25. srpna 2021 • 21:00

Spojení 1. FC Slovácko a eEriness končí. Klub začíná novou kapitolu

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Karviná - Liberec 1:3. V souboji nových trenérů úspěšnější Kováč
PRVNÍ DOJEM: Dukla zpět na plné Julisce. Vážně! Ale výkon trochu bezradný. Kabongo bude trefa
VŠECHNA VIDEA ZDE

Spolupráce 1.FC Slovácko s esportovou organizací eEriness je minulostí. 5. - 6. místo na turnaji Red Bull Ultimátní Hráč 2021 nebo umístění v TOP 200 světovém žebříčku ve víkendové lize jsou největšími úspěchy tohoto spojení. Slovácko ale svou cestu esportem nekončí. Nově se spojí s agenturou Inside Media.Na začátku prosince minulého roku oslavil moravský klub spolupráci s eEriness, která po necelých deseti měsících končí.

„Pro tento rok jsme se však dohodli s klubem eEriness ukončit spolupráci. Moc jim děkujeme za jejich dosavadní spolupráci a uvedení našeho fotbalového klubu do světa esportu. Držíme jim palce ať mají mnoho úspěchů v následujících letech,“ říká manažer esportové divize Radim Skála.

Nově se 1. FC Slovácko spojí s esport marketingovou agenturou Inside Media, pod jejíž křídla spadá esportový klub Inside Games a nově také esportová divize FK Pardubice.

„Cílem společné spolupráce s FC Slovácko je pomoci tomuto klubu vybudovat stabilní esportové zázemí a skrze esportové aktivity cílit na mládež, která je budoucnost klubu. Jsem rád, že budeme moci být oporou pro tento klub a pomoci jim v rozvoji,“ říká majitel agentury Inside Media Vojtěch Klapuch.

Vizí Slovácka je podle oficiálního webu vybudovat silný FIFA tým, jehož součástí je nyní youtuber GUDU.

Zdroj: fcslovacko.cz

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud