Nejlepší hráči šestého kola: Esuba válela na všech frontách, zářil Digi a Levi | iSport.cz
19. května 2020 • 19:05

Nejlepší hráči šestého kola: Esuba válela na všech frontách, zářil Digi a Levi

Autor: maa
Vstoupit do diskuse
0
MVP 5. kola
TOP VIDEA
Jágr a Sparta? Dobrý tah z marketingového hlediska, říká expert deníku Sport Pavel Bárta
Karolína Plíšková dovolila Kateřině Siniakové jediný gem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sazka eLEAGUE se blíží do finále. Za námi je předposlední kolo, které nabídlo celou řadu napínavých zvratů. V Dotě 2 zazářila eSuba, která napravila svou první porážku a vyhrála. Válela o den později i v Counter-Strike: Global Offensive.



Jak vybírání nejužitečnějšího hráče vlastně probíhá? Odborná porota vybrala z každého zápasu toho nejlepšího hráče, celkem tedy čtyři z každé hry. Z nich pak fanoušci mohli hlasováním na instagramu Sazka eLEAGUE zvolit toho, který se jim v daném kole líbil nejvíc.

V sobotu se konalo 6. kolo v MOBA hře Dota 2. Ještě před startem se konala dohrávka mezi Sampi a eSubou, kterou ovládlo Sampi. Právě eSuba si však ze své vůbec první prohry v Sazka eLEAGUE dlouho těžkou hlavu nedělala. O pár desítek minut později totiž nastoupila proti outsiderovy NecroRaisers, které doslova zničila.

Svým výkonem zaujal zejména Sebastien „Digi“ Ložek, který hrál za hrdinku Lunu. V utkání se mu podařilo nafarmit více než dvakrát tolik, co nejbohatší hrdina protivníka. Připsal si navíc šest zabití, sedm asistencí a sám nezemřel ani jednou.

O den později bylo na programu kolo v FPS Counter-Strike: Global Offensive. V něm eSuba narazila na Brute, se kterým musela vybojovat jakýkoliv bod, aby si udržela naděje na postup. To se jí nakonec podařilo, ač se musela spokojit pouze s jediným a nikoliv s vytouženými třemi.

Opět se předvedl v parádním světle zejména Lukáš „Levi“ Bouřa, který do hry dává pokaždé všechny své síly a drží tak naděje svého týmu do poslední chvíli. V první mapě na Mirage to eSubě sice nevyšlo a padla 9:16, na Nuke už ovšem byla úspěšnější a vyhrála poměrem 16:11.

Vstoupit do diskuse
0

Esport

FIFA 21 (vychází 25. září)
Trailer a demo Režim kariéry Bude PES 2021 lepší než FIFA?

Vše o oblíbených hrách
DOTA 2 Counter-Strike

Více o česko-slovenském esportu na sazkaeleague.cz.

Herní počítače * Herní sluchátka * Herní myši na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud