19. srpna 2021 • 19:00

Známý český herec v League of Legends! Kdo má svůj vlastní voice pack?

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Štěpánek měl být za surovou hru na Haraslína vyloučen, říká KR. Co penalta na Oscara?
Havlíkova desítka! Podívejte se na všechna torpéda sezony nečekaného lídra střelců
VŠECHNA VIDEA ZDE

„Chceš, aby tě Petr Rychlý potahal v lolku?“ zněl úvod jedinečného vysílání streamera Xnapyho s populárním českým hercem a bavičem. Petr „Xnapy“ Jirák je bývalý profesionální hráč a aktuálně jeden z nejznámějších herních influencerů a moderátorů na naší scéně. Pro své fanoušky si připravil speciální tří hodinový stream s Petrem Rychlým.

Petr Rychlý není známý pouze pro svá herecká obsazení a zábavné show, ale i pro svůj nezaměnitelný hlas, který jako dabér propůjčil už mnoha postavám. Herní fanoušci jej tak znají především jako Paulieho z Mafie, na což Petr na začátku streamu s radostí zavzpomínal.

Dvojice se následně přesunula k League of Legends, kde jí dělal zvukový doprovod jedinečný voice pack namluvený právě Petrem Rychlým. „Sám Petr Rychlý ti bude fandit, dobře ti poradí a sem tam hodí i nějakej ten joke,” zní popis balíčku na stránce gitgut.ai, kde si hlasového asistenta můžete pořídit i vy.

Voice pack si jen během vysílání zakoupily stovky lidí a vzhledem k pozitivním reakcím fanoušků v chatu se dá předpokládat, že jeho majitelů bude přibývat.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud