamarie Patrnčiakové. Slovenská hráčka nastřádala v této sezóně sto třicet pět branek, což je víc než jedna čtvrtina všech gólů vstřelených celkem z jihu Moravy.
Vítám vás u přenosu z nejvyšší ligy házené v Česku, ve kterém se utká HK Hodonín a HC Zlín. Zápas, a i tento přenos začínají v 17:00.