Euroliga - ženy -  ONLINE PŘENOS -  USK Praha : Famila Schio - 8. března 2022   18:00

USK Praha
Mestdaghová, Sottanaová, Grudaová, Keysová, Laksaová – Del Perová, Gayeová, Veronaová, Crippaová, Andreová, Veronaová.

USK Praha prohrávalo šest minut před koncem zápasu o dvanáct bodů a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohlo pomýšlet na obrat. Jenže ten přišel a české hráčky nakonec dokázaly minutu a čtrnáct vteřin před koncem zápas otočit a nakonec po dramatickém závěru zápasu vyhrály 72:70!
39:58'
Jasmine Keysová mohla ještě snížit, proměnila ale jen jeden ze dvou trestných hodů.
39:57'
Jeden ze dvou trestných hodů proměnila Oblaková.
39:57'
Ještě jednou neuvěřitelné! Hráčky českého týmu toto dokázaly otočit! Navíc tři vteřiny před koncem faulovala Sottanaová a zdá se, že český tým tento zápas vyhraje!
38:46'
Neuvěřitelné! Teď se znovu prosadila Maria Condeová a je to rázem 71:69 ve prospěch českého týmu!
38:28'
A je srovnáno! Trefila se Maria Condeová!
38:12'
Mestdaghová proměnila jeden trestný hod.
38:01'
Condeová měla navíc možnost v podobě trestného hodu. Proměnila a je to již pouze o bod!
38:01'
Již pouze na rozdíl dvou bodů nyní snižuje Maria Condeová!
37:20'
Thomasová proměnila jeden ze dvou trestných hodů a je to aktuálně o čtři body.
36:42'
A další naděje v podání Brionny Jonesové – 63:68.
36:03'
Následuje oddechový čas pro hostující tým.
36:02'
Maria Condeová opět alespoň snižuje.
35:52'
Grudaová ale znovu navyšuje vedení.
35:31'
Maria Condeová křesá jiskřičku naděje, když se prosazuje za tři body.
35:01'
Brionna Jonesová alespoň koriguje stav.
34:27'
Jasmine Keysová znovu zajišťuje vyšší náskok pro hostující tým.
32:47'
Brionna Jonesová se nedokázala z trojbodového pokusu prosadit a je to nadále 52:62.
32:19'
Jenže Kim Mestdaghová odpovídá trojkou a italský tým poprvé v zápase vede o deset bodů.
32:03'
Teja Oblaková nyní alespoň snižuje.
31:53'
Thomasová nyní netrefila, skóre se nemění.
31:25'
Hostující hráčky pozvolně navyšují své vedení. Další koš zaznamenala Olbis Andreová a nyní je to již o devět bodů.
31:00'
Vyoralová to zkoušela za tři body, nevyšlo jí to.
30:28'
Alyssa Thomasová snižuje.
30:10'
Závěrečná část začala nejhůře, jak mohla. Za tři body se prosadila Mestdaghová.
30:01'
Začala čtvrtá čtvrtina.
Třetí čtvrtina již tolik košů nepřinesla. Především domácí hráčky se v prvních pěti minutách hodně trápily a daly jediný koš. Pak se na malou chvilku sice zvedly, jenže nakonec třetí čtvrtinu prohrály 9:13 a celkově prohrávají 48:54.
30:00'
Třetí čtvrtina skončila.
29:48'
To je škoda. USK nedokázalo proměnit ani poslední šanci ve třetí čtvrtině a před závěrečnou desetiminutovkou jsou na tom o šest bodů lépe hostující hráčky.
29:14'
To je nepříjemné. Už se zdálo, že USK vývoj otočí, jenže nyní je tu trojka Laksaové a vše je zase jinak.
28:00'
Hostující hráčky odpověděly košem Veronové.
27:11'
USK je zpět v zápase! Nyní se za tři body prosadila Teja Oblaková.
26:53'
Na to odpovídá timeoutem hostující celek.
26:51'
Alyssa Thomasová se prosadila i ze hry a je to 45:49.
26:20'
Díky dvěma trestným hodům Thomasové je sníženo na 43:49.
25:00'
Hráčky USK dokázaly za pět minut třetí čtvrtiny získat pouhé dva body. Nyní potřebují hodně přidat, pokud chtějí dnes uspět.
25:00'
Domácím hráčkám druhá polovina zápasu vůbec nevychází. Následuje tedy logicky timeout.
24:48'
Jenže trojkou odpovídá Keysová a je to již 41:49.
24:22'
Až nyní se prosadily domácí hráčky, jmenovitě Veronika Voráčková.
23:52'
Laksaová nyní proměnila jeden trestný hod. Druhý ne.
23:04'
Až nyní se prosazuje Laksaová a italský celek vede již o šest bodů!
22:26'
Neprosadila se ani pokusem za tři body Condeová a stav zápasu se nemění.
22:14'
Na další koš na jedné nebo druhé straně zatím marně čekáme.
20:22'
Sandrine Grudaová je znovu první hráčkou, která se prosazuje.
20:01'
Začala třetí čtvrtina.
Máme za sebou první poločas dnešního zápasu mezi ZVVZ USK Praha a Beretta Famila Schio. Domácí hráčky byly sice vysokými favoritkami, avšak po poločase prohrávají o dva body 39:41 a pokud budou chtít pomýšlet na výhru, budou muset po změně stran hodně zabrat.
20:00'
Druhá čtvrtina skončila.
19:33'
A následuje další timeout.
19:33'
Díky dvě proměněným trestným hodům snižuje na 39:41 Condeová.
19:17'
A další koš pro hostující hráčky, trefila se Grudaová.
18:11'
Veronika Voráčková se teď trefila a snižuje na rozdíl dvou bodů.
18:11'
Sottanaová se pokoušela o trojku, minula.
17:44'
Teď se trefila Jasmine Keysová a je to 35:39.
17:31'
Oba celky prostřídaly, skóre se ale zatím nemění.
16:41'
Rychle trojkou na druhé straně odpověděla Teja Oblaková.
16:28'
A za tři body se na druhé straně prosadila Mestdaghová.
16:11'
Brionna Jonesová se snaží s výsledkem něco udělat a opět snižuje.
15:46'
A další dva body pro hostující tým. Prosadila se Grudaová.
15:27'
Brionna Jonesová proměnila dva trestné hody a je sníženo na 30:32.
15:06'
Kitija Laksaová se prosadila za tři body!
14:55'
Hostující celek si bere oddechový čas.
13:49'
Na druhé straně se prosadila Grudaová.
13:29'
A vzápětí hned i druhý a USK rázem vede!
13:29'
Alyssa Thomasová proměnila trestný hod.
12:58'
Teja Oblaková dokázala snížit na rozdíl jednoho bodu.
12:14'
Nyní se prosadila konečně Vyoralová a dokonce za tři body – 24:27.
11:53'
Jenže nyní se Laksaová již prosadila a hostující tým vede rázem o šest bodů.
11:35'
Laksaová se pokoušela o trojku, naštěstí pro USK ale minula.
11:02'
A další dva body hostujícím hráčkám zajišťuje Olbis Andreová.
10:32'
Jako první se prosazuje hostující Gayeová.
10:01'
Začala druhá čtvrtina.
Kdo čekal jednoznačnou podívanou, musí být překvapený. Hráčky italského klubu drží s USK Praha krok a po první čtvrtině je stav nerozhodný 21:21.
10:00'
První čtvrtina skončila.
09:38'
Alyssa Thomasová dokázala srovnat na 21:21.
09:23'
Andreová zahrávala ještě trestný hod, díky kterému navýšila vedení hostujících hráček.
09:23'
Olbis Andreová se ale také dokázala prosadit a je to aktuálně 19:20.
09:01'
Hostující hráčky prostřídaly, přesto se nyní prosadila Condeová a USK opět vede.
08:14'
Na druhé straně se ale za tři body prosadila také Mestdaghová!
07:54'
Vyoralová se prosazuje za tři body a rázem vedou domácí hráčky.
07:24'
Keysová byla úspěšná i podruhé a hostující tým vede 15:14.
07:24'
Jasmine Keysová se prosadila z trestného hodu. Následuje ještě jeden.
06:25'
O snížení se postarala Laksaová.
06:02'
Teja Oblaková znovu zaznamenává trojku domácího celku a USK vede o tři body.