Házená - MOL liga ženy - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Olomouc - 14. ledna 2018   17:00

Zlín
Zlín
13' Kolářová  • 14'   • 15'   • 17'   • 18' Kolářová  • 19' Polomíková  • 20' Andrýsková  • 24' Ševčíková  • 25' Hubová  • 25' Kříčková  • 28' Ševčíková  • 35' Kolářová  • 36' Ševčíková  • 38' Nygrýnová  • 42' Vlková K.  • 43' Baumbachová  • 45'   • 48' Baumbachová  • 49'   • 51' Hubová  • 53' Polomíková  • 54' Kolářová  • 59' Hubová
26:28
(13:12)
Olomouc
Olomouc
12' V. Fryčáková   • 12' Jansová   • 15' Kubáčková   • 17' Salašová   • 26' Kubáčková   • 30' Kubáčková   • 31' Salčáková   • 34' Gajdošíková   • 35' Gajdošíková   • 36' Jansová   • 37' Kubáčková   • 39' Jansová   • 41' Jansová   • 42' Kubáčková   • 46' Jansová   • 47' Jansová   • 49' Salašová   • 51' V. Fryčáková   • 52'    • 55'    • 59' V. Fryčáková   • 60' Gajdošíková
Zlín
Rybníčková, Benedíková, Stojarová – Herbočková, Andrýsková, Nygrýnová, Očadlíková, Hubová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Baumbachová, Polomíková, Kříčková, Vlková, Brandová.
Olomouc
Rašková, Bártová – Hurychová, Kat. Růžičková, Kapsová, Jansová, Sovová, Kašpárková, Salčáková, V. Fryčáková, Krajčovičová, Kubáčková, Severová, Salašová, Gajdošíková, Chlandová.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Zora do utkání vstoupila lépe a brzy vedle o pět branek. Poté Zlín přidal a zaznamenal šňůru 7:0. Do kabin šly domácí hráčky s jednogólovým vedením. Olomouci vyšel vstup i do druhé poloviny a měla navrch, zlínské házenkářky však dokázaly šest minut před koncem srovnat. Poté hostující hráčky odskočily na dvě branky, což se ukázalo jako klíčové!
60'
Přešlap brankoviště! Zdá se, že o vítězi je rozhodnuto, do konce zápasu už zbývá jen pár vteřinek.
60'
Zora v poslední minutě opět odskakuje, Gajdošíková dostala spoustu prostoru, poté skórovala z šesti metrů!
59'
Výborně to udělala Hubová, která z nějakých osmi metrů zamířila přesně do šibenice!
59'
Žlutá karta pro realizační tým DHK Zora Olomouc.
59'
Nesmírně šťastná branka, ale i ta se počítá! Autorem tohoto gólu Fryčáková.
58'
Olomouc teď nikam nepospíchá, rozhodčí však zvedají ruce, Zora musí zakončovat!
58'
Sehrávka do levého křídla, následné zakončení, které směřovalo na bližší tyčku, skončilo vedle, to je obrovská škoda pro domácí celek!
57'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Ivana Salašová).
57'
Jedna z olomouckých hráček hrála v brankovišti, možnost na srovnání pro domácí tým!
56'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Andrea Očadlíková).
56'
Domácí tým se prosadit nedokázal, teď se bude muset spoléhat na obranu!
55'
Olomouc rychle rozehrála, její akce skončila brankou, Zora tak zase vede!
54'
Drama pokračuje, Kolářová trefila přesně do šibenice a srovnala!
54'
Rozhodčí přerušují hru, míč pro domácí Zlín, který už směřuje do postupného útoku.
53'
Hostující lavička si vyžádala čas na poradu, do konce zbývá něco málo přes sedm minut!
53'
Dlouhý výhoz na Polomíkovou, která se dostala do samostatného úniku. Ten přetavila v branku!
52'
Olomoucké házenkářky dostaly teď spoustu prostoru a opět vedou o dva góly!
51'
Zlín se dotahuje znovu na jednu branku, opět to byla Hubová!
51'
Rychlá házená pokračuje, na druhé straně se prosazuje
50'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Vendula Hubová).
50'
Rozhodčí pískají sedmičku pro domácí celek, čas však nepřerušují!
49'
Olomouc rychle rozehrála, celá akce skončila brankou Salašové!
49'
Dlouhá přihrávka, následně snadná branka, Zlín dramatizuje vývoj!
48'
Sehrávka na Baumbachovou, která střílela na bližší tyčku!
47'
K odraženému míči se na brankovišti dostala Jansová, která dokázala skórovat!
47'
Olomouc se v oslabení nemůže dostat k zakončení, rozhodčí už zvedají ruku.
46'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková).
46'
Zora má ale Jansovou, která po přihrávce znovu zakončovala. A znovu úspěšně!
45'
Zlín se dostal do přečíslení, které končí devatenáctou brankou!
44'
Benedíkovou teď zastavila levá tyčka její branky, domácí brankářka rychle rozehrává!
44'
Olomouc se v tuto chvíli na útočné polovině trápí, obrana domácích házenkářek působí pozorně.
43'
Podstřel Baumbachové nakonec skončil až za zády hostující gólmanky!
43'
Odpískán průraz, Zlín tak dostává dobrou příležitost na další snížení!
42'
Vlková se výborně prodrala obranou soupeře a dokázala se prosadit!
42'
Kubáčková si všimla prázdné branky soupeřek, hostující hráčka poté zamířila přes celé hřiště naprosto přesně!
41'
Jansová se rozehrála k výbornému výkonu, znovu dokázala skórovat v pádu!
41'
Vypadalo to na sedmičku pro Olomouc, nakonec z toho bude pouze další útok pro Zoru.
40'
Výborná kombinace hráček ve žlutých dresech, celé akci chybělo jen přesnější zakončení!
40'
Dvouminutové vyloučení bylo ze zrodu celé akce, míč tak pro domácí házenkářky.
39'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková).
39'
Jansová opět splnila svou roli pivotky a přidala další branku Olomouce!
38'
Diváci se určitě nenudí, sledujeme výbornou házenou, jeden úspěšný útok střídá ten druhý!
38'
Nygrýnová si doběhla až na brankoviště, poté se prosadila snadnou střelou!
37'
Podstřel Kubáčkové, domácí gólmanka šla na špatnou stranu!
36'
Ševčíková teď trefila přesně do šibenice, hostující brankářka bez šance!
36'
Sehrávka na pivota, Jansová byla faulována, přesto dokázala skórovat!
35'
Olomouc rychle rozehrála, Gajdošíková vrací Olomouci těsné vedení!
35'
Do proskoku se dostala Kolářová, která si proti hostující brankářce věděla rady!
34'
To mohla být další snadná branka pro Zoru, parádní zákrok ale předvedla Benedíková!
34'
Gajdošíková napřáhla z nějakých osmi metrů a trefila přesně k zemi!
33'
Nový útok pro hráčky ve žlutých dresech, blíží se závěr třetí minuty.
32'
Parádní bloky ze strany Olomouce, Zlín musí velmi rychle zakončovat!
32'
Rozhodčí pískají a přerušují hru, domácí celek zůstane u balónu.
31'
Výborná sehrávka do pravého křídla, Salčáková se prosadila z velmi těžkého úhlu!
31'
První útok patřil Zlínu, který však chyboval v rozehrávce a o míč přišel.
31'
Úvodní třicetiminutovka je za námi, Olomouc sice po šestnácti minutách vedla o pět branek, do kabin však odchází s jednobrankovým mankem. Uvidíme, co nám přinese druhá půle.
30'
30'
Kubáčková trefuje i se štěstím, závěrečný útok bude patřit domácím.
30'
Hosté hrají v plném počtu, do konce prvního poločasu už zbývá necelá minuta.
29'
Polomíková dostala dobrou přihrávku a postupovala sama na hostující branku, ovšem neuspěla!
29'
Rozhodčí píská faul, Olomouc s rozehrávkou příliš nepospíchá, za malou chvíli bude muset zakončovat.
28'
Několik přihrávek, poté střela Ševčíkové, která se od tyče odrazila do branky!
27'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Martina Salčáková).
26'
Olomouc se prosazuje po téměř deseti minutách, Kubáčková se prosadila z devíti metrů!
26'
Devět minut už čeká Zora na vstřelenou branku, od sedmnácté minuty má Zlín šňůru 7:0!
25'
Kříčková postupovala sama na branku, domácí hráčka se nemýlila!
25'
Před malou chvílí Zlín prohrával o pět branek, po gólu Hubové už zase vede!
24'
Tak to byla paráda, Ševčíková trefila přímo do šibenice a srovnala!
23'
Spousta nepřesností na obou stranách palubovky, Zlín však zůstane u míče.
23'
Házenkářky Zlína zklidňují hru a už směřují do postupného útoku.
22'
Zora mohla po delší době zase skórovat, domácím však pomohla tyčka!
21'
Dlouhý útok Olomouce, hostující hráčky budou muset rychle zakončovat!
21'
Následnou sedmičku si vzala na starost Hubová, která snížila na nejtěsnější možný rozdíl!
20'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Ivana Salašová).
20'
Domácí házenkářky šly rychle dopředu, Andrýsková střílela přes hráčku, přesto dokázala skórovat!
19'
Na sedmou branku domácích reaguje hostující lavička oddechovým časem!
19'
Několik nepřesností na obou stranách, Polomíková postupovala sama na olomouckou branku a dokázala skórovat!
18'
Další rychlá rozehrávka, další branka! Do střelecké listiny se zapisuje také Kolářová!
17'
Blesková rozehrávka olomouckých házenkářek, Salašová navyšuje náskok!
17'
Zlín se však také dostal do kontru a dokázal opět snížit na rozdíl čtyř gólů!
16'
Domácí tým měl možnost sedmimetrového hodu, ovšem neuspěl!
16'
Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Tatiana Gajdošíková).
15'
Rychlý výhoz, následně snadná branka pro Zoru!
15'
Chyboval také Zlín, Kubáčková se v proskoku nemýlila!
14'
Ztráta na straně olomouckých hráček, Zlín postupuje do rychlého útoku.
14'
Sehrávka až do pivota, domácí skórují podruhé v řadě a snižují!
13'
Kolářová to vzala na sebe z nějakých sedmi metrů a zamířila pod břevno!
13'
Domácí lavička si vyžádala čas na poradu, Zlínu vstup do tohoto utkání vůbec nevyšel!
12'
Rychlý útok olomouckých házenkářek, Jansová se nemýlila!
12'
Olomouc přidává svou šestou branku v tomto zápase, úspěšnou střelkyní v tomto případě Fryčáková!
11'
Omlouváme se za technické potíže, do utkání vstupujeme za stavu 2:5!
1'
Ve vzájemných duelech v loňské sezóně byl vždy úspěšnější domácí tým. Nejprve zvítězil Zlín 22:17, poté Zora 28:24. Dokážou si důležité dva body v boji o play-off připsat domácí, nebo se Olomouci povede na zlínské půdě zvítězit?
HC Zlín
Zlínské hráčky loni těsně o bod nepostoupily a MOL ligu musely zachraňovat až v boji o udržení. To se jim povedlo, avšak letos to zatím nevypadá o moc lépe. Zlín měl na kontě po šesti duelech jedinou výhru proti Bánovci, poté sice dokázal třikrát v řadě zvítězil, ale poslední dva zápasy proti Veselí a slovenským mistrům Michalovcím prohrál. Na kontě po jedenácti utkáních má tedy pouze osm bodů a záporné skóre 275:299, v tabulce je Zlín na deváté příčce a na play-off ztrácí čtyři body.

DHK Zora Olomouc
Házenkářky Zory dokázaly v loňské sezóně vybojovat v boji proti Ostravě cenné bronzové medaile. Letošní sezónu začaly výborně, z pěti zápasů ani jednou neprohrály, a v tabulce se pohybovaly na předních příčkách. Po zaváhání s Veselím si připsaly cenný skalp Michalovce, ale to bylo na domácí půdě vše. Sice ještě přišla jedna výhra venku proti Bánovci, ale Olomouc z posledních čtyř duelů získala pouze tyto dva body, třikrát doma prohrála. Dvakrát o gól se Šalou a Slávií, naposledy 20:24 s Černými Anděli z Mostu. Na kontě má Olomouc dvanáct bodů a kladné skóre 278:273, v tabulce je osmá o čtyři bodu právě před Zlínem.
Přeji krásný sobotní podvečer, vítejte u duelu 12. kola československé MOL ligy, ve kterém HC Zlín v moravském derby vyzve DHK Zoru Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.