Házená - MOL liga ženy - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Most - 17. března 2018   17:00

Veselí n/M
Veselí n/M
2' Šustková  • 6' Soldánová  • 13' Veselková  • 15' Olšovská  • 19' Vinklárková  • 22' Soldánová  • 23' Olšovská  • 25' Vinklárková  • 37' Lukšíková  • 39' Veselková  • 39' Divilková  • 40' Veselková  • 41' Veselková  • 43' Veselková  • 47' Soldánová  • 48' Olšovská  • 48' Soldánová  • 52' Šustková  • 53' Šustková  • 53' Veselková  • 56' Olšovská  • 56' Soldánová  • 57' Novotná  • 59' Veselková  • 59' Soldánová  • 60' Olšovská
31:33
(9:19)
Most
Most
4' Maňáková   • 5' Szarková   • 6' Kovařová   • 7' Szarková   • 8' Chmelařová   • 10' Szarková   • 10' K. Dvořáková   • 11' Kovařová   • 14' Szarková   • 15' Maňáková   • 16' Zachová   • 18' Zachová   • 21' Jungová   • 22' Szarková   • 23' Zachová   • 24' Zachová   • 29' Zachová   • 30' Zachová   • 32' Kovařová   • 33' Szarková   • 34' Kovařová   • 36' Kovařová   • 44' Maňáková   • 44' Szarková   • 46' Szarková   • 47' Maňáková   • 49' Stříšková   • 50' Stříšková   • 51' Zachová   • 52' Zachová   • 54' Maňáková   • 54' Zachová
Veselí n/M
Bečička, Horák
Veselí nad Moravou
Most

Veselí nakonec prohrálo s Mostem 31:33 díky zlepšeného výkonu ve druhém poločase, kdy postupně ukrajovalo z náskoku hostujícího celku, jehož trenér využil také hráčky širšího kádru.
SHK Veselí n.M. – DHK Baník Most 31:33 (9:19)
Nejvíce branek: Šustková 8/5, Veselková 7, Soldánová 6 – Szarková 9/1, Zachová 9, Kovařová 5. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 9/5 – 2/1. Vyloučení: 1:7.
60'
60'
Soldánová pět sekund před koncem nastřelila tyč.
60'
Olšovská z brankoviště střelou o zem dává branku.
59'
Soldánová z rychlého protiútoku dává branku a je to o tři.
59'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Eva Veselková).
58'
Jana Šustková neproměnila sedmičku proti Müllnerové.
58'
Eksteinová faulovala Soldánovou za dvě minuty.
57'
Kateřina Novotná koriguje stav zápasu na 28:33.
56'
Nikol Soldánová byla přesná z protiútoku.
56'
Mária Olšovská z pravé strany vystřelila, balon šel do tyče a poté za brankovou čáru.
55'
Kouč Dávid si vzal oddechový čas.
54'
Dominika Zachová dává branku z rychlého protiútoku.
54'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Petra Maňáková).
53'
Eva Veselková z prostředku hřiště vstřelila branku přesně k tyči.
53'
Jana Šustková se prosadila z levé strany.
52'
Domácí kouč si vzal oddechový čas.
52'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Dominika Zachová).
52'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Jana Šustková).
51'
Zachová dává 30. branku Mostu, když přehodila Lekešovou.
51'
Jana Šustková je zatím ze sedmiček neomylná proměnila svoji pátou v zápase.
50'
Veronika Dvořáková vyloučená na dvě minuty.
50'
Střízková z protiútoku uklidila míč přesně k tyči.
49'
Střížková prostřelila Lekešovou a Most si udržuje sedmibrankový náskok.
48'
Soldánová šla s míčem přes celé hřiště a prostřelila Bezpalcovou.
48'
Olšovská z levé strany prostřelila Müllnerovou, která šla do protipohybu.
47'
47'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Nikola Soldánová).
46'
Napodruhé se již podařilo dát branku, když balon poslal do šibenice.
46'
Szarková neproměnila sedmičku.
46'
Jana Šustková byla vyloučena na dvě minuty.
45'
Jana Šustková dává branku ze sedmičky.
44'
Most brilantně zvládl protiútok, který zakončovala Szarková.
44'
Petra Maňáková dává branku Mostu.
43'
Eva Veselková je velká bojovnice, když ztracený míč získala a překonala Müllnerovou.
41'
Eva Veselková oklamala protihráčky a dává přesně branku k tyči.
41'
Trenér Dávid dává šanci i hráčkám z lavičky.
40'
Kouč Dávid si bere první oddechový čas ve druhém poločase.
40'
Eva Veselková podstřelem dává branku Veselí.
39'
Veselí pomalu začíná stav zápasu korigovat, dvakrát za sebou se prosadilo, nyní skórovala Divílková.
39'
Eva Veselková se prosadila, když šla sama na brankářku hostí.
38'
Jana Šustková proměňuje sedmičku.
38'
Tereza Chmelařová si jde odpočinout na dvě minuty.
38'
Vinklárková na brankovišti se snažila o střelu byla však faulována Chmelařovou.
37'
Dagmar Lukšíková dává po delší pauze branku Veselí.
36'
Sára Kovářová zamířila přesně k tyči, Hřebejková na míč nedosáhla.
34'
Sára Kovářová nebyla nikým bráněna a dává branka.
34'
Jana Šustková dává sedmičku.
33'
Petra Maňáková bránila při střelbě Vinklárkové a jde si odpočinout na dvě minuty.
33'
Szarková navyšuje stav zápasu na jedenáct branek.
32'
Sára Kovářová dává v pohodě další branku Mostu.
31'
Po prvním poločase je stav 9:19. Most proměnil skoro každý svůj útok, naopak se Veselí nemůže proměnit ani ty nejvyloženější šance. Uvidíme jestli se podaří domácím panenkám zdramatizovat stav.
30'
30'
Stejná hráčka se prosazuje z pravého křídla, když přehodila Hřebejkovou.
29'
Zachová proměňuje brejk Mostu a ten vede o devět branek.
28'
Krásnou přihrávku přes celé hřiště dostala Soldánová, která obhodila Müllnerovou, míč ale skončil na břevně.
28'
Dnes se domácím hráčkám nedaří, Olšovská poslala míč mimo branku.
27'
Szarková bezproblémově sedmičku proměnila.
26'
Szarková byla faulována při střelbě, Most bude zahrávat sedmičku.
25'
Szarková viděla žlutou kartu.
25'
Vinklárková byla tísněna a jen tak hodila míč na bránu, ten skončil v síti.
24'
Obrana Mostu byla pevná jako skála, Zachová šla do protiútoku, který bezpečně proměnila.
23'
Zachová vystřelila pod břevno, Hřebejková na míč nedosáhla.
23'
Olšovská střelou o zem překonala Müllnerovou.
22'
Maňáková je vyloučená na dvě minuty.
22'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Simona Szarková).
22'
21'
Szarková prostrčila míč na Jungovou, která se štěstím překonala Hřebejkovou.
21'
Hostující kouč Dávid si vzal time-out.
21'
Most hraje už poněkolikáté bez brankářky.
20'
Až čtvrtá sedmička je proměněná! Jana Šustková přesně k tyči nedala brankářce Mostu žádnou šanci.
20'
Kateřina Dvořáková je vyloučena na dvě minuty za faul na Šustkovou.
19'
Nikol Vinklárková dává branku z prostoru brankoviště.
18'
Zachová navyšuje vedení Mostu.
18'
Mária Olšovská neproměnila sedmičku, Müllnerová v brance Mostu při sedmičkách čaruje.
17'
Kateřina Novotná byla bráněna při střelbě a Veselí bude zahrávat sedmičku.
16'
Zatím je utkání v plně v režii Mostu, který vede o sedm branek.
16'
Kouč Hudák udělal změnu v brance místo Lekešové nyní chytá Hřebejková.
15'
Mária Olšovská dává branku ze středu hřiště.
15'
Maňáková dává další branku hostujícího celku.
14'
Most útočí bez brankářky.
14'
Szarková je zatím nejpilnější střelkyní Mostu, nyní to byla její čtvrtá branka.
13'
Veselková si to vynahradila v dalším útoku Veselí a prostřelila Müllnerovou.
12'
Ani Eva Veselková neproměnila sedmičku, když se snažila balon procpat mezi nohy Müllnerové.
11'
Z následné akce Baníku dává branku Kovařová.
11'
Kateřina Novotná dostala přihrávku od Veselkové, ale trefila mosteckou gólmanku.
10'
Domácí kouč Hudák si vyžádal první oddechový čas.
10'
Veselí se dopustilo chyby v útočné fázi, kterou potrestala z protiútoku Dvořáková.
10'
Mostu sice byla značena pasivita, Szarková z velké dálky prostřelila Lekešovou.
9'
Nikol Vinklárková viděla žlutou kartu.
9'
Jana Šustková sice vstřelila branku, ale sudí viděli prorážení, takže gól neplatí.
8'
Tereza Chmelařová z levého křídla překonala Lekešovou.
8'
Kateřina Novotná neproměnila sedmimetrový hod, stav zůstává tedy nezměněn.
7'
Kovářová je vyloučená na dvě minuty.
7'
Nedůsledná domácí obrana umožnila Szarkové vstřelit branku.
7'
Po technické chybě domácího celku může Most navýšit skóre.
6'
Sára Kovářová převrací skóre znovu na stranu Mostu.
6'
Nikol Soldánová si sběhla na druhou stranu a z brankoviště obloučkem překonala hostující brankářku.
5'
Dominika Zachová je druhou potrestanou hráčkou Mostu.
5'
A je to tak z levé spojky se prosadila Szarková.
4'
Ani další útok Veselí k brance nevedl. Most bude moci jít do vedení.
4'
Maňáková srovnává stav zápasu na 1:1.
3'
Ani Veselí nevyužilo šanci k navýšení skóre o dvě branky.
3'
Most zatím v koncovce není vůbec jistý, rozhodčí zabrzdili útok hostujícího celku, protože viděli přestupek proti pravidlům.
2'
Jana Šustková se uvolnila přes Dvořákovou a přesnou ranou k tyči otevírá účet dnešního zápasu.
2'
Kateřina Dvořáková dostala za faul na Šustkovou žlutou kartu.
1'
Most svoji první příležitost ke střelení nevyužil, střelu Kovářové vyrazila na břevno Lekešová.
1'
-1'
Jako první zahájí utkání hráčky Mostu.
-5'
Dvojice rozhodčích přivádí hráčky Veselí a Mostu do středu palubovky, hlasatel bude postupně představovat jednotlivé hráčky divákům.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Hřebejková – Olšovská, Zemčíková, Novotná, Lukšíková, Vinklárková, Šustková, Valovičová, Klimešová, Klimešová, Divilková, Kutálková, Soldánová, Veselková, Větříšková.

DHK Baník Most: Bezpalcová, Müllnerová – K. Dvořáková, V. Dvořáková, Stříšková, Jungová, Chmelařová, Szarková, Buchnerová, Eksteinová, Kovařová, Maňáková, Kostelná, Zachová, Janoušková, Mikulášková.

Rozhodčí: Bečička, Horák.
-37'
Obě dvě mužstva jsou již na hrací ploše a postupně se začínají rozcvičovat.
Ohlasy před zápasem

Ľuboš Hudák, trenér SHK Veselí nad Moravou

„Určitě nás čeká těžký zápas. Most má zkušenosti, získal tituly a v jeho kádru je množství reprezentantek. My ale chceme doma opět podat dobrý výkon. Bojujeme o play – off a rádi bychom si potřebné body zajistili co nejdříve a nemuseli o ně bojovat až do posledních kol. Uděláme vše pro to, abychom navázali na naše kvalitně odehrané domácí zápasy a opět bodovali. Hrozba od Markéty Jeřábkové byla určitě ze střední spojky velmi vysoká. Má výborný tah na bránu, dobře spolupracuje s pivotem, a navíc má výbornou střelbu. Na jejím postu ale hraje Petra Maňáková, která je taky velmi nebezpečná. Takže si v tomto směru si zase až tak moc neulevíme. Velký pozor si pak musíme dát hlavně na Simonu Szarkovou, která je zřejmě momentálně nejlepší hráčkou našeho soupeře.“

Peter Dávid, trenér DHK Baník Most

„Ve Veselí nás čeká velmi těžký zápas, síla tohoto týmu na domácí palubovce je velmi dobře známá. I kvůli divákům, kteří tam sedí velmi blízko palubovce, si troufnu tvrdit, že nás čeká takové malé peklo.„Naše sestava je aktuálně také kompletní, což je dobře, protože nás čeká náročných šedesát minut. Předpokládám, že se bude hrát s velkým nasazením od začátku až do poslední vteřiny utkání. My do zápasu chceme dát maximum a samozřejmě zvítězit. A ačkoli do utkání jdeme s respektem, věřím, že se nám ho nakonec podaří úspěšně zvládnout.“
DHK Baník Most

Baník Most měl v posledních třech zápasech jednodušší soupeře – Hodonín, poslední Trenčín a Písek, se všemi si poradil. V soutěži zatím prohrál jen dvakrát, na Slavii a v Michalovcích, na palubovce ve Veselí nad Moravou jej nečeká nic jednoduchého.
SHK Veselí nad Moravou

Veselské panenky jsou v domácím prostředí velice nepříjemným soupeřem, o čem se přesvědčila i Slavia Praha, která až do poslední minuty bojovala o vítězství, kterého se nakonec nedočkala, jelikož z poslední devítky se trefila po ukončení zápasu Jana Šustková, a zápas tak dospěl do remízového stavu 22:22. V minulém kole získaly hráčky Veselí nad Moravou dva body v Bánovcích nad Bebravou po výhře 29:35.
Příjemné sobotní odpoledne z Veselí nad Moravou. Vítám Vás u šlágru 22. kola, který se odehraje na Moravě. Páté SHk Veselí nad Moravou bude hostit vedoucí celek soutěže DHK Baník Most.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.