Házená - MOL liga ženy - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Most - 31. ledna 2018   18:00

Zlín
Zlín
5' Herbočková  • 6' Mizerová  • 8' Kolářová  • 12' Kříčková  • 13' Ševčíková  • 16' Kříčková  • 17' Očadlíková  • 18' Ševčíková  • 22' Očadlíková  • 24' Hubová  • 29' Vlková  • 40' Ševčíková  • 41' Kříčková  • 43' Hradilová  • 45' Nygrýnová  • 47' Kolářová  • 49' Mizerová  • 50' Očadlíková  • 60' Vlková  • 60' Kolářová
24:31
(11:15)
Most
Most
4' Kovařová   • 4' Szarková   • 6' Kovařová   • 7' Kovařová   • 8' Zachová   • 9' Szarková   • 10' Szarková   • 12' Kostelná   • 14' Kovařová   • 15' Szarková   • 17' Kovařová   • 20' Kovařová   • 22' Zachová   • 26' V. Dvořáková   • 29' V. Dvořáková   • 32' K. Dvořáková   • 35' Janoušková   • 36' Szarková   • 38' Jungová   • 44' Szarková   • 45' Kovařová   • 46' Szarková   • 46' Zachová   • 48' Zachová   • 52' Kovařová   • 54' Šípová   • 55' Kovařová   • 59' Stříšková
Zlín
Bečička, Horák
Hal Euronics
Most

HC Zlín – DHK Baník Most 24:31 (11:15)
Nejvíce branek: Hradilová 5/4, Kolářová 3, Kříčková 3 – Szarková 10/3, Kovařová 9, Zachová 4. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 6/4 – 3/3. Vyloučení: 2:2.
60'
Na samotný konec zápasu si připisuje krásný gól Michaela Kolářová, která trefila přes celé hřiště odkrytou branku Mostu.
60'
Kristýna Vlková se prosadila po rychlé souhře s pivotem.
60'
Probíhá poslední minuta zápasu.
59'
Adéla Stříšková se prosazuje z levého křídla.
59'
Lenka Hradilová proměňuje sedmičku a rozdíl tak činí osm branek.
59'
Sedmička pro Zlín.
57'
Hra už poměrně ztratila na tempu, zápas už se dohrává.
56'
Střelu Ševčíkové vyrazila Bezpalcová, v útoku ale pokračuje Zlín.
55'
Do konce zápasu zbývá pět a půl minuty, do útoku jde Zlín.
55'
Sára Kovářová po kombinaci dává třícátý gól Mostu.
54'
Veronika Šípová svou střelou vymetla růžek zlínské branky.
53'
V brance Mostu střídá Müllnerovou Eva Bezpalcová.
52'
Šťastný gól Mostu. Ten si připsala Kovářová.
52'
Oddechový čas pro hosty.
50'
Andrea Očadlíková se uvolnila na levém křídle a koriguje skóre.
50'
Szarková se z hranice sedmimetrového hodu nemýlí.
50'
Sedmička pro Most.
49'
Hradilová nyní mířila mimo.
49'
Jolana Mizerová přidává dvacátý gól Zlína z trháku.
48'
Lenka Hradilová proměňuje sedmičku a snižuje rozdíl na sedm branek.
48'
Dominika Zachová z dalšího trháku dává šestadvacátou branku Mostu.
47'
Kolářová napřáhla a střelou k tyči překonává Müllnerovou.
46'
Dominika Zachová z trháku zvyšuje opět na rozdíl osmi gólů.
46'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Simona Szarková).
45'
Gabriela Nygrýnová se uvolnila a vystřelila. Dala sedmnáctou branku svého týmu.
45'
Sára Kovářové se po delší chvíli prosazuje a a zvyšuje náskok na sedm gólů.
44'
Střelu Szarkové zblokovala domácí obrana, i tak ale míč doputoval až do branky Stojarové.
43'
Landa Hradilová se uvolnila na pravém křídle a mezi nohy prostřelila Müllnerovou.
43'
Simona Szarková bez větších problémů proměňuje sedmičku, když prostřelila mladou Rybníčkovou.
42'
Jolana Mizerová zahrávala sedmimetrový hod a trestuhodně ani netrefila branku.
41'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Michaela Janoušková).
41'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Monika Kříčková).
41'
Simona Szarková proměňuje sedmimetrový hod.
41'
41'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Karolína Ševčíková).
40'
Na podruhé už Ševčíková byla úspěšná a dává čtvrnáctý gól Zlína.
39'
Skvělý zákrok Müllnerové! Na tu nyní šla zcela osamocená Ševčíková, Müllnerová však její střelu vytěsnila levou rukou.
38'
Třetí sedmičku už Hradilová neproměňuje. Vychytala ji Opatová.
38'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Veronika Mikulášková).
38'
Linda Jungová dává osmnáctou branku Mostu. Hostující tým už vede opět o pět gólů.
37'
Očadlíková mohla dát důležitý gól v oslabení, trefila ale pouze tyč.
36'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Jolana Mizerová).
36'
Simona Szarková se po delší době prosazuje a zvyšuje náskok Mostu.
36'
Hradilová proměňuje i druhou sedmičku.
36'
Další sedmička pro Zlín.
35'
Tohle ale dlouho neplatilo. Za Most se prosadila Janoušková.
35'
Hradilová sedmičku proměňuje a Zlín je od Mostu vzdálen čtyři góly.
34'
První sedmimetrový hod zápasu. Za Zlín se chystá Hradilová.
34'
Neprosadil se ani Most a šanci snížit bude mít Zlín.
33'
Zlín zastavila pasivita, do útoku jde Most.
32'
Zlínská obrana trestuhodně nechala volnou Kateřinu Dvořákovou, která se proti Stojarové prosadila.
31'
Druhý poločas začíná, první útok bude mít domácí Zlín.
31'
30'
30'
Nejprve nastřelila Szarková tyč, následně Nygrýnová vyslala na branku Mostu velmi slabou střelu.
29'
Rychlá souhra s pivotem a Vlková se tváří v tvář Müllnerové nemýlila.
29'
Szarková dala míč Dvořákové, která se z křídla nemýlila. Most vede o pět.
28'
Oddechový čas pro domácí.
27'
Na druhé straně měla šanci snížit Baumbachová, další skvělý zákrok vytáhla ale Müllnerová.
26'
Veronika Dvořáková se prosazuje z křídla a dává tak první gól po oddechovém čase.
24'
24'
Vendula Hubová se napřáhla ke střele a propasovala míč do branky. Zlín se stále drží na dostřel.
22'
Očadlíková se z křídla příliš nemýlí. Nyní prostřelila Müllnerovou k vzdálenější tyči.
22'
Reprezentantka Zachová nyní zkušeně přelobovala Stojarovou a přidává třináctý gól Mostu.
20'
Nyní obrana Zlína zcela zaspala. Využila toho Kovářová, která vrací Mostu čtyřgólový náskok.
19'
Střelu Ševčíkové vykopla nohou Müllnerová. Pokračuje útok Zlína.
18'
Očadlíková v obraně ukořistila míč a přihrála jej do trháku Ševčíkové, která dává osmý gól svého týmu.
17'
Očadlíková se napoprvé z křídla neprosadila, následně se ale k ní ale odrazil míč a přelobovala Müllnerovou.
17'
Kovářové to nadále pálí. Tohle už byla její pátá branka v zápase.
16'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Veronika Mikulášková).
16'
Rychlá souhra zlíňanek s pivotem, na konci akce stála Monika Kříčková, která nedala Müllnerové šanci.
15'
Most byl pod hrozbou pasivity, hráčky tak předaly míč Szarkové, která propálila bezmocnou Stojarovou.
14'
A znova Kovářová. Touto brankou uklidňuje svůj tým.
13'
Tohle bylo hezké. Karolína Ševčíková si vzala míč a zcela bez starostí prokličkovala obranou Mostu. Druhý gól Zlína v řadě.
12'
Nyní se už Kříčková prosazuje a dává čtvrtý gól Zlína.
12'
Katarína Kostelná se sice poprvé neprosadila, z dorážky ale už ano. Most vede o pět gólů.
11'
Monika Kříčková nyní z bezprostřední blízkosti trefuje horní tyčku.
10'
Szarková si na hřišti dělá, co chce. Opět ladně přešla zlínskou obranou a Most vede už o čtyři.
10'
Müllnerová si nyní připsala zákrok nohou proti střele Nygrýnové.
9'
Simona Szarková prošla obranou Zlína jako nůž máslem a dává svůj druhý gól v zápase.
8'
Kolářová se s ničím nepárala a vystřelila na branku. Müllnerová byla na tuto střelu krátká.
8'
Dominika Zachová dostala až příliš prostoru a z pravého křídla snižuje.
8'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Kristýna Vlková).
7'
A znova Kovářová. Ta dává již svou třetí branku a táhne tak svůj tým.
7'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Veronika Dvořáková).
6'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Jolana Mizerová).
6'
Kovářová dostala až příliš prostoru a dává třetí branku Mostu.
5'
Natálie Herbočková se prosazuje z levého křídla a dává první gól Zlína v zápasu.
4'
Simona Szarková se uvolnila kličkou a vystřelila do protipohybu Benedíkové.
4'
Mizerová mířila do horní části branky. Müllnerová míč vyrazila.
4'
Druhý pokus Kovářové už byl úspěšný a Most dává první branku zápasu.
3'
Probíhá již třetí minuta utkání a zlínští díváci stále neviděli gól.
2'
I druhou střelu Benedíková chytá. Pálila Szarková.
2'
Domácí hráčky si ale připisují lacinou technickou chybu a do útoku jde zpátky Most.
2'
Kovářová střílela, Benedíková si připsala úspěšný zákrok.
1'
Jolana Mizerová (ZLN) dostává první žlutou kartu zápasu.
1'
Zápas začíná útokem Mostu. Ve zlínské brance Benedíková, v té mostecké Müllnerová.
1'

HC Zlín: Rybníčková, Benedíková, Stojarová – Herbočková, Nygrýnová, Očadlíková, Vlková, Hradilová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Baumbachová, Polomíková, Kříčková, Hubová.

DHK Baník Most: Bezpalcová, Müllnerová, Opatová – K. Dvořáková, V. Dvořáková, Stříšková, Jungová, Szarková, Buchnerová, Šípová, Kovařová, Kostelná, Zachová, Janoušková, Mikulášková.

Rozhodčí: Bečička, Horák.
Interligový Zlín před sezónou dramaticky oslabil. Dá se říci, že z elitní šestice hráček, které loni nastupovaly v základní sestavě, jsou čtyři hráčky mimo. Kamenářová s Drotárovou ukončily kariéry, Pastrnčiaková přestoupila do konkurenčního Hodonína. Zatím tomu odpovídají i výsledky, když je Zlín až devátý se ziskem osmi bodů. Za posledních pět zápasů Zlín nezískal ani bod.

Baník Most se vyhřívá na druhé pozici, s bilancí 11 výher, jedné remízy a dvou proher. První prohru si severočeský tým připsal na palubovce favorizovaných Michalovců, druhou pak doma proti Slavii Praha, která vyhrála o pouhý jeden gól.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.