Házená - MOL liga ženy - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Dunajská Streda - 16. března 2024   17:30

Olomouc
Olomouc
6' Malinová  • 12' Jansová  • 17' Daňková  • 19' Malinová  • 20' Jansová  • 22' Machačová  • 25' Machačová  • 28' A. Kubálková  • 34' A. Kubálková  • 36' A. Kubálková  • 37' Malinová  • 41' Vasiljeva  • 42' Možíšová  • 42' Roupcová  • 45' A. Kubálková  • 46' Vasiljeva  • 47' Sovová  • 52' Roupcová  • 53' Roupcová  • 54' Vasiljeva  • 56' Daňková  • 57' Machačová  • 59' Vasiljeva
26:32
(9:13)
Dunajská Streda
4' Bíziková   • 8' Juhosová   • 11' Pastorková   • 13' Pénzesová   • 15' Rajnohová   • 18' Bíziková   • 21' Juhosová   • 24' Bugárová   • 26' Bíziková   • 29' Costaová   • 30' Mészárosová   • 32' Rajnohová   • 35' Bíziková   • 37' Mészárosová   • 38' Juhosová   • 40' Juhosová   • 40' Juhosová   • 42' Rajnohová   • 42' Pastorková   • 43' Bíziková   • 45' Pastorková   • 47' Mészárosová   • 52' Juhosová   • 53' Bíziková   • 54' Rajnohová   • 55' Bíziková   • 56' Mészárosová   • 57' Desortová   • 60' Pénzesová
Olomouc
Přemysl Fukala, Radek Mohyla
hala DHK Zora Olomouc
252 diváků

DHK Zora Olomouc – HC DAC Dunajská Streda 26:32 (9:13)
Nejvíce branek: Malinová 4/2, A. Kubálková 4, Vasiljeva 4 – Bíziková 7, Juhosová 6, Mészárosová 4. Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 6/4 – 3/3. Vyloučení: 3:6. Diváci: 252.
Je konec. DHK Zora Olomouc doma ve 21. kole prohrála s týmem HC DAC Dunajská Streda poměrem 26:32. Všechny body tak dnes, zcela zaslouženě, putují na Slovensko. Réka Bíziková je se sedmi brankami nejlepší střelkyní utkání.
60'
Monika Pénzesová 34 vteřin před koncem zápasu vrací týmu ze Slovenska náskok šesti gólů, 26:32.
59'
Tereza Vasiljeva kosmeticky upravuje skóre utkání, 26:31.
57'
Eliška Desortová ale vrací hostům šestibrankové vedení, 25:31.
57'
Monika Machačová potrestala minelu slovenského týmu, 25:30.
56'
Michaela Daňková snižuje náskok hostů na šest branek, 24:20.
56'
Réka Mészárosová dává třicátou branku Dunajské Stredy v utkání.
55'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHK Zora Olomouc (Michaela Daňková).
55'
Oddechový čas pro tým DHK Zora Olomouc.
55'
Réka Bíziková si vstřelila už svou sedmou branku v utkání a osamostatnila se na pozici nejlepší střelkyně, 23:29.
54'
Tereza Vasiljeva sóruje z postupného útoku Zory, 23:28.
54'
Erika Rajnohová si dává svou čtvrtou branku a dostává hosty do šestibrankového náskoku, 22:28.
53'
Réka Bíziková udeřila z postupného útoku Dunajské Stredy, 22:27.
53'
Claudia Roupcová potrestala minelu hostů, 22:26.
52'
Claudia Roupcová ale snižuje náskok svlovenského týmu z rychlého brejku, 21:26.
52'
Kata Juhosová svou šestou brankou potvrzuje pozici nejlepší střelkyně hostů, 20:26.
50'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC DAC Dunajská Streda (Barbara Sáriová).
50'
Oddechový čas pro tým HC DAC Dunajská Streda.
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Michaela Daňková).
49'
47'
Klára Sovová si dává svou první branku v zápase, 18:24.
47'
Réka Mészárosová dostává Dunajskou Stredu do sedmibrankového náskoku, 17:24.
46'
Tereza Vasiljeva potrestala nedorozumění hostů a snižuje náskok DAC na rozdíl šesti branek, 17:23.
45'
Anna Kubálková už má na svém kontě čtvrtou branku, 16:23.
45'
Kristína Pastorková navyšuje náskok hostů ve vlastním oslabení, 15:23.
44'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Eliška Desortová).
43'
Réka Bíziková skóruje z postupného útoku, 15:22.
42'
Claudia Roupcová si dává svou pvrní branku v zápase.
42'
Kristína Pastorková ale udeřila po rychlém kontru do otevřené obrany Olomouce, 14:21.
42'
Anna Možíšová ale snižuje náskok po rychlé akci Zory, 14:20.
42'
Erika Rajnohová ale vrací rychle slovenskému týmu náskok sedmi gólů, 13:20.
41'
Tereza Vasiljeva skóruje po oddechovém čase Zory, 13:19.
41'
40'
Kata Juhosová už je s pěti brankami nejpilnější střelkyná hostů, 12:19.
40'
Kata Juhosová si dává už svou čtvrtou branku v utkání, 12:18.
38'
Iva Malinová zahodila sedmičku, Dunajská Streda jde na míč.
38'
Kata Juhosová ale bere Zoře vítr z plachet gólem ve vlastním oslabení, 12:17.
37'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Ligia Costaová).
37'
Iva Malinová skóruje ve vlastním oslabení a jestě to bylo s faulem ze strany hostů, 12:16.
37'
Réka Mészárosová vrací Dunajské Stredě v přesilovce pětibrankové vedení, 11:16.
36'
Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Eliška Krejzlíková).
36'
Anna Kubálková svou třetí brankou v utkání snižuje náskok hostů na čtyři góly, 11:15.
35'
Réka Bíziková dostává slovenský tým do pětibrankového náskoku, 10:15.
34'
Anna Kubálková dostala domácí tým na rozdíl čtyř branek.
32'
Erika Rajnohová otevřela střelecký účet druhého poločasu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:26.
30'
30'
Réka Mészárosová skóruje ve vlastním oslabení dvě vteřiny před koncem prvního dějství, 9:13.
30'
Iva Malinová trestá faul Juhosové z nařízené sedmičky, 9:12.
30'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Kata Juhosová).
29'
Ligia Costaová ale vrací slovenskému týmu zpátky čtyřbrankové vedení.
28'
Anna Kubálková dává, opět skoro po čtyřech minutách, další branku Zory 8:11.
26'
Réka Bíziková si dává už svou třetí branku v utkání, 7:11.
25'
Monika Machačová dostává Olomouc z postupného útoku na rozdíl čtyř branek 7:10.
24'
Cintia Bugárová dostala po nepřesnosti domácích hosty už do vedení o čtyři branky.
23'
22'
Monika Machačová dostává domácí tým v přesilovce na rozdíl dvou gólů 6:8.
22'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Jovana Ilicóvá).
21'
Kata Juhosová ale vrací Slovenkám náskok tří gólů, 5:8.
20'
Nikola Jansová dostává DHK v přesilovce na rozdíl dvou branek, 5:7.
19'
Iva Malinová střílí branku v přesilové hře Olomouce, 4:7.
19'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Erika Rajnohová).
18'
Réka Bíziková se prosazuje při přesilovce hostů, 3:7.
17'
Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Michaela Daňková).
17'
Michaela Daňková snižuje náskok Dunajské Stredy na tři branky. Anna Možíšová
15'
Erika Rajnohová se prosazuje po oddechovém čase domácího týmu. DAC už vede o čtyři branky, 2:6.
13'
13'
Monika Pénzesová ale rychle hostům vrací tříbrankový náskok, 2:5.
12'
Nikola Jansová ukončuje skoro sedm minut střeleckého ticha ze strany domácích, 2:4.
11'
Vyloučení pro tým HC DAC Dunajská Streda (Réka Bíziková).
11'
Kristína Pastorková si dává svou první branku v zápase.
8'
Kata Juhosová dává hostům už dvoubrankový náskok po minele Olomouce, 1:3.
7'
Žlutá karta pro tým HC DAC Dunajská Streda (Kristína Pastorková).
7'
6'
Vyloučení pro tým DHK Zora Olomouc (Tereza Vasiljeva).
6'
Iva Malinová srovnává náskok slovenského týmu, 1:1.
4'
Réka Bíziková otevírá skóre dnešního zápasu ve čtvrté minutě, 0:1.
2'
Oba týmy si vyměnily držení míče, ale bylo to bez zakončení.
1'
Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

DHK Zora Olomouc: Fadrná, Habermannová, Polášková – Malinová, A. Kubálková, Jansová, Trumpešová, Roupcová, Krejzlíková, Sovová, Horáková, Vasiljeva, Možíšová, Machačová, Daňková, K. Kubálková.
Trenér: Lucie Fabíková

HC DAC Dunajská Streda: Mageraová, Gajdócziová – Pénzesová, Kovácsová, Policarpo Santos, Costaová, Juhosová, Desortová, Mészárosová, Pastorková, Sáriová, B. Hornyáková, Ilicóvá, Rajnohová, Bugárová, Bíziková.
Trenér: Viktor Debre

Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené. V sobotu 16. března na sebe ve 21. kole nejvyšší tuzemské soutěže žen narazí týmy DHK Zora Olomouc a HC DAC Dunajská Streda. Míč bude uveden do hry v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.