MS v basketbalu mužů -  ONLINE PŘENOS -  Argentina : Venezuela - 6. září 2019   14:00

Argentina
Caffaro, Vildoza, Scola, Campazzo, Laprovittola, Brussino, Fjellerup, Delia, Deck, Redivo, Garino, Gallizzi
Rosso, Myers, Michejev
Venezuela
G. Vargas, Zamora, Chourio, J. Vargas, Bethelmy, Perez, Ruiz, Graterol, Guillent, Lewis, Carrera, Colmenares

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Nejlepší střelci:
Gabriel Deck (25) – Michael Carrera (19)
Je dobojováno! Druhý poločas byl především o útoku. Jihoamerické derby nakonec končí podle předpokladů, což znamená, že Argentina si připisuje už čtvrté vítězství na turnaji a má jasný postup do čtvrtfinále, stejně jako Polsko.
39:55'
O poslední tři body utkání se nejspíše postaral Caffaro. Venezuela šel rychle dopředu, jenže Jose Vargas neuspěl. Obranný doskok patřil Fjellerupovi.
39:00'
Dva body Colmenarase s faulem! Venezuelský basketbalista se prezentoval tříbodovou akcí.
38:36'
Scola prokázal své zkušenosti, když si vteřinu před koncem útoku došel pro faul. Poté zase skóroval z obou trestných hodů!
38:12'
První šestka Gregoryho Vargase skončila v koši, druhá na zadní obroučce.
37:52'
Právě Dwight Lewis využil faulu Fjellerupa a i on proměnil oba trestné hody.
37:17'
Individuální akcí se prezentoval Lewis, který koriguje náskok soupeře na jednadvacet bodů.
36:57'
Jeden venezuelský faul za druhým. Gallizzi proměňuje oba nabídnuté trestné hody.
36:27'
O osmdesátý bod Argentiny se postaral Luis Scola, který se znovu dostal ke dvěma šestkám a zase si věděl rady.
35:57'
Právě Laprovittola byl faulován při zakončení. Proměnil i trestný hod!
35:57'
Dva bodové útoky. Na jedné straně skóroval Bethelmy, na té druhé pak Laprovittola.
34:57'
Obrany výrazně povolily, Colmenares snižuje na osmnáctibodový rozdíl ve skóre!
34:36'
Jenže už zase je to o dvacet bodů! Gabriel Deck je dnes doslova k nezastavení!
34:16'
Luis Benthelmy vzápětí volil pokus za tři body. Prokázalo se, že to bylo správné řešení!
34:05'
Právě veterán Scola házel dvě šestky. Legenda argentinského basketu prokázala přesnou ruku!
33:31'
Deck házel dva trestné hody. Zatím nejlepší střelec Argentiny byl stoprocentní!
33:20'
Slyšíme obrovský jásot fanoušků, na palubovku se totiž vrací Luis Scola.
32:43'
V úplném závěru časového limitu pro útok se prosadil Chourio, balón dlouho poskakoval po obroučce.
32:01'
Po minutě bez bodu skóroval Vildoza. Bylo to navíc zpoza tříbodového oblouku!
31:02'
Úplně volný zůstal pod košem soupeře Deck, který následně skóroval o desku!
30:15'
Guillent se trefuje za tři body, výborný start Venezuely do čtvrté části hry!
30:01'
Začala čtvrtá čtvrtina.
30:00'
Třetí čtvrtina skončila.
29:38'
Nejlepším střelcem Argentiny je i nadále Deck, který se v tuto chvíli trefil za tři body!
29:16'
Výborná čtvrtina pro Carreru, který se v této části hry rozehrál k velmi slušnému výkonu!
28:55'
Také Campazzo se dostal na čáru trestného hodu. Rozehrávač Realu Madrid si věděl rady!
28:48'
Carrera šel hodně ochotně k zemi. Přesto byl odpískán faul Campazza, venezuelský hráč proměnil jednu šestku.
28:36'
Venezuelané přešli do zónové obrany. Soupeř vzápětí nedokázal zakončit během časového limitu.
28:11'
Vargas snížil na čtrnáctibodový rozdíl ve skóre. Argentinská lavička si vzala čas na poradu!
28:06'
Dlouhý útok argentinského celku, na jehož konci přišla ztráta. Balónu se ujal Carrera.
26:52'
Obrany po oddechovém čase výrazně přidaly, Garino i přesto navyšuje argentinský náskok!
26:16'
Guillent získal míč a poslal do brejku Carreru. Ten bez větších problémů snížil!
25:47'
Individuální akce, kterou se prezentoval Garino. Balón nakonec poslal do koše.
25:01'
O první bodový útok se po oddechovém čase postaral Carrera, který zaznamenal dokonce koš s faulem!
24:42'
Venezuela inkasovala šestnáct bodů za necelých pět minut. Právě z toho důvodu je tady oddechový čas!
24:26'
Opět se skóre mění na obou stranách palubovky. Na Deliu navázal zase Carrera.
23:48'
Vargas v roli asistenta, Carrera skóroval a snížil. Ve třetí části hry sledujeme výborné útoky na obou stranách!
23:27'
Kombinace Brussino, Deck. Druhý jmenovaný zvýšil na osmnáctibodový náskok!
22:52'
Hodně se fauluje, sledujeme velký počet trestných hodů. Garino také neminul ani jeden!
22:32'
I Carrera dostal příležitost dvou šestek. On také zužitkoval obě dvě možnosti!
22:15'
Patricio Garino stoprocentní na čáře trestného hodu, rozdíl ve skóre je šestnáctibodový!
21:54'
Obrany ve třetí desetiminutovce zatím nestíhají, Ruiz se trefuje po asistenci od Carrery!
21:28'
Další tříbodová akce. Gabriel Deck skóroval koš s faulem, poté proměnil i trestný hod.
21:01'
Venezuela odpovídá úplně stejným způsobem, Gregory Vargas trefil také trojku!
20:21'
Nejlepší možný vstup Argentiny do třetí čtvrtiny. Facundo Campazzo trefuje tři body!
20:01'
Začala třetí čtvrtina.
Druhý poločas začne přibližně ve 14:58.
Gabriel Deck (10) – Heissler Guillent (7)
Úvodní dvacetiminutovka hry je za námi. Argentina zatím potvrzuje roli favorita a v poločas vede třináctibodovým rozdílem. Uvidíme, co Venezuela vymyslí do druhé půle, zatím se nemůže vypořádat s velmi aktivní obranou soupeře.
20:00'
Druhá čtvrtina skončila.
19:55'
Venezuela mohla dohrát s míčem až do konce, jenže Vargas šel do zakončení. Balón a poslední útok pro Argentinu, která si vzala oddechový čas!
19:40'
Facundo Campazzo proměnil oba nabídnuté trestné hody.
19:40'
Hodně nešťastný faul Vargase, Campazzo bude po oddechovém čase Venezuely házet dva trestné hody.
19:05'
Brussino míč dopíchl přímo z doskoku do koše. Rozeběhla se poslední minuta prvního poločasu.
18:10'
Skóre se mění také na druhé straně palubovky. Zafungovala spolupráce mezi Campazzem a skórujícím Deckem.
17:53'
Za malou chvíli se rozeběhnou poslední dvě minuty druhé části hry, Vargasovi se podařilo snížit!
17:30'
Dvě obrovské příležitosti na skórování! Jose Vargas ani Nestor Colmenares se nedokázali prosadit z bezprostřední blízkosti!
16:40'
Výborná individuální akce Decka. Tempo hry se trochu zklidnilo, sledujeme delší útoky.
16:24'
Bethelmy sice doskočil, jenže s míčem byl už za lajnou, rozehrávat bude Argentina.
15:58'
Několik útočných doskoků, na tříbodové hranici zůstal úplně volný Bethelmy. Ten trefil trojku a snížil!
15:38'
Oddechový čas pro Argentinu.
15:14'
Gabriel Deck se v tuto chvíli prezentoval tříbodovou akcí! Dal koš, navíc ho fauloval Chourio.
14:46'
Neskutečné tempo! Také Luis Bethelmy trefuje trojku, rozdíl ve skóre je sedmibodový!
14:09'
Jenže to samé také na druhé straně. Heissler Guillent odpovídá zpoza tříbodové hranice!
13:13'
Krátce po oddechovém čase se trefil Laprovittola. Navíc to bylo za tři body!
13:06'
Oddechový čas pro Venezuelu.
12:43'
Hraje se teď hodně rychle, jenže trojka Scoly se do koše nevešla. Chourio vzal obranný doskok.
12:09'
Blesková odpověď na druhé straně, rozdíl ve skóre je po koši Scoly zase desetibodový!
11:47'
Po delší době se trefuje také Venezuela, konkrétně Guillent!
11:37'
Nepřesnosti na obou stranách palubovky, balón pro venezuelský tým.
11:06'
Těžká střela Decka, balón nakonec se štěstím doskákal do koše!
10:28'
Laprovittola byl v úvodu druhé desetiminutovky faulován při střele za tři body. Následně proměnil všechny nabídnuté možnosti!
10:01'
Začala druhá čtvrtina.
10:00'
První čtvrtina skončila.
09:59'
Spolu se sirénou přišla tříbodová střela Campazza. Míč končí v koši, víc už se v úvodní dvacetiminutovce nestane!
09:36'
Gregory Vargas snižuje na dva body. Poslední útok bude patřit favoritovi.
09:05'
Blesková odpověď na druhé straně, Zamora zužitkoval přihrávky od Vargase a vypadalo to, že trefil trojku. Rozhodčí však celou situaci kontrolovali a bylo to s mírným přešlapem.
08:47'
Skvěle to udělal Marcos Delia! Naznačil střelu a obránce šel do výskoku. Argentinský hráč poté přidal snadné dva body!
08:04'
Gabriel Deck pouze s poloviční úspěšností na čáře trestného hodu.
07:46'
Boj pod košem o míč. Získal jej Carrera, který poté snížil snadno o desku!
07:06'
Argentinci navyšují svůj náskok, Laprovittola zvýšil na pětibodový rozdíl!
06:47'
Venezuelský celek nedokázal zakončit během časového limitu, Guillent prováhal vhodný moment pro střelu.
06:23'
Dva trestné hody pro Scolu. Ten proměnil jeden, poté za hlasitého potlesku odešel na střídačku.
06:06'
Carrera si došel pro dva body do koše, skóroval o desku!
05:43'
Rychlému brejku Argentiny vystavil stopku Colmenares. Akce pokračovala, Scola zasmečoval dva body!
05:11'
Miguel Ruiz vládl na doskoku. Scola si vzápětí připsal první osobní chybu.
04:38'
Delia našel Scolu. Ten prokázal, že i ve svých letech má stále rychlé nohy. Další dva body!
04:18'
Campazzo našel Scolu, jehož neúspěšný tříbodový pokus doskočil Jose Vargas.
03:56'
Spousta nepřesností na obou stranách. Ruiz se s míčem dostal do zámezí, balón pro Argentinu.
03:24'
Výborná obrana Venezuelců, soupeři teď nepovolili zakončit během časového limitu.
02:28'
Útočný doskok získal Scola. Z toho pak těžil Campazzo, který se dnes poprvé zapisuje do střelecké listiny!
02:11'
Nepřesný pas Campazza, Colmenares vzápětí neproměnil snadný dvojtakt!
01:44'
Dobrou střeleckou pozici si připravil Ruiz, který následně posílá svůj celek do těsného vedení!
01:10'
Dlouhý útok Venezuely, Guillent srovnává pokusem o desku!
00:25'
Campazzo nádherně shodil míč na Scolu, který skóroval snadně o desku.
00:01'
Argentina je jasným favoritem. Jak zápas nakonec skutečně dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Venezuela hrála o postup až do posledního utkání, ve kterém překvapivě porazila čínský výběr a poslala domácí tým do bojů o 17. – 32. místo. Heissler Guillent má přesně 19 bodů na zápas. Stejný hráč je také nejlepším Venezuelcem v ohledu asistencí (7.7 na utkání).
Jihoamerický souboj slibuje zajímavou podívanou! Argentinci podle očekávání ovládli základní skupinu, když porazili Jižní Koreu, Nigérii i Rusko a dostali se mezi nejlepších šestnáct týmů. Výborné výkony podává rozehrávač Facundo Campazzo. Rozehrávač Realu Madrid je s 19.3 body na utkání nejlepším střelcem svého týmu.
Pěkný den. V Číně pokračuje světový šampionát basketbalistů a na programu je už sedmý hrací den. My se podíváme do osmifinálové skupiny I, ve které na sebe narazí Argentina a Venezuela.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.