4. prosince 2022 • 10:28

FIFA eCUP ovládl T9Laky z Viktorie Plzeň, Emerickson skončil už ve skupině

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zápasem mezi Entropiq a Viktorií Plzeň skončil FIFA eCUP. Lukáš Pour, alias T9Laky, hájící viktoriánské barvy přehrál Maria "mariooosa" Gumbrešta ve finále 3:1. Překvapením turnaje, který se konal v pražských Stodůlkách v showroomu Hyundai, byl předčasný konec eFotbalisty roku Emericksona. Sparťan a zároveň člen ENTERPRISE vypadl ve skupině.Jan "Emerickson" Krupička doplatil na horší skóre. Se ziskem čtyř bodů se dělil o druhé postupové místo právě s Lukášem Pourem. Nabitou Skupinu A ovládl Totikjepan z Baníku Ostrava.

K jeho smůle ale vyhořel hned ve čtvrtfinále eCupu, když dostal od MarioOosa jedenáctibrankovou nadílku. T9Laky mezitím vyřadil svého kamaráda a rivala v jedné osobě serona z týmu Sampi. Čtvrtfinále bylo konečnou i pro CptKubajze z pražské Slavie.

V semifinále došlo na duel dvou kmenových hráčů Entropiq. MarioOoso v něm přehrál týmového kolegu Matejse 4:3. Pour pak v druhém semifinálovém matchi vyřadil nadějného mladíka adulackka

T9Laky si pak ve finále v prostorách automobilky Hyuandai došel pro další cenný titul na CZ/SK scéně a vylepšil si náladu z předchozího eCupu, kdy ho ve finále o titul obral K1leris. Ten tentokrát nepostoupil překvapivě stejně jako Emerickson ze skupiny. 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud