2. února 2023 • 15:39

Entropiq představil novou CS:GO sestavu. Staví i na zahraničních hráčích

Autor: Entropiq
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kometa - Vítkovice: Holík z trestného střílení nesrovnal! Vychytal ho Stezka
Pravidelný žebříček nejlepších mladých fotbalistů:  Koho na předních příčkách vidí redaktoři?
VŠECHNA VIDEA ZDE

První únorový den proběhla na pražském Chodově oslava třetích narozenin esportové organize Entropiq. Projekt, za kterým stojí pokerový hráč, úspěšný podnikatel a matematik Martin Kabrhel, oznámil vstup do odvětví esportu 26. 1. 2020. Při této příležitosti organizace představila novou CS:GO soupisku.Stávající dvojici hráčů Entropiq Josefa „MoriiSko“ Maurence a Filipa „AJTT“ Dolenského doplní trojice zahraničních hráčů. Christoph „red“ Hinrichs (Německo, IGL), zkušený polský ostrostřelec Michał „snatchie“ Rudzki (AWP) a pětici mladých pušek uzavírá slovenský reprezentant Rudolf „Rutk0“ Kovalčík (rifler).

Na celou sestavu bude dohlížet zkušený polský coach Mariusz „Loord“ Cybulski. “CS:GO je vysoce kompetitivní hra a Entropiq je velmi ambiciózní klub, který se chce pravidelně porovnávat s tuzemskou elitou a účastnit turnajů i na mezinárodní úrovni. Věřím, že nová sestavě naplní naše očekávání a cíle,” dodává k nové akvizici CGO Entropiqu Pavel Klaban.

Entropiq si od začátku neklade malé cíle a chce být jedničkou nejen na česko-slovenské scéně, ale konkurovat i soupeřům na evropské a světové úrovni.

Nový generální partner

Generálním partnerem Entropiqu se pro rok 2023 stává sázková společnost Tipsport, která je jedničkou na domácím trhu kurzového sázení. Tipsport vznikl v roce 1991 ve středočeském Berouně a dnes je mezinárodní skupinou firem s třemi tisíci zaměstnanci.

Dnes je především online firmou, která staví na mimořádně bohaté kurzové nabídce, ale je českému publiku známa v poslední době třeba unikátní komunitou sázkařů. A právě esporty se objevují v kurzové nabídce a mezi komunitou sázkařů stále častěji a v posledních letech se zařadily mezi nejžádanější sázkové příležitosti.

Proto je spojení přední profesionální esportové organizace a české jedničky kurzového sázení přirozeným krokem k dalšímu rozvoji odvětví.

„Tipsport už před několika lety vytušil potenciál esportů a založil oddělení bookmakerů, kteří se specializují na esporty. Proto může Tipsport rozšiřovat kurzovou nabídku o další zajímavé příležitosti z tohoto prostředí a má tak nejkvalitnější esportovou nabídku na trhu.Entropiq je bezesporu organizací s těmi nejvyššími cíli na české scéně. Chceme být přitom, až se tyto cíle podaří naplnit, k čemuž pomůže i Tipsport nejen sílou své značky,” sděluje k novému spojení Martin Filip, Head of Brand společnosti Tipsport.

Témata:  CS:GO, entropiq
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud