Házená - MOL liga ženy - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Trenčín - 6. října 2017   17:30

Slavia
Slavia
1' Jačková  • 2' Jačková  • 4' Novotná  • 5' Hudakova  • 9' Hudakova  • 12' Svobodová  • 16' Jačková  • 17' Chlupová  • 18' Novotná  • 19' Svobodová  • 20' Svobodová  • 21' Hudakova  • 22' Hudakova  • 23' Chlupová  • 24' Novotná  • 27' Novotná  • 28' Hudakova  • 30' Chlupová  • 33' Chovancová  • 36' Chovancová  • 40' Tulipánová  • 41' Chovancová  • 42' Chovancová  • 42' Večeřová  • 47' Tulipánová  • 49' Jačková  • 50' Chovancová  • 51' Továrková  • 54' Svobodová  • 55' Svobodová  • 56' Továrková  • 57' Svobodová  • 58' Továrková
35:28
(20:15)
Trenčín
Trenčín
1' Takáčová   • 2' Kostelná   • 5' Takáčová   • 5' Kostelná   • 7' Szökeová   • 13' Zemanovičová   • 15' Žitňanová   • 17' Kostelná   • 18' Rajnohová   • 21' Matejíková   • 24' Kostelná   • 25' Kostelná   • 29' Zemanovičová   • 32' Takáčová   • 34' Takáčová   • 36' Nejedlíková   • 37' Takáčová   • 38' Nejedlíková   • 41' Rajnohová   • 46' Rajnohová   • 47' Takáčová   • 48' Takáčová   • 49' Matejíková   • 52' Pastorková   • 57' Kostelná   • 60' Pastorková
Slavia
Kudláčková, Hořáková, Hillebrandová – Hudakova, Míšová, Novotná, Večeřová, Jačková, Tulipánová, Svobodová, Svobodová, Chovancová, Továrková, Šetelíková, Chlupová.
Kozler, Zych
Trenčín
Hanzalíková – Takáčová, Žitňanová, Szökeová, Jašková, Matejíková, Zemanovičová, Opatová, Kostelná, Pastorková, Hanulíková, Nejedlíková, Rajnohová, Rehušová.

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera.
DHC Slavia Praha – HK AS Trenčín 35:28 (20:15)
Nejvíce branek: Hudakova 6/1, Chovancová 5, Novotná 5/1 – Takáčová 7, Kostelná 6, Rajnohová 5/2. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 4/2 – 2/2. Vyloučení: 6:1.
Slávistky potvrdily roli favoritek a utkání vyhráli jasným rozdílem sedmi branek. Trenčín zlobil domácí hráčky jen na začátku zápasu, kdy dokonce vedl, pak ale Pražanky zabraly a zápas otočily. Už v poločase vedly o pět branek a výhru si za předvedený výkon zasloužily.
60'
60'
Žlutá karta pro realizační tým HK AS Trenčín.
60'
Gól vstřelil tým HK AS Trenčín (Kristína Pastorková).
59'
Továrková trefila pravou tyč!
58'
Továrková zkušeně naznačila střelu na vzdálenější tyč a zakončila k bližší.
57'
Kostelná snižuje přízemní ranou k pravé tyčce.
57'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eva Svobodová).
57'
Hillebrandová navazuje svými výkony na Kudláčkovou, teď vytáhla dobrou střelu na břevno!
56'
Továrková zakončila rychlý protiútok ranou k pravé tyči.
55'
Třetí oddechový čas si berou hosté z Trenčína.
55'
Magdalena Svobodová zvyšuje náskok domácích házenkářek.
54'
Eva Svobodová si výborně naskočila na levé straně na přihrávku a tvrdou mířenou ranou vymetla vzdálenější šibenici!
53'
Hillebrandová střelu Rajnohové chytila!
52'
Kostelná na druhé straně zamířila do pravé tyčky!
52'
Jačková trefila levou tyč!
52'
Pastorková v pádu dokázala dostat míč do sítě.
51'
Továrková z pravé strany vsítila třicátý gól Slavie!
50'
Chovancová zamířila nechytatelně k levé tyči.
49'
Gól vstřelil tým HK AS Trenčín (Vanesa Matejíková).
49'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
49'
Druhý oddechový čas si berou i Pražanky.
48'
Gól vstřelil tým HK AS Trenčín (Terézia Takáčová).
47'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Martina Tulipánová).
47'
Takáčová si naskočila z levé strany a zamířila přesně pod břevno.
47'
Tulipánová sedmičku nedala.
46'
Rajnohová se prosmýkla kolem obránkyň Slavie a mezi nohy Kudláčkové zakončila.
45'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Barbora Večeřová).
45'
Druhý oddechový čas si berou hosté.
44'
Chlupová těsně minula levou šibenici.
43'
Nejedlíková je ošetřována, ale nakonec došla na střídačku sama, snad bude v pořádku.
43'
Kostelná branku přestřelila.
42'
Večeřová se dokázala rychle otočit s míčem a trefila se k pravé tyčce.
42'
Chovancová si naběhla na středu na přihrávku do druhé vlny a zakončila mezi nohy brankářky!
41'
Chovancová rychle odpovídá, Slavia vede o tři branky.
41'
Gól vstřelil tým HK AS Trenčín (Monika Rajnohová).
40'
40'
Ránu Večeřové Hanzalíková chytila!
39'
Pražanky jsou opět kompletní.
38'
Gól vstřelil tým HK AS Trenčín (Nicol Nejedlíková).
38'
Kudláčková teď předvedla dva famózní zákroky v rychlém sledu!
38'
Jačková jen trefila ze sedmičky brankářku hostů.
37'
Takáčová si naskočila na levé straně na přihrávku a zakončila pod břevno.
37'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
36'
Chovancová vymetla levou šibenici.
36'
Nejedlíková propálila Kudláčkovou střelou mezi nohy.
35'
Na druhé straně si podobně vedla i Nejedlíková!
35'
34'
Střela Takáčové se jen otřela o pravou spojnici.
34'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
34'
Takáčová zamířila přesně k pravé tyčce.
33'
Chovancová se výborně protáhla středem hřiště ke střele a trefila se k pravé tyči.
32'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
32'
32'
Kostelná minula pravou tyč jen o centimetry.
31'
Rajnohová se ke střele nedostala.
31'
30'
30'
Chlupová pálila těsně před koncem poločasu, ale branku přestřelila.
30'
Chlupová vzápětí odpovídá ranou pod břevno.
29'
Zemanovičová vymetla pravou šibenici a snižuje.
29'
Magdalena Svobodová ze středu přestřelila.
28'
Hudaková zůstala ležet ve vlastním brankovišti a je ošetřována, snad to nebude nic vážného.
28'
Kudláčková předvedla dobrý zákrok.
28'
Hudaková další dalekonosnou střelou vymetla levou šibenici.
27'
Novotná zvyšuje ranou z pravé strany na vzdálenější tyč.
25'
Kostelná snižuje na rozdíl tří branek ranou k levé tyči.
24'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
24'
Gól vstřelil tým HK AS Trenčín (Katarína Kostelná).
23'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Jana Chlupová).
23'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK AS Trenčín (Monika Rajnohová).
22'
Další gól Hudakové!
21'
Hudaková dává další branku domácích.
21'
20'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
19'
Eva Svobodová vymetla pravý horní růžek.
19'
18'
18'
Oddechový čas pro hostující družstvo.
18'
Novotná zakončila krásný přímočarý protiútok slávistek, když o zem poslala míč do sítě.
17'
Chlupová dalekonosnou střelou dává domácím vedení.
17'
Slavia je v plném počtu.
17'
16'
Jačková se protlačila obranou hostů a zakončila k tyči.
16'
Vyloučení v týmu HK AS Trenčín (Kristína Pastorková).
15'
Adéla Novotná sedmičku zkušeně proměnila.
15'
Žlutá karta pro tým HK AS Trenčín (Barbora Zemanovičová).
15'
Hudaková je vyloučená.
15'
Gól vstřelil tým HK AS Trenčín (Veronika Žitňanová).
14'
Eva Svobodová si hezky naskočila na levé straně, ale její ránu vyrazila Hanzalíková mimo.
14'
Chlupová jen těsně minula levou tyčku.
13'
Hudaková se ze sedmičky prosadila ranou k levé tyči.
13'
Gól vstřelil tým HK AS Trenčín (Barbora Zemanovičová).
13'
Hudaková dostává žlutou kartu.
12'
Magdalena Svobodová srovnává na 6:6!
12'
Hudaková předvedla výborný blok a tečovala míč mimo branku.
11'
Rána Chlupové na branku neprošla.
11'
Pražanky kombinují kolem brankoviště Trenčína.
10'
Jačkové se nepovedla přihrávka za obranu a slávistky se musí bránit protiútoku.
9'
Hudaková snižuje ranou ze středu na rozdíl jedné branky.
8'
Střelu Pastorkové skvěle vyrazila Kudláčková!
8'
Trenčín kombinuje kolem brankoviště Pražanek.
8'
Útok Slavie zastavily kroky.
7'
Oddechový čas pro domácí střídačku, která reaguje na nepříznivý vývoj zápasu.
7'
Szökeová dává Trenčínu vedení o dvě branky.
7'
Jačková nedosáhla na přihrávku od Hudakové.
6'
Střela Rajnohové byla zblokována mimo.
6'
Hostující házenkářky zakládají útok u vlastní branky.
5'
Kostelná mířila ze středu hřiště přesně.
5'
Hudaková se prosadila z pravé strany.
5'
4'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Eva Svobodová).
4'
4'
Rajnohová se ze sedmičky prosadila.
3'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
2'
Jačková se protlačila ke střele a propálila Hanzalíkovou.
2'
Kostelná se trefila přesně k levé tyči.
1'
Žlutá karta pro tým HK AS Trenčín (Kristína Pastorková).
1'
1'
1'
První jsou u míče domácí.
1'

HK AS Trenčín

Hostující hráčky doposud v ligové sezóně odehrály stejně jako Slavia tři zápasy, bilanci v nich mají ale zcela odlišnou. Trenčín totiž v lize ještě nezískal ani bod, krčí se na jedenáctém místě a jen o skóre není poslední. Minulé utkání ale prohrály trenčínské házenkářky hodně smolně. Na domácím hřišti nestačily na Zoru Olomouc, které podlehly o jedinou branku 26:27. Uvidíme, zda se povede hráčkám Trenčína překazit slávistickou sérii výher a zda se dočkají prvních bodů do tabulky, či nikoliv.

DHC Slavia Praha

Domácí házenkářky vstoupily do ligy fantasticky. Ve třech utkáních, které v zatím v sezóně odehrály, totiž svěřenkyně trenéra Richarda Řezáče neztratily ani bod. Se šesti body na kontě zatím okupují slávistky čtvrtou příčku, ale na první Baník Most ztrácejí pouhý bod a mají navíc k dobru dohrávku třetího kola. V posledním ligovém utkání narazily Pražanky na Hodonín, který na jeho palubovce porazily poměrně jasným rozdílem 28:20. Sešívané házenkářky jsou tedy ve formě a svou vítěznou sérii budou určitě chtít prodloužit.
Vítejte u sledování pátého kola házenkářské MOL ligy žen! Na palubovce v pražském Edenu začne v pátečních 17:30 duel mezi týmy DHC Slavia Praha a HK AS Trenčín. Pojďme se nyní na oba celky podívat o něco blíže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.