26. prosince 2022 • 13:15

Ostrava versus Pardubice. Střelecká esa capseN a beryP tvoří druhou dvojici ankety o Sympaťáka roku

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Plzeň - Slavia 1:0. Další zvrat v boji o titul, rozhodl Šulc
Plzeň - Slavia: Ogbu před sebou nechal volného Šulce, ten posílá Viktorii do vedení! 1:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další čtvrtfinálový duel tvoří Lukáš Koláčný a Martin Beránek. Oba se staly tvářemi organizací v silném regionu. Za pardubické Dynamo Eclot odehrál sezonu za puškou se zaměřovačem capseN, do černobílých řad ostravské Cryptovy se zas během roku 2022 stěhoval beryP.Stačí zlomek vteřiny a jednou přesnou hlavou do hlavy mohou poslat soupeře k zemi. Od AWPerů se čeká ledový klid a maximální přesnost. Tuhle výsadní pozici v týmu ale každý ze sniperů pojímá po svém. Liší se i hra Martina Beránka Lukášem Koláčným

Pro koho z těchto dvou stálic na tuzemské scéně se rozhodnete v hlasování o Sympaťáka roku? Až budete mít jasno, podpořte svého favorita na našem instagramu ve stories. 

Známá firma capseN

CapseN s Eclot slavil letos úspěchy především na zahraniční scéně. Na té domácí se mezi ně řadí titul na turnaji seriálu MČR. Naopak na For Games ani na samotném republikovém šampionátu to v prvním příkladě nestačilo ani na postup mezi nejlepší čtyřku, v tom druhém "jen" na bronz. 

Nyní třiadvacetiletý sniper na přestupové listině a jeho budoucí adresa je široké esportové veřejnosti zatím neznámá. Za to samotný capseN je zajisté "známá firma". V jeho životopisu najdete týmy jako GUNRUNNERS, Brute, Dark Tigers, Entropiq a nyní Dynamo Eclot. Kam povedou jeho další kroky? 

BeryP našel novou výzvu

Nelibo nesl beryP rozpuštění sestavy Sampi.Tipsport. Organizace vsadila na legendárního GuardiaNa a projekt milionových kluků. Martin Beránek chvíli hledal nové útočiště, načež zakotvil v ostravském přístavu. 

V Cryptově viditelně pookřál a stál za velmi perspektivními a zajímavými výkony téhle party. "Organizace určitě má nějáké cíle... ale pro mě je důležité se zlepšovat a do budoucna ukázat něco v evropských ligách a turnajích," řekl v rozhovoru pro Sazka eLEAGUE.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud