11. srpna 2022 • 17:15

Zapoj se do Sazka Fantasy a zabojuj o odměny z budgetu 120 tisíc korun!

Autor: David Randuška, Sazka Esport
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Baník - Karviná: Ewertonova paráda! Brazilec se trefil z vlastní půlky, 1:0
Ať jde Jirka na Błachowicze, byl by favoritem, říká Viktor Pešta o Procházkovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Raketovým tempem se blíží start letošního druhého splitu CS:GO Sazka eLEAGUE. A s ní se můžete těšit i na populární hru Sazka Fantasy. Můžete si dokázat, jak hluboký vhled máte do české scény Counter-strike a jak dobře znáte jednotlivé hráče.První důležitou informací pro vás, jak se vůbec do Sazka Fantasy zapojit. Registrovat se můžete na tomto odkazu. Pravidla najdeš pak tady.

Sazka Fantasy láká na zintenzivnění zážitku sledování jednotlivých streamů vlastní tvorbou sestav na daná kola a s možností vyhrát nějakou peněžitou odměnu.

Celkově se za celý split, základní část i Playoff, mezi vás rozdá 120 tisíc korun!

Vyberte si tu nejlepší soupisku

"Vybíráte ze čtyř rolí: Sniper, HeadShot Master, Entry Killer, Bomb Specialist a Pistol Guru. Podle dané specializace hráč dostává body navíc oproti těm standardním. Cílem je tak vytvořit tu nejlepší možnou soupisku pro dané kolo Sazka eLEAGUE v ceně bugetu do 100 000 milionů virtuální měny," referuje server Sazka Esport

Šéfredaktor zmíněného webu Vojtěch Pres pro vás přichystal seznam těch (ve virtuální měně) nejdražších hráčů. Prozradí také, jestli se tyhle nákupy vyplatí.

 

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud