21. září 2021 • 18:40

Carzzyho budoucnost je podle dohadů jasná. Zůstane v MAD Lions?

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
V KURZU: Derby! Odveze Sparta z Edenu body? Žádný debakl v Plzni
PRVNÍ DOJEM: Krejčí hrdinou i padouchem. Domácí dominance, jenže lepší soupeř by trestal víc
VŠECHNA VIDEA ZDE

Španělský žurnalista Eros přichází s další novinkou ohledně českého ADC Matyáše „Carzzy“ Orsága. Podle reportu by měla jedna z hvězd dvojnásobných šampionů LEC prodloužit smlouvu minimálně o dva roky. Zprávu následně přinesl web Esportmaniacos.Vábení Carlose „Ocelote“ Rodrígueze nejspíše nebylo dostatečně silné. Česká hvězda Matyáš „Carzzy“ Orság byla v posledních dnech spojována s případným přestupem do G2 Esports. Slavná organizace podle webu Dexerto viděla Carzzyho jako ideální náhradu za Martina „Rekkles“ Larssona.

Zatímco G2 Esports se poohlížejí po možných změnách v sestavě, MAD Lions doufají v udržení současné vítězné pětice. Norman „Kaiser“ Kaiser se již své smlouvy dočkal, následovat by ho měl jeho kolega na bot lane. Podpis obou hráčů je jasným signálem, že MAD Lions dokáží konkurovat těm nejlepším na Summoner's Riftu i mimo něj.

NEPŘEHLÉDNĚTE: G2 ve spojení s Carzzym? Slavná organizace má údajně další problém

Pokud by se dohoda mezi Carzzym a organizací potvrdila, znamenalo by to, že české ADC své působení v týmu prodlouží minimálně do roku 2023. Eros informuje také o případné klauzuli v kontraktu, která by mohla spolupráci Carzzyho s MAD Lions dotáhnout do roku 2024.

MAD Lions se momentálně připravují na světový šampionát v League of Legends, který se letos odehraje na Islandu. Los základních skupin proběhne 22. září od 14:00.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud