6. září 2022 • 11:55

Vzestup Liquid. Stačilo přimíchat do motoru nitr0 Nicka Cannelly a slavný tým je třetí na světě

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Zlato? Věřím tomu. Z týmu cítím flow, říká Jandač. Nominace? Štěstí přeje připraveným
SESTŘIH: Česko - Švédsko 7:3. Nároďák se porve o zlato, finále po 14 letech!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vyšla další aktualizace HLTV žebříčku a Team Liquid, legendární organizace ze Severní Ameriky, se v rámci ní posunul na třetí místo světového hodnocení. Skvadra s jádrem tří hráčů ze Spojených států doplněné Kanaďanem a Lotyšem za posledních několik měsíců ušla ohromný kus cesty a teď je hrozbou pro všechny špičkové týmy planety. Důležitou proměnou je In-game leader "nitr0" nebo talentovaný YEKINDAR.Od doby, kdy se Nicholas "nitr0" Cannella vrátil do sestavy americké organizace Liquid, stoupá hvězda jeho týmu vzhůru. Po poslední aktualizaci je dokonce podle hltv třetím nejlepším týmem světa. 

Cannella přišel v lednu letošního roku a v průběhu jara dostal tým zpět mezi TOP30 týmů světa. Ještě na začátku srpna byl Team Liquid mimo nejlepší desítku, pak ale raketově nabral na tempu. Zkrátka... někdy prostě tu káru potřebuješ naboostit nitrem. 

Výbornou palebnou sílu vnesl do týmu také dvaadvacetiletý talent z Lotyšska Mareks "YEKINDAR" Galinskis.

Jsme na začátku září a nitr0 se svojí partou jsou třetí na světě. Liquid má za sebou úspěšné tažení podzimními skupinami BLAST Premier, které zakončili jako jeden ze tří nejlepších týmů (stejně jako například OG Adama Zouhara). Právě výkony ve Fall Groups pomohly vytáhnout americkou organizaci na vrchol.

Sestava Team Liquid

  • Jonathan "EliGE" Jablonowski (národnost, USA)
  • Keith "NAF" Markovic (Kanada)
  • Joshua "oSee" Ohm (USA)
  • Mareks "YEKINDAR" Gaļinskis (Lotyšsko)
  • Nicholas "nitr0" Cannella (USA)
  • coach: Damian "daps" Steele (Kanada)

FaZe opět první, Vitality skokanem

Do čela žebříčku hltv se opět dostali borci z FaZe Clanu, kteří ale mají jen "kosmetický" tříbodový náskok na druhé Natus Vincere (NAVI). Tady stačí opravdu každá úspěšná/zpackaná mapa a pořadí se může zase prohodit. 

Za zmínku určitě stojí Vitality. Golden Hornets poskočili o tři příčky a jsou čtvrtí za zmiňovaným týmem Liquid. Fnatic se zas dokázali probojovat do TOP20 a zašlý lesk slavné organizace ve vodách CS:GO se začíná pomalu navracet. 

Jako uragán se do top30 hltv vřítila brazilská organizace paiN. Ta se ze 33. místa dostala po aktualizaci žebříčku na 20. místo. Nejlepší domácí organizací zůstává SINNERS, jejíž sestava okupuje 41. místo.

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud