Házená - MOL liga ženy - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kynžvart : Olomouc - 17. února 2024   16:00

Kynžvart
Kynžvart
3' Vávrová  • 11' K. Königová  • 12' Dvořáková  • 14' Patrnčiáková  • 15' Michalcová  • 16' Dresslerová  • 19' Bezrukovová  • 20' Dresslerová  • 25' Dresslerová  • 28' Tesařová  • 30' Dvořáková  • 34' Dvořáková  • 35' K. Königová  • 36' Michalcová  • 39' Patrnčiáková  • 43' Patrnčiáková  • 44' Némethová  • 49' Patrnčiáková  • 55' Tesařová  • 57' Bezrukovová
24:24
(13:11)
Olomouc
Olomouc
2' Jansová   • 4' Daňková   • 9' Machačová   • 11' Horáková   • 13' Možíšová   • 16' Jansová   • 18' K. Kubálková   • 25' Protivánková   • 27' Malinová   • 32' Vasiljeva   • 36' A. Kubálková   • 40' A. Kubálková   • 41' Jansová   • 43' Protivánková   • 46' Daňková   • 48' Jansová   • 54' Krejzlíková   • 56' Možíšová   • 58' A. Kubálková
Kynžvart
Hájek Milan, Kozler Tomáš
SH Cheb
Olomouc

Házená Kynžvart – DHK Zora Olomouc 24:24 (13:11)
Nejvíce branek: Patrnčiáková 4, Dvořáková 3, Vávrová 3/2 – Daňková 7/5, Jansová 4, A. Kubálková 3. Rozhodčí: Hájek Milan, Kozler Tomáš. Sedmimetrové hody: 5/4 – 5/5. Vyloučení: 3:4.
60'
Oddechový čas pro tým Házená Kynžvart.
59'
Dańková se štěstím přízemní střelou sedmičku proměnila.
59'
Barbora Tesařová netrefuje prázdnou branku v závěru!
58'
Anna Kubálková z křídla v závěru dramatizuje snížením na rozdíl jediné branky.
58'
Oddechový čas pro tým DHK Zora Olomouc.
57'
Sofija Bezrukovová z dálky prostřelila vše co ji stálo v cestě.
56'
Anna Možíšová dokázala se uvolnit mezi domácími hráčkami a bez problému zakončila.
55'
Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Monika Machačová).
55'
Barbora Tesařová na druhé straně z podobné pozice vrací domácí straně vedení o dvě branky.
54'
Opět výborná Srbová v bráně!
54'
Eliška Krejzlíková z pivota dokázala si udělat prostor a bez problému zakončila.
52'
Srbová v domácí bráně znovu čaruje!
51'
51'
Domácí brankářka teď výbornými zákroky drží své spoluhráčky.
49'
Annamaria Patrnčiáková dokázala další domácí branku přesně k tyči z rychlé protiakce.
48'
Vyloučení pro tým Házená Kynžvart (Natália Némethová).
48'
Nikola Jansová z pivota opět trefila přesně k tyči.
48'
47'
Neméthová ze sedmičky dokázala zakončit přesně pod horní tyč.
46'
Natália Némethová nekompromisně ze sedmimetrového hodu trefila přesně k tyči.
46'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Michaela Daňková).
44'
Natália Némethová po povedené kombinaci trefuje přesně. Vrátila tak znovu domácí do jednobrankového vedení.
43'
Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Adéla Protivánková).
43'
Annamaria Patrnčiáková z křídla na druhé straně posílá míč na zadní tyč.
43'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Adéla Protivánková).
41'
Nikola Jansová z pozice pivota dokázala využít svého postavení přesným zakončením. Olomouc tak znovu srovnala stav utkání.
40'
Anna Kubálková z rychlé protiakce nekompromisně zakončila přesně k tyči. Snížila tak znovu na rozdíl jediné branky.
39'
Trenérka hostí Fabíková Lucie vidí žlutou kartu.
39'
Annamaria Patrnčiáková dokázala rychlou domácí akci zakončit přesně k tyči.
37'
Daňková má sedmičky dnes natrenované. Dokázala přidat další branku ze sedmimetrového hodu.
36'
Tereza Michalcová za domácí hráčky poslala míč pod horní tyč olomoucké branky.
36'
Anna Kubálková snižuje přesnou střelou na rozdíl jediné branky.
35'
Kristýna Königová z rychlé protiakce zakončuje přesně. Domácí hráčky tak vedou znovu o dvě branky.
34'
Dvořáková dokázala prostřelil vše co ji stálo v cestě.
32'
Daňková ze sedmimetrového hodu na druhé straně úspěšná byla. Máme tak znovu vyrovnáno.
32'
Z pravého křídla snižuje na rozdíl jediné granky přesnou střelou Tereza Vasiljeva.
31'
Vávrová tentokráte hostující brankářku ze sedmičky se neprosadila.
31'
Domácí hráčky rozehrály druhý poločas.
31'
30'
30'
Veronika Dvořáková z náskoku v brankovišti pár vteřin před závěrečnou sirénou poslala domácí do dvoubrankového vedení.
29'
28'
Barbora Tesařová z pozice pivota neomylně trefuje přesně. Domácí hráčky v závěru prvního poločasu utíkají znovu do vedení.
27'
Iva Malinová po rychlé protiakci dokázala stav znovu srovnat.
26'
Daňková ze sedmičky trefila přesně k tyči.
25'
Katka Dresslerová dokázala z rychlé protiakce vrátit domácím dvoubrankové vedení.
25'
25'
Vávrová přízemní střelou sedmimetrový hod proměnila.
24'
Olomoucké hráčky ztratily balón, ten skončil v zázemí.
24'
22'
Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Anna Kubálková).
20'
Katka Dresslerová vybojovala odražený míč a z výskoku v brankovišti trefila přesně pod horní tyč.
19'
Bezruková si udělala prostor a zakončila přesně.
18'
Kubálková dokázala potrestat domácí neproduktivitu a z rychlého protiútoku vrátily hosty znovu do vedení.
17'
Jenže Vávrová měla až moc kroků, ztráta pro domácí.
17'
Olomoucké hráčky ztratily míč, šance pro domácí se dostat do vedení.
16'
Katka Dresslerová hned vzápětí znovu vyrovnala stav tohoto utkání.
16'
Po rychlé kombinaci vrací vedení na stranu Olomouce Jansová.
15'
Tereza Michalcová po krásném uvolnění jedna na jednu dokázala vyrovnat.
14'
Novotná výbornými zákroky drží své spoluhráčky!
14'
Na rozdíl jediné branky z rychlého protiútoku snižuje Patrčiáková.
13'
Vávrová ze sedmičky trefila k tyči podél sedmičku.
13'
13'
Anna Možíšová průnikem mezi dvěma domácíma hráčkama znovu trefuje přesně.
12'
Dvořáková střelou z dálky trefila přesně.
11'
Simona Horáková na druhé straně ale poměrně rychlde vrátila hostujícím hráčkám tří brankové vedení.
11'
Kristýna Königová z křídla z náskoku trefuje na zadní tyč. Dokázala prolomit domácí trápení v zakončení.
10'
Daňková ze sedmičky střelou do protipohybu k pravé tyči proměnila sedmimetrový hod.
9'
Odpískaný útočný faul domácím hráčkám.
9'
Monika Machačová si udělala prostor a střelou podél obrany překonala domácí brankářku.
8'
Katka Dresslerová dostala přihrávku za obranu. Sama proti brankářce uspět nedokázala.
7'
Obě brankářky teď výbornými zákroky drží své spoluhráčky.
5'
Na hřišti teď vidíme mnoho nepřesností.
5'
Střela domácích hráček skončila pouze na boční síti.
5'
Tereza Vasiljeva první hostující vyloučenou hráčku.
4'
Domácí hráčky jsou kompletní.
4'
Michaela Daňková si udělala prostor na brankovišti a střelou z levé strany podél brankářky domácích střelila přesně na zadní tyč.
3'
Veronika Vávrová střelou z dálky propálila vše co ji stálo v cestě. Její střela zapadla přesně pod horní tyčku.
2'
Jansová střelou z dálky otevřela skóre dnešního utkání.
2'
Bezrukovová vyloučena za faul na brankovišti.
2'
Annamaria Patrnčiáková v prvním zakončení, ale trefit branku soupeře nedokázala.