Házená - MOL liga ženy - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Bánovce - 3. března 2018   15:00

Písek
Písek
30' Boorová  • 37' Součková  • 38' Michková  • 40' Součková  • 50' K. Kubišová  • 51' Šelaisová  • 54' K. Kubišová  • 54' Šelaisová
28:33
(11:19)
Bánovce
Bánovce
28' K. Obstová   • 31' Bencová   • 33' K. Obstová   • 37' Bencová   • 43' Matušincová   • 49' Srncová   • 50' Hollá   • 53' Matušincová   • 56' Hollá   • 60' Matušincová
Písek
Preslová, Neubergová – Boorová, K. Kubišová, Königová, Michková, Novotná, Velková, Kalčíková, Šelaisová, Součková.
Nezbeda, Zelenka.
Oblouková hala Písek
Bánovce
Bežová, Čížová – Sakalošová, Z. Michnová, Bencová, Bridová, Srncová, Hollá, Šipláková, K. Obstová, Matušincová.

Písek prohrává v utkání 20. kola nejvyšší házenkářské soutěže poměrem 28:33. Ke konci ještě soupeřky celkem zdramatizovaly vývoj zápasu, ale nakonec si dva body do ligové tabulky pohlídaly.
60'
Technická střela Peškové k tyči končí zápas.
60'
Novotná byla aktivní v úvodu v obraně, ale stejně je z toho trefa zprava pro Matušincovou.
60'
Po dlouhé křižné nahrávce zakončovalo domácí pravé křídlo mimo tři tyče.
59'
Michnová překonala brankářku pravačkou k pravé tyči ze sedmičky.
59'
Hostující hráčka na pravé straně brankoviště šla k zemi, sedmička.
59'
Proti tvrdé střele spojky si hostující brankářka pomohla rukama.
58'
Hostující celek postavil do útoku například Michnovou či Matušincovou, ale neprosadil se.
58'
Teď už pravá spojka minula delší tyč bez tyče a hostující celek bude mít výhodu útoku.
57'
Střela domácí pravé spojky byla zablokovaná vedle zadní tyče, Písek zůstane na balonu.
Oddechový čas pro domácí.
57'
Hostující hráčka nebyla přesná k levé tyči a ani dorážkou z šestky.
56'
Po strhnutí hostující hráčky na šesti metrech budeme svědky sedmičky.
56'
Hollá dostala míč do sítě z levé spojky.
55'
Šelaisová poslala míč po souhře se spojkou z pravého křídla do brankářky, ta je otřesená.
55'
Bencová neuspěla z pravé spojky z druhé vlny a zápas bude ještě velice zajímavý.
54'
Šelaisová z výskoku na pravém křídle pálila do zadního dolního rohu branky.
54'
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Karolína Matušincová).
54'
Následoval přesný výskok Kubišové na levé spojce.
53'
Bencová procpala míč těsně do pravé části brankoviště, odkud se prosadila Matušincová.
53'
Součková však svojí rukou otřela míč o nohy brankářky.
53'
Po faulu na domácí pravé křídlo bude k vidění sedmička.
52'
Michnová trefila z pravé spojky směrem pod víko pouze ruce brankářky.
51'
Šelaisová dává branku trhákem a výskokem z šestky.
50'
Kubišová vyskočila na středu a střílela k pravé tyči proti natažené levé noze brankářky.
50'
Hollá byla tou, která zakončila z levého křídla.
50'
Michnová se pokusila dohrávat z pravé spojky do pravého křídla, to nestřílelo.
49'
Krátký písecký útok končí brankou.
49'
Po trefě Srncové z šestky vede hostující celek o šest branek.
48'
Hostující celek se pokusil prosadit Bencovou na pravé spojce, která byla nedovoleně zastavena.
48'
Oddechový čas pro hosty.
48'
Novotná byla přesná v pádu z pivotky z šestky.
48'
Při střele z levé spojky na přední tyč byla faulovaná Součková.
47'
Hostující celek fauloval levou spojku, ale bude z toho pouze devítka pro Písek.
46'
Odražený míč umístila hostující hráčka na pravém křídle nad branku.
46'
Boorová snížila trhákem a výskokem z šestky k pravé tyči svojí pravačkou.
45'
Šelaisová odpověděla po nahrávce pravé spojky lobem z pravého křídla svojí levačkou.
45'
Po nevynucené chybě protihráčky jsme viděli hostující kontr, kdy gólmanku překonala zleva Obstová.
44'
Ani dvě soupeřky nezastavily Hullmanovou při střele zprava a tvrdém pokusu do sítě.
44'
Po technické chybě soupeřky šel Písek do rychlého brejku, který zakončila Boorová dolů výskokem na šestce.
43'
Písek kontruje souhrou s pivotkou Michkovou a zakončením z šestky.
43'
Hostující celek se následně prosadil i trhákem z osy hřiště.
43'
Sedmičku uklidila Matušincová levačkou do dolní části branky.
32'
Po následném faulu na levou spojku se bude házet sedmička proti Písku.
42'
Dva fauly v krátkém sledu na hostující hráčky.
42'
Po dlouhém výhozu brankářky ukončila Pešková trhák zprava levačkou.
41'
Po křižné nahrávce byla při snaze o zakončení z pravého křídla faulovaná hostující hráčka.
40'
Je sníženo po trefě Součkové z levé spojky.
40'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B..
40'
Ta nakonec zasáhla proti střele spojky a sledovat tak budeme útok hostujícího celku.
39'
Zatím si Písek pouze nahrává na spojce, ale je to bez střely na hostující brankářku.
38'
Michková reagovala zprava při rychlém kontru.
38'
Po faulu na Bencovou vidíme devítku.
37'
Hostující obrana byla aktivní, ale stejně skončila tvrdá střela Součkové v síti.
37'
Bencová udeřila z kontru z pravé spojky z druhé vlny.
37'
Domácí pivota napálila levou tyč.
36'
Boorová faulovaná na levé spojce, nařízena devítka proti hostujícím hráčkám.
35'
Sledovali jsme zákrok domácí brankářky proti levé spojce a pak proti trháku soupeřky.
35'
Zase snižuje Pešková z pravého křídla do horní části branky nad nohou brankářky.
34'
Domácí brankářka vychytala levé křídlo do útoku půjde Písek proti obraně 0:6.
34'
Už to vypadalo na ztrátu, ale nakonec po nahrávce z pravé spojky byla přesná Pešková z pravého křídla.
33'
Obstová se náznakem dostala na šest metrů a poté uspěla.
32'
Písek navíc opět neskóroval a je tady postupný útok hostujících hráček.
32'
Vyloučení v týmu Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Jana Srncová).
32'
Matušincová zakončila z šestky levačkou k levé tyči.
32'
Domácí levé křídlo se neprosadilo a útok budou mít soupeřky.
31'
Bencová zakončila k pravé tyči.
31'
30'
30'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Boorová).
30'
A další gól hostů vstřelila Martina Hullmanová.
30'
Domácí hráčky dokázali ještě jednou snížit.
29'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Zuzana Michnová).