Házená - MOL liga ženy - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Písek - 28. dubna 2018   15:00

Zlín
Zlín
7' Kříčková  • 9' Nygrýnová  • 11' Kolářová  • 12' Očadlíková  • 13' Ševčíková  • 14' Kříčková  • 16' Kolářová  • 16' Očadlíková  • 21' Ševčíková  • 24' Ševčíková  • 25' Očadlíková  • 29' Vlková  • 30' Hradilová  • 32' Nygrýnová  • 36' Nygrýnová  • 40' Nygrýnová  • 41' Kříčková  • 42' Očadlíková  • 46' Kolářová  • 48' Kříčková  • 50' Kříčková  • 53' Nygrýnová  • 58' Kříčková  • 60' Nygrýnová
28:27
(15:11)
Písek
Písek
2' Michková   • 4' Michková   • 10' Boorová   • 12' Součková   • 18' Šelaisová   • 21' K. Kubišová   • 21' Boorová   • 23' K. Kubišová   • 28' Šelaisová   • 30' K. Kubišová   • 31' K. Kubišová   • 34' K. Kubišová   • 39' Pelešková   • 41' Pelešková   • 43' Šelaisová   • 44' Michková   • 47' K. Kubišová   • 50' Pelešková   • 51' Michková   • 52' K. Kubišová   • 54' Boorová   • 54' Boorová   • 57' K. Kubišová   • 59' K. Kubišová   • 60' Součková
Zlín
Valášek, Vychodil
Písek

HC Zlín – Sokol Písek 28:27 (15:11)
Nejvíce branek: Kříčková 6, Nygrýnová 6, Hradilová 5/4 – Kubišová 9, Boorová 4, Michková 4. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 6/4 – 2/2. Vyloučení: 7:7. ČK: Baumbachová (ZLN).
60'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Součková).
60'
A Nygrýnová vzápětí dává zřejmě gól, který rozhoduje o vítězství Zlína.
59'
Minutu před koncem snižuje Kristýna Kubišová na rozdíl jedné branky.
58'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Veronika Michková).
58'
Monika Kříčková dává velmi důležitý gól pro svůj tým. Zlín se vrací do dvougólového vedení.
57'
Kristýna Kubišová se uvolnila a nedala Benedíkové sebemenší šanci.
55'
Důležitý zákrok Benedíkové proti střele Kubišové. Zlín se vrací do útoku.
54'
Michaela Boorová dala dva slepené góly z rychlých protiútoků a Písek prohrává už jen o dva góly. To by v závěru mohlo být ještě slušné drama.
54'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Boorová).
53'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Gabriela Nygrýnová).
52'
Hradilová nyní z hranice sedmimetrového hodu chtěla přelobovat Neubergovou, trefila pouze horní tyč.
52'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Vendula Šelaisová).
52'
Kristýna Kubišová dává svou sedmou branku v zápase a Písek se dotahuje na rozdíl tří gólů.
51'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Michková).
51'
Hradilová proměňuje sedmičku.
50'
Michaela Pešková svým gólem bleskově zareagovala na gól Kříčkové.
50'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Monika Kříčková).
49'
Opět skvělá Neubergová. Nyní vychytala trhák Očadlíkové.
48'
Skvělá akce Kříčkové! Ta se uvolnila, protlačila se skrz obranu Písku a zavěsila míč do horního růžku.
47'
47'
Kristýna Kubišová využívá dvojnásobného přečíslení.
47'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Gabriela Nygrýnová).
46'
Rychlá odpověď v podání Zlína, prosazuje se Michaela Kolářová.
46'
Michaela Hauserová proměňuje sedmimetrový hod.
46'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Kristýna Vlková).
44'
Veronika Michková střelou snižuje na rozdíl čtyř gólů a domácí trenér reaguje oddechovým časem.
43'
Vendula Šelaisová snižuje z pravého křídla.
43'
Tohle zamrzí. Adéla Baumbachová dostává za špatné střídání třetí dvouminutový trest a tím pádem i červenou kartu. Dnes už si teda nezahraje.
42'
Zlínu to teď pálí. Očadlíková se z levého křídla uvolnila a prostřelila Neubergovou mezi nohama.
41'
41'
Písek odpovídá rychlým gólem, který si připsala Pešková.
41'
Hradilová proměňuje sedmičku a Zlín vede už o pět gólů. To pro svěřenkyně trenéra Spuchláka vypadá nadějně.
40'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Michaela Součková).
40'
Nygrýnové to dnes pálí. Nyní svůj podstřel nasměrovala přesně z pravé tyči, Neubergová byla bez šance.
39'
Čtrnáctou branku Písku dává Michaela Pelešková.
37'
Kristýna Kubišová trefuje v přesilovce tyč.
37'
37'
Neubergová je dnes ve slušné formě. Nyní chytila střelu Baumbachové, která mířila pod horní tyčku.
36'
Důležitý gól pro Zlín dává Gabriela Nygrýnová. Ta procedila míč přesně mezi ruku a tělo Neubergové.
34'
Kristýna Kubišová prošla zlínskou obranou jako nůž máslem a dává třináctý gól Písku.
32'
Gabriela Nygrýnová se prosazuje ze spojky a drží pro Zlín čtyřgólový náskok.
32'
Neubergová nyní skvěle vychytala Baumbachovou.
31'
Drugý poločas začal Písek útokem a bleskově se trefuje. Zasloužila se o to Kristýna Kubišová.
31'
30'
30'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Pavlína Novotná).
30'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Lenka Hradilová).
30'
Písek potrestal technickou chybu Baumbachové a Kristýna Kubišová se tváří v tvář Benedíkové nemýlila.
29'
Kristýna Vlková se prosazuje z protiútoku. Zlín už opět vede čtyřbrankovým rozdílem.
28'
Nyní už Písek odkrytou branku potrestal. Zasloužila se o to Vendula Šelaisová.
27'
Michková měla nyní úplně odkrytou branku, trestuhodně ji ovšem přestřelila.
26'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková).
26'
Škoda pro Zlín. Kristýna Vlková nyní trefila horní tyčku branky.
25'
Andrea Očadlíková se prosadila z křídla a hostující trenér reaguje jasně – bere si oddechový čas.
24'
Ševčíkové to dnes pálí. Nyní se uvolnila a vymetla růžek branky Písku.
23'
23'
Gól vstřelil tým Sokol Písek (Kristýna Kubišová).
22'
Lenka Hradilová proměňuje sedmičku a Zlín vede opět o 3 góly.
21'
Zákrok Neubergové poslal Písek do rychlého protiútoku, ze kterého Michaela Boorová dává gól.
21'
Na gól Ševčíkové odpovídá rychlým útokem Písek, konkrétně pak Kristýna Kubišová.
21'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Karolína Ševčíková).
18'
Vendula Šelaisová dává po delší době gól Písku.
16'
Zlín je teď v laufu. Andrea Očadlíková všem utekla a z levé strany dává devátý gól Zlína.
16'
Po rychlé kombinace střílí gól reprezentantka Michaela Kolářová. Zlín vede už o tři.
15'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Michaela Hauserová).
15'
Ševčíková mířila mimo. Do protiútoku šel Písek, jedna z jeho hráček ale taky mířila mimo.
14'
Monika Kříčková z rychlého protiútoku posílá Zlín již do dvoubrankového vedení.
13'
Karolína Ševčíková posílá Zlín poprvé v zápase do vedení.
12'
Andrea Očadlíková srovnává skóre z křídla v oslabení.
12'
Pátý gól Písku dává Michaela Součková. Ta napřáhla ke střele a nedala Benedíkové šanci.
11'
Baumbachová dostává v 11. minutě již druhý dvouminutový trest.
11'
Skvělá individuální akce zlínské Kolářové. Ta se uvolnila a nedala Preslové šanci.
10'
Michaela Boorová nyní vymetla růžek zlínské branky.
9'
Důležitý gól z pohledu Zlína. Gabriela Nygrýnová se pod tlakem pasivity napřáhla a dává třetí gól Zlína.
8'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Adéla Baumbachová).
7'
Rychlá kombinace spojky s pivotem a Monika Kříčková snižuje.
7'
Skvělý zákrok Benedíkové! Pavlína Novotná se na ni řítila úplně osamocena a zlínská brankářka vykopla míč pravou nohou.