4. srpna 2021 • 11:00

Americká Counter-Strike scéna utržila další ránu, sniper upřednostnil kariéru v pokeru

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Trénuje Čechy v UFC, nově i Procházku: Další boj brzy! Jirka je megaloman
VŠECHNA VIDEA ZDE

Peter „⁠ptr⁠“ Gurney má za sebou dlouholetou kariéru v týmech jako CLG, NRG, Complexity nebo Dignitas. Sniper a někdy zároveň i in-game lídr ale vidí budoucnost v pokeru.Ptr se do paměti veřejnosti zapsal poprvé s mouseSpaz v roce 2014, kde hrál po boku hráčů jako byl James „hazed“ Cobb, Stephen „reltuC“ Cutler, Tarik „tarik“ Celik a Pujan „FNS“ Mehta. Stejná sestava následně reprezentovala CLG v CS:GO na Majoru 2015 v Katowicích.

Po několika krátkých angažmá našel ptr v roce 2016 stabilní zázemí v NRG, kde hrál pod vedením Fatiha „gob b“ Dayika. V následujících letech opět pravidelně střídal týmy, než se v roce 2019 ukotvil v Test Takers, z nichž se následně stali Bad News Bears. 

Když se scéna na začátku roku 2020 přesunula do online prostředí, soutěžil ptr na domácí půdě a s BNB vyhrál několik ESEA Cash Cup turnajů a dosáhl skvělého umístění na Mythic Spring Series. Díky těmto regionálním úspěchům dostal tým možnost vycestovat na IEM Cologne Play-in, ze kterého ale následně vypadl na posledním místě po prohře s mousesports a LDLC.

Jeho poslední zastávku, tým Bad News Bears, zanechá svým odchodem bez klíčového AWP hráče pouhé dva týdny před začátkem ESL Pro League Season 14.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud