16. května 2022 • 19:30

Zrodila se hvězda. Spirit zastihl Major ve fantastické formě

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
POHLED: Kuchtovo superego a smečka vlčáků v kabině Sparty
Rád bych zůstal v Anglii, ale nabídky neřeším. Co řekl Vydra v Mundialu o Burnley i zranění?
VŠECHNA VIDEA ZDE

V nové aktualizaci žebříčku hltv si Team Spirt polepšil o devět příček. Tento parádní skok se jim povedl na základě výsledků z Majoru v Antverpách. Ruští playeři mají formu a překvapili nejednoho soupeře. Kam až jejich hvězda vystoupá? "Přemýšlíme o hře, soustředíme se na sebe, věříme si a tak to je," popisuje pro HLTV magixx.Spirit je v průměru vůbec nejmladší tým na celém PGL Majoru letos v Antverpách. I jeho stěžejní člen, Boris "⁠magixx⁠" Vorobiev, je benjamínek. V osmnácti letech ale potvrzuje, že mu tlak na LAN turnajích a zvuční soupeři problémy nedělají.

I přes utlý věk si ruští mladíci udržují vnitřní klid a těžké momenty zvládají s přehledem. Magixx to rozvedl v rozhovoru pro server hltv

"Máme tady našeho psychologa, který odvádí skvělou práci! Nažhaví nás před zápasem, po zápase odvádí skvělou práci. Nutí nás věřit si navzájem," řekl talentovaný Rus. 

Spirit si teď mohou dát volno a přemýšlet o dalším vývoji. V rámci Legends Stage jsou v plánu zápasy ještě v úterý. Ruští zelenáči pak budou muset zkoncentrovat síly zkusit si dopsat tuhle belgickou pohádku do ještě bombastičtějšího konce v play-off.

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud