11. dubna 2021 • 13:50

Návrat legendy! Ana se vrací do OG. Těším se na to, co spolu dokážeme, říká N0tail

Autor: Michal Mašika
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Liverpool jsem chtěl pro Slavii, ale Sparta má šanci. Fandit budu...
Šéfové Slavie a Sparty ve Sportu. Podívejte se, jak prožívali los Evropské ligy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dvojnásobný mistr světa Anathan „Ana“ Pham se po více než roční pauze vrací ke svým týmovým kolegům.Evropským gigantům OG se v letošní sezóně moc nedařilo, v první evropské DPC lize skončili pátí, což znamenalo nekvalifikaci na singapurský Major. To je pro tým kvalit OG obrovský neúspěch, s týmem se proto rozloučil carry hráč Yeik Nai „MidOne“ Zheng. Několik týdnů se spekulovalo o jeho nástupci, jímž se oficiálně stal i jeho předchůdce, Anathan „Ana“ Pham. Nyní mají OG v sestavě 4 z 5 hráčů legendární sestavy. Chybí už pouze Jerax, který se sice nedávno k Dotě vrátil, na profesionální scéně ale nepůsobí.

Ana si dal po druhém vítězství na TI v roce 2019 patnáctiměsíční pauzu, stále však byl členem OG. Nyní se vrací pomoct týmu probojovat se na další Major a TI, kde se budou snažit obhájit titul podruhé.

K Anově návratu se vyjádřil i kapitán a spoluvlastník týmu Johan „Notail“ Sundstein. „Co mohu říct… Hraní s Anou pro mě vždy bylo skvělé. Vrací se mi zpět spousta vzpomínek, tolik vyhraných LANek, tolik velkých bojů, tolik zábavy… Je skvělé ho mít zpátky a těším se na to, co společně můžeme dokázat,“ říká nadšený Dán.

Prvním soupeřem pro novou sestavu OG budou Brame v první evropské DPC lize. Hrát se bude v úterý 13. dubna od 21:00.

Aktuální sestava OG:
Anathan „Ana“ Pham
Topias „Topson“ Taavitsainen
Sébastien „Ceb“ Debs
Martin „Saksa“ Sazdov
Jonah „Notail“ Sundstein

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud