23. června 2017 • 12:19

Hráč kriketu Pietersen vymění sport za ochranu nosorožců

Autor:
TOP VIDEA
TOP MOMENTY: Smoleňák řádil po návratu, zmar Sparty a parádní fair play TOP MOMENTY: Smoleňák řádil po návratu, zmar Sparty a parádní fair play
Dočkal: Každý má rád zápasy o všechno. Výhru Slováků nad Ukrajinci nepřeceňuje Dočkal: Každý má rád zápasy o všechno. Výhru Slováků nad Ukrajinci nepřeceňuje
VŠECHNA VIDEA ZDE

Boj s pytláky se mu jeví zřejmě lépe, než boj s ostatními týmy. Šestatřicetiletý profesionální hráč kriketu, a bývalý anglický reprezentant Kevin Pietersen, se rozhodl, že místo pálky vezme do ruky flintu a bude v africké buši zachraňovat nosorožce.Má v sobě velký potenciál, který umí využít ve svůj prospěch. Hráč australského týmu Melbourne Stars, Kevin Pietersen, se stal živou reklamou. V zápase proti Melbourne Renegades, kdy na své pálce měl nalepené samolepky s nosorožci, upoutal pozornost spousty lidí. „Kriket je moje obrovská vášeň a já se budu snažit uvést tento problém do podvědomí co nejvíce lidí“, řekl Jihoafričan pro Daily Mirror.

Kvůli incidentu, při kterém v pařížské zoo pytláci uřezali motorovou pilou nosorožci roh, spojil síly s týmem Melbourne Stars a australskou mobilní společností Optus. Společnými silami chtějí zabránit obchodu s nosorožčími rohy a celkově chránit životy afrických zvířat. “Incident v Paříži mi nechal šrám na srdci a já jsem se rozhodl zničit tohle zlo“, řekla hvězda Stars.

Po rozloučení s kriketem se australský hráč odebere do své residence na kraji přírodní rezervace v Jižní Africe, kde plánuje trávit čas jako projektový manažer.

„Mám postavené sídlo na kraji parku Kruger, kde se příští léto budu nejspíš schovávat někde v křoví. Hrát kriket je pro mě velmi důležité, ale jsem zapojený do ochrany životního prostředí a to bude teď mou prioritou“, tvrdí ambiciózní Pietersen.

Jihoafričan Kevin Pietersen, je šestatřicetiletý pálkař a takzvaný off spin nadhazovač, který v současné době hraje za tým Melbourne Stars v Bash League. Je také vyhlášený jedním z nejrychlejších běžců a jedním z nejrychlejších nadhazovačů současnosti. Deník The Guardian ho nazval největší hvězdou moderního kriketu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 14. kola Fortuna ligy »

15. kolo Fortuna ligy:

Mladá Boleslav - Dukla (pá 9.11., 18:00), Karviná - Sparta (so 10.11., 14:00), Slovácko - Liberec (so 10.11., 17:00), Opava - Baník Ostrava (ne 11.11., 14:00), Jablonec - Bohemians (ne 11.11., 15:00), Plzeň - Příbram (ne 11.11., 15:00), Teplice - Olomouc (ne 11.11., 15:00), Slavia - Zlín (po 5.11., 17:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze