17. května 2022 • 12:20

G2 Esports jsou porážku od vyřazení! Bojuje se o poslední sloty v play-off PGL Majoru

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Nechutný závěr poháru. Bitky fanoušků a zásah policie na hřišti
SESTŘIH: Plzeň - Sparta 1:2. Letenští mají double! Rozhodl Birmančevič
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už jen poslední tři zápasy nás dělí od konce Legends Stage na PGL Majoru v Antverpách. Z duelů vzejdou poslední postupující do play-off prestižního turnaje. Okamžik pravdy je to hlavně pro G2 Esports, kteří loni na Majoru ve Stockholmu byli až ve finále. Vypadnutí ještě před branami play-off by bylo pro čtvrtý tým světa ohromným zklamáním.Nůž na krku mají také dánští playeři z Heroic. Jsou pátí v žebříčku HLTV a nic jiného než účast v play-off u tak zkušeného celku nepřichází v úvahu. Jejich vypadnutí by bylo dalším černým dnem pro dánský esport, stejně tak jako náraz Astralis ještě v Challenger Stage. 

Jejich krajany z Heroic svádí právě teď na našem twitch kanále s Vitality, což je ohromně těžká překážka. Vitality po skvělých výkonech v předchozí stage turnaje zažívají mírný útlum, ale mají stále vysoký potenciál. 

Poté do hot seats usednou právě hráči G2 Esports, které čeká brazilský celek FURIA. Ten porazil na své cestě turnajem třeba Liquid nebo německý tým BIG. G2 jsou v pozici jasného favorita, ustojí tento tlak? 

Na závěr ještě jedno dánské želízko v ohnu. Copenhagen Flames v případě vypadnutí Heroic (a předtím i Astralis) budou chtít nadále držet červeno-bílou vlajku ve hře. Překazit tyto plány se pokusí Jihoameričané z Imperial.

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud