24. září 2022 • 18:40

Ecloti zdolali Cryptovu a poskočili na 5. místo splitu. Ostravanům pomůže už jen "matematika"

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sněholiga: Slavia na D1, Priskeho rozzuřil Karabec, hrálo by se v Edenu a na Letné?
Solilova ruka proti Spartě? Hraniční. V Olomouci se nemělo hrát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dynamo Eclot zvítězilo 2:0 nad soupeři z Cryptovy a přeskočilo jí o tři body na 5. místo. Pardubická organizace by už se pořadím neměla propadnout. Existuje ale matematická šance pro Ostravany, pokud se jim povede duel s eSubou v neděli.K1-FiDa a jeho sestava předvedli nebojácný začátek mapy. Díky agresivnímu stylu hlavně na banánu se rychle dostali do vedení 5:0. Ani poté Dytor a jeho spoluhráči nepolevili.

Grafika ukazovala vedení 7:0 a sniper capseN do té doby ani jednou nepadl. Za stavu 7:1 šikovný AWP player zaznamenal 10 fragů a jen jednu smrt. Agresivita Eclotů se stupňovala, cenné hlavy si připsal Dytor, který se uchýlil k wipu a DNE vedli 12:2.

Téměř dokonalý obrat

Cryptova zabrala vzápětí a začala mohutně dotahovat. Za stavu 5:12 byli všichni hráči v negativních číslech. Po zlomení vývoje duelu se ale Ostravané dotáhli až na 13:13! Zyored v tu dobu měl vyrovnanou bilanci killů/smrtí a zas to byl on, který byl z hlediska palebné síly nejlepším z týmů "černobílých".

Dynamo Eclot v poslední možnou chvíli zase začalo promlouvat v dění na Infernu. Urvali vedení 15:13 a měla mappoint za situace 1v1. Zyored ale dokázal proti Valenciovi úspět. V dalším kole už DNE koncovku zvládli a dostali se do vedení 1:0.

Ancient

Na druhé, nevyzpytatelné mapě Ancient jsme se rovněž dočkali vyrovnaného závěru. K výbornému výkonu se nadechl Zyored, který předvádí, že je jasným tahounem Cryptovy. Nasbíral v druhém dějství 30 fragů a zemřel šestnáckrát. 

Na vyrovnání to nicméně nestačilo. Ostravané uhráli tentokrát 14 kol, do prodloužení je ale Dynamo Eclot nepustilo. Po týmovém výkonu, kdy si capseN udržel pozitivní k/d bilanci se pardubická organizace dočkala třetího vítězství v Sazka eLEAGUE

Postupová matematika

Teď musí ale čekat. Odehrané mají všechny zápasy základní části, kdežto Cryptovu čeká ještě nedělní duel od 14:00 proti na pozdim silné eSubě

Pokud by Cryptova prohrála nebo remizovala s hráči modré krve, je jasné, že skončí na 6. místě a nbqq se svojí skvadrou na 5. místě. 

Je tu ale ještě malá šance, že všechno bude jinak. 

  • A to jen v případě, když Cryptova porazí eSubu a navazují zápas eSuba vs. Entropiq Prague skončí výhrou jednoho z celků. 
  • Tím by Dynamo Eclot, Cryptova a poražený z duelu eSuba - Entropiq měli shodný počet 10 bodů a rozhodovala by vzájemná uhraná kola.
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud