Házená - MOL liga ženy - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Veselí n/M - 28. března 2018   17:00

Zlín
Zlín
1' Nygrýnová  • 2' Kříčková  • 3' Kříčková  • 6' Kříčková  • 8' Hradilová  • 12' Hradilová  • 14' Kolářová  • 24' Ševčíková  • 29' Nygrýnová  • 32' Očadlíková  • 33' Benedíková  • 35' Ševčíková  • 36' Očadlíková  • 39' Ševčíková  • 42' Nygrýnová  • 45' Ševčíková  • 46' Kříčková  • 47' Hradilová  • 48' Kolářová  • 49' Hradilová  • 50' Hradilová  • 51' Hradilová  • 60' Benedíková
27:31
(12:15)
Veselí n/M
Veselí n/M
2' Šustková   • 5' Šustková   • 7' Soldánová   • 9' Šustková   • 11' Olšovská   • 19' Šustková   • 21' Novotná   • 24' Šustková   • 25' Veselková   • 27' Vinklárková   • 27' Soldánová   • 29' Olšovská   • 33' Veselková   • 33' Vinklárková   • 35' Divilková   • 36' Šustková   • 39' Divilková   • 42' Olšovská   • 44' Lukšíková   • 46' Olšovská   • 47' Divilková   • 48' Veselková   • 49' Novotná   • 58' Olšovská
Zlín
Rybníčková, Benedíková, Stojarová – Herbočková, Nygrýnová, Očadlíková, Vlková, Hradilová, Ševčíková, Kolářová, Baumbachová, Polomíková, Kříčková, Hubová, Matejíková.
Fukala, Mohyla
211 diváků
Veselí n/M
Lekešová, Hřebejková – Olšovská, Zemčíková, Novotná, Větříšková, Lukšíková, Vinklárková, Šustková, Valovičová, Klimešová, Divilková, Kutálková, Soldánová, Veselková.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
HC Zlín – SHK Veselí n.M. 27:31 (12:15)
Nejvíce branek: Hradilová 9/3, Nygrýnová 5, Ševčíková 4 – Veselková 8/5, Šustková 7/1, Olšovská 6/1. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 3/3 – 7/7. Vyloučení: 5:3. Diváci: 211.
Je dobojováno! Domácím hráčkám vyšel vstup do utkání, ovšem Veselí poté přebralo iniciativu hry a svého soupeře už k ničemu nepustilo. Hostující házenkářky si držely náskok, který se nakonec zastavil na rozdílu čtyř branek. Veselí tak i podruhé v této sezoně vítězí nad Zlínem a připisuje si důležité body do tabulky.
60'
Zhruba dvě vteřiny před koncem dokázala skórovat brankářka Benedíková, která přes celé hřiště trefila odkrytou svatyni soupeře!
60'
Veselí přišlo o míč a jedna z domácích házenkářek střílela přes polovinu hřiště do naprosto prázdné branky. Další tyčka!
60'
Sotva se rozeběhla závěrečná minuta tohoto utkání, přichází oddechový čas hostujícího týmu.
59'
Sedmimetrový hod dokázala proměnit Hradilová, která přelstila Lekešovou.
59'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Eva Veselková).
59'
To je už hodně dlouhý útok, rozhodčí zvedají své ruce, Veselí musí zakončovat!
58'
Na brankovišti se uvolňovala Veselková. Rozhodčí pískají faul a přerušují hru, hosté zůstanou u míče.
58'
Prosadila se Olšovská! Řekl bych, že je rozhodnuto, Veselí vede o šest gólů.
57'
Lekešové pomohla opět branková konstrukce! Snad už čtvrtá tyčka domácích hráček ve druhém poločase.
56'
Veselková nyní nevyzrála na na Benedíkovou, která rychle rozehrává!
56'
Kříčková si v souboji s Olšovskou pomohla faulem, hostující hráčky tak po kratším přerušení budou pokračovat v útoku.
55'
Na brankovišti si udělala prostor Vlková, která zakončovala z šesti metrů. Také ona balón poslala pouze do tyče!
55'
Ševčíková posunula na Herbočkovou. Tu vychytala skvělým zákrokem Lekešová, od které se balón odrazil do autu!
