Házená - MOL liga ženy - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Poruba - 24. ledna 2018   17:30

Slavia
Slavia
8' Novotná  • 18' Šetelíková  • 19'   • 32' Šetelíková  • 35' Jačková  • 43' Tulipánová
17:19
(9:12)
Poruba
Poruba
18' Sekulová   • 24' Demajová   • 31' Maiwaelderová
Slavia
Poruba

60'
POruba v samotném závěru dává gól a body si veze domů do Ostravy.
60'
Slavia snižuje, hostující lavička si bere oddechový čas.
60'
Domácím zbývá posledních 35 sekund!
60'
Je to branka! Poruba vede v poslední minutě o dvě branky.
60'
Už běží poslední minuta.
59'
Porubská gólmanka chytá! U míče jsou tak její spoluhráčky.
59'
Hra nám pokračuje, do konce zápasu 104 sekund.
59'
Oddechový čas pro domácí tým.
58'
Dvě minuty do konce zápasu, Poruba stále vede o jednu branku.
56'
Porubské házenkařky se vrací znovu do vedení, do konce utkání zbývá necelých pět minut.
53'
A máme opět vyrovnáno! U míče jsou teď hostující hráčky.
52'
Slávistky snižují na rozdíl jediné branky, stále sledujeme velmi vyrovnané utkání.
52'
Poruba utíká v zápase opět na rozdíl dvou branek.
51'
Začalo nám běžet posledních deset minut.
48'
Až nyní střelecké prokletí protrhují hráčky Poruby, které se tak vrací do vedení.
48'
Nyní jsme už přes šest minut neviděli žádnou branku, na obou týmech je vidět že jsou nervozní.
46'
Oddechový čas si vybírá Poruba.
43'
Opět máme vyrovnáno. Postarala se o to Martina Tulipánová.
41'
Polášková nedává sedmimetrový hod!
40'
Hostující hráčky se vrací znovu do vedení.
39'
Další sedmička pro domácí, opět Novotná a opět branka! Máme vyrováno.
38'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
35'
Eliška Jačková snižuje na rozdíl dvou branek.
35'
Opět se nám začínají množit nepřesnosti v přihrávkách a střelách.
33'
Pískáno prorážení hostujícímu týmu.
32'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková).
31'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Hana Maiwaelderová).
31'
Do druhého poločasu rozehrávaly hostující hráčky.
31'
30'
29'
Nyní se nám s brankami roztrhl pytel. Tu poslední za Purubu aktuálně na 9:12 dávala Silvie Polášková.
28'
Nyní se už hráčky Poruby prosazují a znovu vedou o tři branky.
28'
27'
Nyní jsme viděli dva rychlé góly, na každé straně po jednom.
25'
Co se domácím nepovedlo před chvíli, to se jim povedlo teď a snižují na rozdíl dvou branek.
24'
Domácí hráčky neproměňují sedmimetrový hod!
24'
Do tříbrankového vedení posílá hráčky Poruby Sofie Demajová.
23'
Opět se nám teď střídaly nepřesné střely na obou stranách.
21'
Ze sdmičky navyšuje vedení Poruby Silvie Polášková.
19'
Hráčkám Slavie se daří znovu prosadit střelou z dálky k tyči! Už je to tak znovu jen o jednu branku.
18'
Na druhé straně se prosazuje Michaela Sekulová.
18'
Slavii se teď podařilo snížit střelou z dálky zásluhou Aleny Šetelíkové.
15'
Další nepřesná příležitost domácích.
15'
Hostující hráčky utíkají v zápase už na vedení o dvě branky, domácím se teď nedaří vůbec střelba.
12'
Porubě se teď po dvou rychlých akcích podařilo vyrovnat.
11'
Domácí hráčky utíkají na rozdíl dvou gólů.
10'
Začínají se nám množit nepřesnosti na obou stranách.
8'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
8'
Pískán útočný faul porubským házenkářkám. Míč pro domácí hráčky.
7'
Omlouváme se menší technické potíže, skóre je aktuálně 2:2.
2'
O úvodní branku se postrali hostující hráčky.
1'
Předsezonní soupisky obou týmů:

DHC Slavia Praha: Hillebrandová, Hořáková, Kudláčková – Chlupová, Šetelíková, Továrková, Galušková, Chovancová, Svobodová, Svobodová, Hozmanová, Pokorná, Tulipánová, Kutlvašrová, Jačková, Večeřová, Novotná, Pešková, Míšová, Hudakova, Rezlerová, Motejlová, Líbalová, Hurková, Ritzová.

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Mácalová, Mučková – Noworytová, Varmužová, Desortová, Mýlková, Konečná, A. Dvořáková, Tomašechová, Maiwaelderová, Sekulová, Špaková, Šviráková, Polášková, Rechtorisová, Minarčíková, Svobodová, Revajová, Kostelná, Varmužová, Miháčová, Demajová..
V prvním letošním měření sil v letošním ročníku zvítězila Slavia Praha na palubovce Poruby 29:22.
Slavii patří v průběžné tabulce druhé místo se ziskem dvaadvaceti bodů, které získala za jedenáct vítězství a dvě porážky. Poruba je sedmá, získala čtrnáct bodů za šest vítězství a dvě remízy.
Slavia v minulém kole uhrála těsnou výhru ve Zlíně, kde ve vyrovnaném utkání zvítězila 22:21. Poruba v minulém zápase sehrála moravské derby proti Olomouci. Po vyrovnané a rozpačitém prvním poločase 24:11.
Hezký den všem sportovním fanoukům. Vítáme vás u sledování online přenosu u předehrávky 15. kola MOL ligy, ve kterém se potkají házenkařky Slavie Praha a Sokola Poruba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.