Házená - MOL liga ženy - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kynžvart : Michalovce - 28. března 2024   18:00

Kynžvart
Kynžvart
3' Vávrová  • 4' Vávrová  • 6' K. Königová  • 10' Patrnčiáková  • 10' Dvořáková  • 14' Bezrukovová  • 21' Dresslerová  • 21' Kapusniaková  • 22' Dresslerová  • 27' Dresslerová  • 29' Kapusniaková  • 35' Bezrukovová  • 35' Hejkalová  • 36' K. Königová  • 38' Dresslerová  • 40' Michalcová  • 40' Dresslerová  • 44' K. Königová  • 45' Patrnčiáková  • 47' Vávrová  • 48' Dvořáková  • 50' K. Königová  • 51' Dresslerová  • 53' Patrnčiáková  • 55' Božovićová
28:29
(12:16)
Michalovce
Michalovce
1' Krivokapićová   • 3' Pejovićová   • 4' Soskydová   • 6' Biegerová   • 7' Habánková   • 9' Biegerová   • 11' Biegerová   • 11' Bačenková   • 15' Pejovićová   • 17' Bačenková   • 20' Bačenková   • 21' Krivokapićová   • 22' Bačenková   • 23' Kohučová   • 28' Dorszová   • 31' Krivokapićová   • 34' Krivokapićová   • 40' Pejovićová   • 40' Wollingerová   • 43' Popovcová   • 45' Kohučová   • 45' Kohučová   • 49' Popovcová   • 50' Habánková   • 54' Habánková   • 54' Habánková   • 57' Bačenková
Kynžvart
David Šlezingr – Jiří Špunar
SH Cheb
300 diváků
Michalovce

Házená Kynžvart – Iuventa Michalovce 28:29 (12:16)
Nejvíce branek: Vávrová 6/3, Dresslerová 6, K. Königová 4 – Bačenková 5, Habánková 4, Krivokapićová 4. Rozhodčí: David Šlezingr – Jiří Špunar. Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/2. Vyloučení: 3:3. Diváci: 300.
Zápas je u konce. Druhý poločas byl dost zajímavý. Nejdřív Kynžvart prohloubil své manko na šest branek, pak ale začal zajímavou stíhací jízdu. Ta se nakonec zastavila na jednobrankové ztrátě. Iuventa si tak z dohrávky 20. kola odveze vítězství.
60'
Oddechový čas si bere také trenér Peter Kostka.
60'
Veronika Vávrová to naopak zvládla! Sedmičku úspěšně využila, míč poslala z druhého nápřahu přímo k levé tyči do střední výšky.
59'
Peter Sabadka si vzal poslední oddechový čas.
58'
Sofija Bezrukovová v opravdu důležité chvíli zahodila sedmičku! Míč poslala těsně nad branku.
57'
Dorota Bačenková využívá přesilovou hru. Dostala se až před brankoviště středem, a úspěšně poslala míč přímo pod víko.
57'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Veronika Vávrová).
55'
Sabrina Novotná předvedla důležitý zákrok. Na druhé straně unikla po levé straně Marija Božovićová, která ho skvěle proměnila.
54'
Veronika Habánková ale opět navyšuje na dvoubrankový rozdíl. Iuventa si to zatím hlídá.
54'
Veronika Vávrová se prosadila ze sedmimetrového hodu a tak má na kontě již pět gólů. A navíc opět snížila jen na rozdíl jedné trefy.
54'
Vyloučení pro tým Iuventa Michalovce (Karina Soskydová).
54'
Veronika Habánková se nyní dobře uvolnila kolem obránkyně soupeře a poslal míč o levou tyčku do branky.
53'
Annamaria Patrnčiáková dostala míč po rychlé akci na pravé křídlo a prosadila se střelou o zem. Tak už je to jen o jeden gól.
51'
Katka Dresslerová propálila hostující brankářku z pivota. Je to už její dnešní šestá trefa.
51'
Žlutá karta pro realizační tým Iuventa Michalovce.
51'
Peter Sabadka si vzal oddechový čas.
50'
Veronika Habánková vypálila ze středu. Její míč byl tečován blokem rukou domácích hráček, ale naneštěstí právě pro domácí spadl do branky, a to ještě do protipohybu brankářky.
50'
Kristýna Königová se uvolnila z levého křídla. Následně pálil do brankářky, ale od té se míč odrazil do sítě.
49'
Martina Popovcová dostala míč na křídlo a dlouhým obloukem ho poslala až ke vzdálenější tyčce.
48'
Veronika Dvořáková dostala parádní pas o zem do pivota a vmetla míč k levé tyči.
48'
Vyloučení pro tým Iuventa Michalovce (Anastasija Krivokapićová).
47'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Barbora Tesařová).
47'
Veronika Vávrová se prosadila ze středu a opět usměrnila stav na rozdíl tří branek.
45'
Jevhenija Kohučová skóruje po krátké chvíli znovu. Tentokrát se prosadila nádhernou dělovou ránou ze středu pod víko. To bylo snad z nějakých 12 metrů.
45'
Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Annamaria Patrnčiáková).
45'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Jevhenija Kohučová).
44'
Kristýna Königová snižuje parádním technickým obloučkem před brankářku z levého křídla.
43'
Martina Popovcová si vyskočila přes obranu z pravého křídla a následně parádně vmetla míč silnou ránou až na vzdálenější dolní růžek.
Dnešní utkání sleduje 300 diváků.
42'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Claudia Rampová).
40'
Na druhé straně dostala míč do pivota Katka Dresslerová. Ta se s ním otočila kolem soupeřky a v mžiku trefila i branku.
40'
Patrícia Wollingerová našla ulici v obraně soupeřek na pravé straně. Pronikla tam a poslala míč do vinglu.
40'
Tereza Michalcová na druhé straně odpověděla velice rychle z pravé strany.
40'
Nikoleta Pejovićová se prosadila i v oslabení, když před brankou zůstala úplně samotná.
38'
Vyloučení pro tým Iuventa Michalovce (Veronika Habánková).
38'
Iuventa ztratila šestigólový náskok, který nyní činí už jen tři branky. Peter Kostka reaguje timeoutem.
38'
Katka Dresslerová dostala skvělý pas do pivota, následně si vyskočila a míč poslala odrazem o zem na vzdálenější tyčku.
36'
Kristýna Königová rychle odpověděla z levého křídla. Míč poslala do škvíry na bližší tyči.
36'
Marija Radovićová dostala k dispozici první sedmičku druhého poločasu. Té se zhostila parádně, z druhého nápřahu míč poslala do pravé šibenice.
35'
Kristýna Hejkalová po chvíli znovu snížila, a to z levé strany střelou na bližší tyčku.
35'
Sofija Bezrukovová se prosadila parádní střelou z dálky do levého dolního růžku.
34'
Anastasija Krivokapićová zůstala před gólmankou domácího týmu úplně sama, a tak jednoduše propálila soupeřku střelou o zem.
31'
Anastasija Krivokapićová sebrala odražený míč po zákroku Srpové na pravé straně a poslala ho zpět na brankářku. Tentokrát už ale Srpová zasáhnout nedokázala.
31'
První poločas je u konce. Iuventa začala lépe, více se jí dařilo do útoku. Kynžvart se do tempa dostával postupně. Postupně také snižoval, a dokonce vyrovnal na 6:6, jenže pak zase přišla hluchá pasáž, kdy Michalovce odskočily. A to měly domácí hráčky ještě velké štěstí, že několik akcí Iuventy pochytala Sabrina Novotná. Hostující házenkářky tak do druhého poločasu vstoupí o čtyři kroky napřed.
30'
29'
Šárka Kapusniaková se postarala o úspěšnou dohrávku z křídla. Z levé strany obstřelila gólmanku soupeřek na zadní tyč.
28'
Na druhé straně velice dobrá sehrávka na pivota. Akci zakončovala nechytatelně Aleksandra Dorszová.
27'
Iuventa házela přes celou palubovku, ale trefila pouze tyčku. Na druhé straně tak potrestala soupeřky Katka Dresslerová, která se trefila dnes již potřetí.
23'
Jevhenija Kohučová měla štěstí. Míčem trefila Novotnou, té ale balon propadl nakonec za záda do branky.
22'
Na druhé straně opět z pivota udeřila Katka Dresslerová. Skvělá přihrávka, skvělá střela.
22'
Dorota Bačenková přidala svou dnes již čtvrtou branku parádním podstřelem přímo ze středu. Mířila doprava dolů.
21'
Nyní reaguje oddechovým časem Peter Kostka.
21'
Šárka Kapusniaková udeřila rychle z levého křídla. Míčem přehodila brankářku Iuventy a uklidila míč k tyči.
21'
Totožná situace na druhé straně. Parádní přihrávka na pivotmanku Anastasii Krivokapićovou, která míč vhodila do pravého vinglu.
21'
Katka Dresslerová dostala míč parádní přihrávkou do pivota. Následně ho hodila mimo dosah brankářky.
20'
Dorota Bačenková se uvolnila opět na středu a z dálky zavěsila přímo do levé šibenice. Parádní střela.
17'
Dorota Bačenková dostala na středu před brankovištěm hodně prostoru. Míč poslala do levého dolního růžku.
15'
Nikoleta Pejovićová se prosadila z brejku. Naběhla si středem až k Novotné a překonala ji střelou k pravému dolnímu rohu domácí branky.
14'
Sofija Bezrukovová si seběhla středem blíž k brankovišti a pak míč poslala k pravé tyči.
14'
Peter Sabadka si vybral oddechový čas.
14'
Marija Radovićová se prosadila ze sedmimetrového hodu. Míč poslala z druhého nápřahu hodně razantně k levé tyčce domácí branky.
11'
Dorota Bačenková udeřila po parádní dalekonosné ráně ze středu přímo do pravého dolního růžku.
11'
Aline Biegerová se prosadila dobrou střelou z pravého křídla do protilehlé části branky do spodku.
10'
Po dalším zákroku Novotné přišla na druhé straně brutální dělovka Veronika Dvořáková ze středu přímo pod víko.
10'
Annamaria Patrnčiáková se prosadila z velké dálky, ale nebyl to žádný problém. Míč skončil bezpečně v síti.
9'
Sabrina Novotná předvedla úspěšný zákrok, ale míč se odrazil k soupeřce. Aline Biegerová už ho pak dohodila jednoduše do branky.
8'
Veronika Vávrová se postavila na první sedmičku zápasu. Napřáhla se, pak si míč stáhla, ale z druhého nápřahu už ho poslala do branky.
7'
Veronika Habánková stála na středu na konci kombinace Iuventy. Vyskočila si a vyslala do levého dolního růžku domácí branky neskutečnou dělovku.
6'
Kristýna Königová ale odpověděla z levého křídla pouze po čtyřech sekundách od předchozí branky!
6'
Aline Biegerová dostala dlouhý pas do brejku. Míč spadl na zem, hráčka ho ale dokázala sebrat v běhu a poslat parádní zatočený míč za brankářku, odrazem o zem se změnou směru. Tohle byla fantastická akce.
4'
Veronika Vávrová se prosazuje podruhé v zápase.
4'
Soupeřky opět kontrují, tentokrát po švihu Kariny Soskydové.
3'
Tři minuty jsme čekali na odpověď Kynžvartu. O tu se nyní postarala Veronika Vávrová.
3'
Po minutové odmlce vidíme další branku, tentokrát jí zaznamenala Nikoleta Pejovićová.
1'
Anastasija Krivokapićová unikla do samostatného brejku, který jednoduše proměnila, a postarala se tak o první branku tohoto zápasu.
1'

Házená Kynžvart: Srpová, S. Novotná – K. Königová, Tesařová, Dvořáková, Vávrová, Michalcová, Patrnčiáková, Bezrukovová, Dresslerová, Némethová, Božovićová, Rampová, Kapusniaková, Hejkalová.
Trenér: Peter Sabadka

Iuventa Michalovce: de Almeidová, Jablonská-Bobalová – Radovićová, Dvorščáková, Pejovićová, Dorszová, Popovcová, Bačenková, Habánková, Soskydová, Kohučová, Wollingerová, Kompanijecová, Biegerová, Klučková, Krivokapićová.
Trenér: Peter Kostka

Rozhodčí: David Šlezingr – Jiří Špunar.
Vítám všechny fanoušky házené u dnešního přenosu. V něm se zaměříme na utkání Kynžvartu s Iuventou Michalovce. Ačkoliv aktuálně již probíhá poslední kolo MOL ligy, zde se jedná o dohrávku 20. kola, přičemž zde už chybí odehrát pouze tento zápas.