30. září 2022 • 13:00

PREVIEW CCT Series: Jsme schopni sebrat OG mapu, možná je i porazit, hlásí odhodlaně beastik

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Baník - Zlín 5:1. Demolice neškodných Ševců a další Vrbovo těžké shledání
Bohemians - Olomouc: Matoušek si narazil s Puškáčem a propálil Digaňu, 3:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

SINNERS se po úspěšném prvním kole Playoff části CCT Central Europe Series #2 střetnou v očekávaném duelu s OG. Na favorita turnaje a svého bývalého spoluhráče NEOFRAGA si ale Hříšníci věří.Svou výkonnost SINNERS potvrdili v náročném duelu proti BLUEJAYS, kde se jim dokonce podařilo odvrátit nepříznivý stav 3-12 a první mapu nakonec především zásluhou rozjetého forsyyho dotáhli v prodloužení do vítězného konce.

Dvacetiletý sniper potvrdil fazónu i v druhé mapě a spolu se solidními výkony svých spoluhráčů si Hříšníci odnesli výhru a tím i postup do čtvrtfinále Playoff CCT Series, kde je čeká OG. “Na zápas se těšíme jako na každý jiný. Neděláme mezi tím moc rozdíly a přistupujeme ke všem stejně,” komentuje blížící se střet Sebastian “beastik” Daňo.

“Momentálně se nám daří a řekl bych, že jsme ve fázi, kdy jsme schopni sebrat OG mapu, možná je i porazit,” dodává. Ve skupinové části SINNERS ani jednou neprohráli a do Playoff se kvalifikovali z prvního místa, formu tedy bezesporu mají.

Naopak OG ukázali, že i proti outsiderům mohou zaváhat, čehož v prvním kole Playoff využil ENTERPRISE, který favoritům sebral mapu. Zápas proti rozjetým Hříšníkům tak mezinárodní soupiska OG určitě nebude mít snadný a záležet bude i na výkonu odchovance SINNERS, Adama "NEOFRAG" Zouhara.

“S Adamem jsme v kontaktu neustále od doby, co odešel. Proběhlo nějaké popichování, ale asi nic extra. Nechceme se nějak hecovat, ať nejsme zbytečně přemotivovaní, v konečném důsledku jsme stejně velký outsider a to si myslím, že nám vyhovuje,” popisuje kapitán SINNERS vztah s bývalým spoluhráčem.

Očekávaný střet bývalých spoluhráčů nabídne dnes v 16:00 živé vysílání REPUBLEAGUE.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud