Autor: iSport.cz
0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

První ročník CZC.CZ iSport LIGY zná svého absolutního vítěze! SUPERFINÁLE iSport LIGY ovládl plzeňský Jakub "JamesBony28" Němec a vyhrál tak 100 tisíc korun.

19:38 - JamesBony28 je absolutním vítězem, ve finále porazil Castera 2:1 na zápasy.

19:23 - T9Laky porazil Dalase94 a v superfinále tak končí na třetím místě.

T9Laky bere “pouze” třetí místo. Jsem naštvaný sám na sebe, přiznal

19:15 - Caster srovnal stav na 1:1. Jde se do třetího zápasu.

19:00 - JamesBony28 vede po prvním zápase 1:0.

18:51 - Finále je tu! Vyhraje JamesBony28, nebo Caster? Souboj o třetí místo pak svádí T9Laky a Dalas84.

17:37 - Caster zaskočil favorita, T9Laky končí. Hráč z Bohemians ve finále vyzve JamesBonyho28.

17:12 - Prvním finalistou je JamesBony28, v semifinále porazil Dalase94 2:0 na zápasy.

16:55 - Dojde na plzeňské finále? T9Laky i JamesBony28 vedou nad svými protivníky po prvních zápasech 1:0.

16:27 - Posledním semifinalistou se stal Caster, který vyřadil Kobbyho a o postup do finále se utká s T9Lakym

16:25 - Třetím semifinalistou se stal JamesBony28, který se vypořádal s RIIJKEM 2:1. V semifinále se střetne s Dalasem94

16:07 - Druhým semifinalistou se stal T9Laky, ten se štěstím porazil teplického Serona 2:0 na zápasy. Nutno však podotknout, že mladík bojoval více než statečně.

16:03 - Prvním semifinalistou se stal Dalas94, porazil Emericksona 2:0 na zápasy, sparťanský hráč tak na turnaji končí.

15:15 - Výsledky a pořadí všech skupin najdete na isportliga.cz

14:50 Osmička postupujících do čtvrtfinále je kompletní. V play off zabojují o celkové prvenství Emerickson, Seron, JamesBony, Kobbycz, Caster. RIIJK, T9Laky a Dalas94

14:44 - Seron fantasticky porazil Emericksona a i on postupuje.

14:05 - Postup má jistý už trojice hráčů - Caster, JamesBony a Emerickson. Poslední jmenovaný si navíc už zajistil první místo ve skupině.

13:00 - Skupinová fáze je v plném proudu. Rozhodne o čtvrtfinálových dvojicích.