54'
Další neúspěšný útok domácích hráček, Zlín znovu vysunuje svou obranu.
54'
Veselková teď ze sedmičky překonala Benedíkovou, Veselí už zase vede o pět branek.
53'
To se také stalo, Lekešovou však zachránila branková konstrukce, míč skončil pouze na tyči!
53'
Už se zase pokračuje, hostující tým teď velmi dobře brání, Zlín bude muset rychle střílet.
52'
Hodně neurovnaná pasáž. Rozhodčí hru přerušují, na zemi zůstala ležet jedna z domácích házenkářek.
52'
Sedmička pro Veselí, Šustková se nemýlila, opět je to o čtyři branky!
51'
Hostující lavička reaguje oddechovým časem, Zlín se přiblížil na rozdíl tří branek!
51'
A zase Hradilová! Ta dostala přihrávku do pravého křídla, poté přehodila hostující brankářku!
51'
Domácí hráčky vysunuly svou obranu, u míče Veselková, Veselí bude muset rychle zakončovat.
50'
Hradilová se rozehrála k výbornému výkonu, domácí házenkářka snížila na rozdíl čtyř branek!
50'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Nikola Vinklárková).
49'
Sehrávka do pravého křídla, odkud se prosadila střelou mezi nohy Novotná!
49'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Lenka Hradilová).
48'
Tentokráte bylo vše v pořádku, Veselková skóruje z devíti metrů!
48'
Branka neplatí, Veselková se dostala do brankoviště. Veselí však bude muset zakončovat!
48'
Jedna úspěšná akce střídá tu druhou, za Zlín snižuje Kolářová!
47'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Tereza Divilková).
47'
Zlín šel rychle dopředu a ještě rozhodně nic nevzdává, Hradilová snižuje!
46'
Na poslední chvíli útoku zakončovala Olšovská, která překonala domácí brankářku!
46'
Přihrávka přes celé hřiště, Kříčková poté doslova vymetla pavučiny v hostující svatyni!
45'
Tak to byla pořádná rána od Ševčíkové, která střílela do horní části branky!
45'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Dominika Valovičová).
44'
Veselí šlo rychle dopředu, Lukšíková přidává další přesný zásah v pádu!
44'
Dlouhý útok domácích hráček, které to mají nyní opravdu velmi těžké proti početní převaze.
43'
Veselková střílela do horní části branky, hosté už zase vedou o pět branek! Zlín bude hrát pouze ve čtyřech!
43'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Lenka Hradilová).
Vyloučení v týmu HC Zlín (Gabriela Nygrýnová).
42'
Nygrýnové se teď úplně rozestoupila obrana soupeřek. Domácí hráčka se prosazuje z šesti metrů!
42'
Olšovská střílela o zem, balón nakonec skončil v síti, Stojarová neměla šanci!
41'
Velmi chytrý faul od Kolářové, který teď zastavil rodící se kontr Veselí.
41'
Do brány se dostala na domácí straně Stojarová. Té hned pomohla tyčka, brankářka Zlína rychle rozehrává.
40'
Ztráty na obou stranách palubovky, za námi deset minut druhého poločasu, u míče Veselí.
39'
Ševčíková střílela mezi nohy hostující brankářky, Zlín snižuje na rozdíl čtyř gólů!
39'
Další sehrávka na pivotku, Divilková skóruje z bezprostřední blízkosti!
38'
Herbočková hrála nohou, což neuniklo rozhodčím. Ti přerušují hru, na balónu nyní hostující celek.
37'
Štěstí teď měla Benedíková, které pomohla branková konstrukce! Míč pro domácí Zlín.
37'
To je obrovská škoda pro domácí tým! Právě Očadlíková postupovala úplně sama na hostující branku. Gólmanka Veselí však zaznamenala výborný zákrok!
36'
Se štěstím teď dokázala Očadlíková snížit! Každá útočná akce teď znamená branku!
36'
Šustková napřáhla z nějakých devíti metrů. Potvrzuje, proč je nejlepší střelkyní tohoto utkání!
35'
Podobná akce také na druhé straně, tam se prosazuje Ševčíková!
35'
Sehrávka na pivotku, Divilková si připisuje svůj první přesný zásah v tomto zápase!
34'
Další ztráta míče na domácí straně, Veselí pokračuje v přesilové hře.
34'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová).
33'
Vinklárková se prosadila z bezprostřední blízkosti, navíc to bylo s faulem!
33'
Rychlá odpověď na druhé straně, Veselková se prosazuje z nějakých sedmi metrů!
33'
Benedíková proletěla brankovištěm, poté dokázala skórovat!
32'
Následnou sedmičku si vzala na starost Veselková, která navýšila hostující náskok!
32'
32'
Očadlíková poté dostala dobrou přihrávku a postupovala sama na branku. Nemýlila se a snížila!
31'
Skvělá obrana domácích hráček v úvodu druhého poločasu.
31'
Nakonec to nedopadlo vůbec špatně, Šustková trefila tyčku! Víc už se ale nestalo, domácím hráčkám vyšel vstup do utkání, ovšem Veselí se poté rozehrálo k výbornému výkonu a v polovině utkání vede rozdílem tří branek!
30'
30'
Čas je u konce, Šustková bude mít možnost navýšení skóre, proti ní však stojí zeď soupeřek!
29'
Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Kateřina Novotná).
29'
V pádu teď ze sedmi metrů skórovala Nygrýnová, která snížila!
29'
Zlín hraje v plném počtu, z nějakých devíti metrů se prosazuje s pořádnou dávkou štěstí Olšovská!
28'
Do konce prvního poločasu zhruba dvě minuty, hostující trenér si teď vyžádal čas na poradu!
28'
Balón teď poskakoval na brankovišti, rozhodčí ho nakonec darovali domácím házenkářkám.
27'
Veselí šlo do rychlého útoku, k míči se dostala Soldánová, která si věděla rady!
27'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Kristýna Vlková).
27'
Sehrávka na brankoviště, odkud skóruje Vinklárková!
26'
Hradilová proměnila sedmimetrový hod a snížila na rozdíl jediného gólu!
26'
Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Mária Olšovská).
26'
Skvělý návrat do obrany předvedla Lukšíková, rozehrávat bude Zlín.
25'
Velmi chytrá přihrávka na Vlkovou. Ta však z šesti metrů přestřelila branku!
25'
Veselková se zvedá a míří na střídačku. Doufejme, že bude hostující házenkářka v pořádku. Hra pokračuje!
25'
Rychlá odpověď na druhé straně palubovky. Na zemi teď navíc zůstává ležet střelkyně branky Veselková, rozhodčí přerušují hru!
24'
Na sebe to vzala Ševčíková, která snižuje na rozdíl jediného gólu!
24'
Šustková se dostala do samostatného úniku na domácí branku. Dokázala si poradit!
23'
Faul na hranici brankovišti. Sedmička to nebude, zlínské házenkářky však zůstávají u balónu.
23'
Na druhé straně se do zakončení z levého křídla dostala Soldánová. Tu vychytala Benedíková!
22'
Domácí hráčky zakončovaly na poslední chvíli, Lekešovou zachránilo břevno.
22'
Zlín se v posledních minutách trápí na útočné polovině hřiště. Také proto teď přichází oddechový čas pro domácího trenéra!
21'
Lekešová si do do statistik připisuje další zákrok. Domácí celek bude rozehrávat z rohu.
21'
Skvěle zvládnutý rychlý přechod na útočnou polovinu. Akce byla zakončená gólem od Novotné!
20'
Lekešová už běžela pro míč a chtěla rozehrávat. Všemu však údajně předcházel faul.
19'
Výborná obrana Zlína, Šustková se prosadila z nějakých deseti metrů!
19'
Další dlouhý útok hostujících házenkářek, rozhodčí zvedají ruce.
18'
Technická chyba přišla také na druhé straně palubovky, míč pro Veselí.
18'
Tentokráte byl Veselkové odpískán průraz, což se hostující lavičce pochopitelně nelíbí.
17'
Chytrý faul od Veselkové, domácí budou muset zakončovat!
17'
Důležitý zákrok si teď připsala Benedíková, která následně dlouho hledala míč. Zlín tak půjde do postupného útoku.
16'
Sedmička také na druhé straně, Hradilová zamířila mezi nohy Lekešové!
15'
Do brány zamířila Rybníčková. Ani ona nenašla recept na Veselkovou!
15'
Skvělá kombinace hostů, rozhodčí nařizují další sedmimetrový hod pro Veselí, zároveň přerušují hru!
14'
Sedmička pro hosty, Veselková střílela na levou stranu a snížila!
14'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
14'
Kolářová si udělala prostor, poté se ocitl tváří v tvář Lekešové, domácí navyšují svůj náskok!
13'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Monika Kříčková).
13'
Faul na Soldánovou, rozhodčí mají ruce opět nahoře, hostující házenkářky musí zakončovat.
12'
Hradilová dokázala v pádu skórovat, domácí celek už zase vede!
12'
Na poslední chvíli zakončovala Olšovská. Její pokus skončil těsně vedle branky.
11'
Rychlý kontr domácích nevyšel, Veselí tak může strhnout vedení na svou stranu.
11'
Žádnou šanci teď Olšovská nedala Benedíkové, hostující celek srovnává a dotahuje krok!
10'
Lekešová toho moc neviděla, přesto si připsala důležitý zákrok!
10'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Kristýna Vlková).
9'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Jana Šustková).
9'
Dlouhý útok hostujících hráček, rozhodčí zvedají ruce, Veselí bude muset zakončovat.
9'
Domácí házenkářky už chtěly do rychlého kontru, ještě předtím byl pískán faul.
8'
Na jedné straně neuspěla Olšovská, na té druhé pak Kříčková, skóre se tedy nemění!
8'
Výborná sehrávka do pravého křídla, odkud se prosazuje Hradilová!
7'
Soldánová se dostala do samostatného úniku, následně volila zakončení na bližší tyčku!
7'
Technické chyby na obou stranách palubovky, u míče teď zlínský celek.
6'
Olšovská při sedmičce vyzrála na Benedíkovou, zase je to o dvě branky!
6'
Sledujeme rychlou házenou, Kříčková se prosazuje z bezprostřední blízkosti!
5'
Na jedné straně skóroval Zlín, na té druhé pak snížila opět Šustková!
5'
Ztráta také na druhé straně, těch nepřesností je v samotném úvodu opravdu hodně.
4'
Zlín se s míčem dostal do zámezí. Veselí tak spěchá do útoku, může snížit na rozdíl jediného gólu.
4'
Žlutá karta pro tým SHK Veselí n.M. (Jana Šustková).
4'
Házenkářky hostujícího celku přišly o míč, celá rozehrávka se však bude muset opakovat.
3'
Brankářka Zlína našla úplně volnou Kříčkovou, která se znovu prosazuje!
2'
Domácí házenkářky šly rychle dopředu, Kříčková jim vrací náskok!
2'
Výborně si udělala prostor Šustková, která poté i se štěstím srovnala.
1'
Nygrýnová z nějakých osmi metrů otevírá skóre tohoto utkání, Zlín jde do vedení!
1'
První útok tohoto utkání patří domácím hráčkám.
1'
V prvním vzájemném utkání této sezóny se radovalo Veselí, které zvítězilo 32:24. Favoritem je i v tomto zápase. Dnešní souboj bude řídit dvojice Přemysl Fukala a Radek Mohyla. Jak utkání nakonec skutečně dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
HC Zlín v posledním kole prohrál v písku, domácí házenkářky tak přišly o možnost účasti v play-off. Zbývají jim totiž odehrát ještě tři utkání, mají dvanáct bodů a jsou deváté. Osmý Prešov jich má dvaadvacet, kompletní osmička je v tuto chvíli už dána. Na druhé straně SHK Veselí n.M., které je na tom o něco lépe. Má čtyřiadvacet bodů, je sedmé. Hostujícím hráčkám zbývají odehrát ještě čtyři utkání, což by mohla být výhoda v boji o lepší umístění, šestá Ostrava má totiž stejný počet bodů, jenže o jeden odehraný souboj více. Zlín na domácí palubovce zaznamenal devět bodů, stejně jako Veselí venku.
Přeji krásný středeční podvečer, vítejte u duelu třiadvacátého kola československé MOL ligy, ve kterém HC Zlín na domácí palubovce přivítá SHK Veselí n.M..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.