13. dubna 2022 • 13:37

Návrat králů. FaZe Clan sesadil z čela žebříčku HLTV Navi

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
53 otázek s Gudasem: komu dal největší nakládačku, proč nosí plnovous
REVIEW Bohemians: Propad klokanů? Lazaret Ďolíček, letní flopy a starý kádr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Devět měsíců trvalo kralování ukrajinského týmu NAVI (Natus Vincere) v prestižním žebříčku CS:GO scény HLTV. Po čtyřech letech se na trůn vrací sestava z FaZe. A právem. Klan zvítězil mimo jiné na prestižním IEM v polských Katowicích.FaZe má v poslední době formu jako hrom, návrat do čela žebříčku HLTV byl tak nasnadě. Tým podepsal estonského střelce Robina "ropze" Koola, který skvěle zapadl do mezinárodní sestavy klanu. Základní sestavu tvoří vedle něj ještě karrigan z Dánska, rain z Norska, Twistzz z Kanady a broky z Lotyšska. 

FaZe byl naposled na trůně světového CS:GO v dubnu 2018. Čtyřleté čekání je tak u konce. Aktuálně má celek na kontě 869, což je o více než 100 bodů více, než mají Ukrajinci z organizace NAVI, všímá si server hltv.org. Za zmínku určitě stojí ještě čtvrtý tým G2. 

Ruská sestava Entropiq je aktuálně třináctá a to před slavnými týmy jako je Liquid nebo fnatic. Největším "skokanem" je polský tým AGO, který se vyšvihl hned o osmnáct pozic a je šestadvacátý. Česká jednička Sinners se do top 30 nevešla.

 

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud