13. září 2021 • 10:00

Potřebuji nové hatery, ti staří se stali mými fanoušky, smál se s1mple

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Olomouc 2:2. Nečekaná ztráta i po Zimově minele. Bod z drtivého finiše
Slavia - Olomouc: Chytil dotlačil míč do sítě - 2:2. Nebyl ale před tím Bořil v ofsajdu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

„Zdravím hatery, jsem tu zase!“ říkal během Oleksandr „s1mple“ Kostyliev během rozhovoru po vítězství na IEM Cologne. O dva měsíce později se znovu objevil na interview pro šampiona. A znovu přišla řeč na hatery 23letého snipera. Ten je však marně hledá.



Ke starému rozhovoru se vrátil moderátor a bývalý trenér Cloud9 Tres „stunna“ Saranthus. Tentokrát byla Ukrajincova zpráva pro odpůrce odlišná. „Potřebuji nové hatery, ti staří se stali mými fanoušky,“ prohlásil sebevědomý s1mple.

A má z velké části pravdu. V úvodních letech své kariéry měl Oleksandr Kostyliev pověst toxického spoluhráče, který dokázal uprostřed zápasu rozvrátit svůj tým a hrát s ním mohlo být extrémně náročné.

Během s1mplova působení v Team Liquid se tato povést bohužel znovu potvrdila a Ukrajinec nakonec i kvůli rozepřím s Jonathanem „EliGE“ Jablonowskim tým opustil.

Jenže pak se ukrajinská hvězda dostala do sestavy Natus Vincere, nejslavnější a největší organizace východoevropského Counter-Striku. Ze s1mpla se pomalu stával ten hráč, kterého všichni tolik obdivují. Stal se vzorem. Ti, kteří dřív 23letého borce odepsali, se stali jeho fanoušky.

Teď se může Oleksandr chlubit celkem 16 tituly MVP a je obecně vnímán jako nejlepší hráč v historii Counter-Strike: Global Offensive.

Jedna trofej mu ale stále chybí - Major. Největší turnaj CS:GO se hvězdě NAVI vyhýbá. Do Stockholmu pojede v roli jasného favorita. S1mple si jde pro Major a nesmrtelnost v historii Counter-Striku.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud