6. července 2022 • 15:40

IEM Cologne: Frozen si o postup do skupinové části zahraje s čínským týmem TYLOO

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bournemouth - Man. City 0:1. Foden rozhodl o důležité výhře hostů
ZIMÁK SPECIÁL: Mrázek ať je na MS jedničkou. Budeme chtít Ludviga?
VŠECHNA VIDEA ZDE

MOUZ i s Davidem "frozen" Čerňanským čeká zápas o bytí či nebytí na IEM v německém Kolíně s 55. týmem světa TYLOO. Čínská organizace si poradila v duelu s MIBR 2:1. O přežití na turnaji budou hrát ještě dnes i celky jako Vitality nebo BIG, kteří se střetnou s Astralis.Naopak díky skvělé formě v Play-in fázi se do skupin kvalifikovaly už týmy Heroic, Spirit, Outsiders Movistar Riders. Ty doplní již předem nasazené celky, kde nechybí FaZe Clan a oproti IEM Dallasu ani NAVI (Natus Vincere)

Frozena čeká vyzyvatel z Číny

Tým TYLOO, který půjde na MOUZ Davida Čerňanského, vede in-game leader z Indonésie Hansel "BnTeT" Ferdinand, zbylí hráči jsou z Číny. V Kolíně nad Rýnem zatím podlehli Vitality a teď díky výhře na MIBR se budou chtít poprat s domácí německou organizací o postup do Group Stage. 

TYLOO na mezinárodní scéně startovali naposled na ESL Pro League Season 16 Conference, kde právě s MIBR podlehli 0:2. Stejným rozdílem skončil i jejich pokus s týmy Finest, proti kterému nedávno uspěli třeba SINNERS. MOUZ Frozenem tak mají skvělou šanci na IEM postoupit do dalších bojů.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud