27. prosince 2022 • 13:50

Otřesy v týmu Fluxo. Brazilská organizace se má zajímat o nového coache i riflera

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Play off! Trash talk, polobozi v bráně. Kdo je dnes monstrum jako Dopita?
Další řádění Pastrňáka! Gólmanovi nedal šanci, navíc asistoval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Podle brazilské mutace serveru Dust2 se chystají ve stáji brazilského týmu Fluxo dvě změny. Organizace se zabývá příchodem vítěze Majoru - trenéra zewse. Do sestavy by chtěla zařadit také riflera z týmu 9z nqz.S odkazem na Dust2 o novince informoval také portál hltv. Fluxo je aktuálně na 35. místě světového žebříčku. Letos zazářil na podzimním americkém regionálním podniku BLAST Premier Showdown, kde ve finále brazilského derby setl MIBR. Díky tomu si zahrál i na Fall Finals v Dánsku, kde ale příliš neoslnil. 

Fluxo vznik až v loňském roce a kompletní CS:GO sestavu angažoval letos v srpnu. Ambice této nové organizace jsou vysoké a zahrnují i účast na Majoru. I proto se management má ucházet o služby zkušeného coache Wiltona "zewse" Prada. Pokud se přestup dotáhne, skončí dosavadní head coach Willian Caldas alias Xamp.

Brazilec Lucas "⁠nqz⁠" Soares působí v současnosti jako rifler 9z. Teprve sedmnáctiletý mladík by měl nahradit ve Fluxo o tři roky staršího krajana luxe. Podle Dust2 jsou jednání mezi 9z a Fluxem v pokročilé fázi, ale k dohodě zatím nedošlo.

Zkušenosti, zkušenosti, zkušenosti

Luminosity se radoval ze zisku titulu na Majoru. Zlatou medaili má i z ESL v německém Kolíně nad Rýnem. 

V pětatřiceti letech má nabitý itinerář týmy, které vedl. Vedle Luminosity se může pyšnit organizacemi jako SK GamingTeam LiquidImmortalsMIBR nebo Evil Geniuses.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud