Házená - MOL liga ženy - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Písek - 29. března 2018   18:00

Poruba
Poruba
1' Desortová  • 1' Minarčíková  • 3' Desortová  • 4' Polášková  • 5' Minarčíková  • 10' Polášková  • 11' Rechtorisová  • 15' Sekulová  • 17' Polášková  • 25' Polášková  • 27' Andrýsková  • 29' Sekulová  • 31' Minarčíková  • 32' Andrýsková  • 35'   • 36' Revajová  • 37' Rechtorisová  • 39' Rechtorisová  • 40' Desortová  • 43' Rechtorisová  • 44' Varmužová  • 45' Desortová  • 47' Rechtorisová  • 49' Desortová  • 51' Desortová  • 54'   • 56' Sekulová  • 57' Revajová  • 59'
30:17
(13:8)
Písek
Písek
1' Michková   • 4' Součková   • 8' Součková   • 13' Hauserová   • 17' Königová   • 26'    • 26' Šelaisová   • 29' Součková   • 42' Neubergová   • 44' Königová   • 53' Hauserová   • 55' Hauserová   • 56' Hauserová   • 58' Novotná
Poruba
Kateřina Brzósková a Karolína Pavelová
Hala Sareza Ostrava Muglinov
Písek

59'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba.
58'
Novotná si vyskočila a trefila přesně k levé tyči domácí branky.
57'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Mária Revajová).
56'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Hauserová).
56'
Sekulová dokázala najít místo u tyče.
55'
54'
53'
51'
Desortová z další rychlé akci přidává další gól.
49'
Desortová přízemní střelou k levé tyči skóruje.
47'
Rechtorisová, i když v pádu, tak úspěšná.
45'
Desortová je dneska střelecky při chuti. Další přesná střela k tyči z výskoku.
44'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Nikola Varmužová).
44'
Königová na druhé straně přidává rychlou branku Písku.
43'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Alžběta Rechtorisová).
42'
Neubergová trefuje prázdnou branku domácích!
41'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
41'
Michaela Konečná v souboji z brankářkou soupeře neuspěla.
41'
Eliška Desortová přidává další branku Poruby. Ta tak vede poprvé v zápase už o deset branek.
40'
Desortová přidává devatenáctou branku svého týmu.
39'
Rechtorisová přidává další branku svého týmu.
38'
V zápase nám teď kralují obě gólmanky.
37'
36'
Revajová z rychlého protiútoku navyšuje vedení domácích hráček.
35'
Hauserová snižuje ze sedmičky na rozdíl pěti golů.
35'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Michaela Konečná).
35'
34'
Veronika Andrýsková teď nedokázala překonat Kristýni Neubergové v bráně Písku.
32'
Andrýsková napálila dělovku z dálky a ta končí v síti.
31'
Minarčíková přidává první branku druhého poločasu, celkově čtrnáctou Poruby.
31'
30'
30'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
29'
Sekulová po rychlé akci přidává další branku svého týmu.
29'
Součková trefuje přesně k tyči a snižuje na rozdíl čtyř branek.
27'
Kateřina Talafousová teď proti Mácalové neuspěla.
27'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková).
26'
Po rychlé akci přidává sedmou branku Písku Selaisová.
26'
Písek snižuje na rozdíl pěti branek.
26'
25'
Polášková protrhává střeleckou nemuhocnost.
24'
Hauserové po rychlém přechodu je pro změnu pískán přešlap.
23'
Andrýsková trefuje opět jen tyč!
23'
Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.
20'
Polášková na jedné straně trefuje tyč! Na druhé straně Písku ale nevychází rychlý protiútok.
19'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková).
18'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Eva Minarčíková).
17'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
17'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Andrea Königová).
15'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Veronika Michková).
15'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Michaela Sekulová).
13'
Hauserová zamířila ze strany přesně k tyči. Snížila tím na rozdíl čtyř branek.
12'
Písek ale hned vzápětí rovněž ztrácí míč.
11'
Desortové jsou pískané kroky.
11'
10'
Polášková dostala příliš prostoru na brankovišti a toho využívá ke vstřelení sedmé branky.
8'
Součková už musela střílet při signalizované pasivitě a byla úspěšná. Domácí hráčky ji udělaly ve zdi prostor a tak to byla snadná práce.
8'
Žlutá karta pro tým DHC Sokol Poruba (Eva Minarčíková).
7'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
7'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Pavlína Novotná).
5'
Minarčíková střelou z dálky a pomocí břevna trefuje braku Písku.
4'
Na druhé straně teď využívá své výšky ke střele z dálky Součková, která střelou k tyči nedala Macálové příliš šancí.
4'
Polášková našla skulinku u levé tyče a toho využívá ke vstřelení čtvrté branky.
3'
Pavlína Novotná z výskoku střílí nad.
3'
Desortová přidává další branku domácího týmu.
2'
Markéta Mácalová teď podržela Porubu. Její spoluhráčky se tak mohou vydat dopředu.
1'
Domácí hráčky vrací hned vzápětí do vedení Minarčíková.
1'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Michková).
1'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
1'
Do prvního poločasu rozehrávali jako první hráčky Písku.
1'

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mácalová, Mučková – Noworytová, Desortová, Konečná, Sekulová, Andrýsková, Polášková, Rechtorisová, Minarčíková, Svobodová, Revajová, Miháčová, Varmužová.

Sokol Písek: Preslová, Neubergová – Boorová, Jakubovičová, K. Kubišová, Königová, Michková, Hauserová, Novotná, Talafousová, Velková, Šelaisová, Součková, Pelešková.

Rozhodčí: Kateřina Brzósková a Karolína Pavelová.
Poruba v posledním kole porazila Trenčín na jeho hřišti 28:25 a Písek po dlouhé době zvítězil, když porazil doma Zlín vysoko 32:22.
Poruba s v průběžné tabulce nachází na sedmé pozici tabulky. Její hráčky prozatím získaly 24 bodů za deset vítězství a čtyři remízy. Písku aktuálně patří desátá pozice se ziskem 7 bodů za tři vítězství a jednu remízu.
Hezký den všem fanoukům házené! Vítáme vás u sledování online přenosu 23. kola MOL ligy ze zápasu DHC Sokol Poruba a Sokol Písek. Utkáním vás provede přímo ze SH Saraza v Ostravě Muglinově Michal Chadim.