19. listopadu 2020 • 11:00

Na finále s MenTem! LION® cereálie představují speciálního hosta CZC.cz iSport Ligy

Autor: ks
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Ranaři v lize: Houšteckého syn a Robocop. Kdo nadává i rohovým praporkům?
Ideální sestava před derby podle Radka Špryňara
VŠECHNA VIDEA ZDE

Cereálie LION®, partner CZC.cz iSport Ligy ve FIFA 21, představil speciálního hosta nedělního finálového streamu. Do studia dorazí populární Youtuber MenT. Diváci a fanoušci se mohou těšit na soutěže s tipovačkou.Youtuber MenT zpestří program nedělního přímého přenosu nejen svým vystoupením, ale také soutěží o LION dresy s vlastnoručním podpisem a snídani na měsíc. Zapojit se může zdarma kdokoli v chatu na www.Twitch.tv/eleaguecz a to správným tipem, kolik pokutových kopů MenT promění ve FIFA 21.

MenT je hostem finálového streamu díky cereáliím LION®, partnerovi CZC.cz iSport Ligy. Více informací o LION® cereáliích najdete ZDE.

Finále CZC.cz iSport Ligy se odehraje tuto neděli a stream začne čtvrtfinálovými boji ve 13:55 na www.Twitch.tv/eleaguecz a www.isportliga.cz. O titul a celkový prizepool 60 000 korun se popere nejlepších osm FIFA hráčů v Česku a na Slovensku, jimiž jsou:

Emerickson (AC Sparta Praha),
T9Laky (FC Viktoria Plzeň),
Seron (Sampi),
Drmi10 (FC Viktoria Plzeň),
RIIJK (Entropiq),
Marioooso99 (Zicon),
Patýno (Sazka Esport),
CPTKubajz (SK Slavia Praha).

Generálním partnerem CZC.cz iSport Ligy je počítačový specialista CZC.cz, dalšími partnery jsou LION® cereálie, HP Omen, Samsung Odyssey a herní agentura Grunex.com.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud