26. ledna 2023 • 14:05

CS:GO sestava Dark Tigers bude hrát pod názvem UNiTY! "Chceme působit jednotně," říká CEO DTG

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Priske je fér, ve Spartě se z toho nepo..., říká Hašek. Slavia má v očích prach
Patrik Schick: Jeden z nejtěžších momentů v kariéře, ale...
VŠECHNA VIDEA ZDE

Server eplayer.cz přišel s informací, že díky fúzi Dark Tigers a DGG se rebranduje CS:GO sekce organizace. Nově se bude jmenovat UNiTY. Dosavadní majitel DTG Branislav Kovačovic naší redakci leaknuté oznámení potvrdil. "UNiTy proto, protože jsme spojili dvě organizace DTG a DGG a chceme působit jednotně," uvedl. Jak to vypadá s akvizicí luka? "Od fanouška našeho projektu nám během včerejšího dne dorazil vzkaz s odkazem na téměř finální webovou stránku s poněkud dosti zajímavým obsahem ohledně nadcházejících změn v kruhu dosavadních Dark Tigers," napsal server eplayer.cz.

Další novou informací je údajný posun v angažování slovenského riflera eSuby Lukáše "luko" Hrabčíka. I na tohle téma jsme se zeptali Branislava Kovačovice. "Luko má na stole smlouvu, kterou podepíše po skončení výpovední lhůty," uvedl CEO Dark Tigers. 

S novým názvem přichází i vyšší ambice

DTG mají svůj slot v blížící se Sazka eLEAGUE. Ten si podle všeho organizace udrží, jen mezi osazenstvem nově teď bude "svítit" nové jméno - UNiTY. Vstup nového subjektu do Dark Tigers by Counter-Strikeovou sekci mohl posunout. Pro míru konkurence v největší esportové tuzemské lize to je jedině dobře. 

"Ambice se samozřejmě mění. Nevím, jestli definice "černý kůň" Sazka eLEAGUE je správná, ale určitě už není naším cílem "jen" udržet slot v lize," řekl Kovačovic v nedávném rozhovoru pro náš web. 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud