13. března 2017 • 10:34

Fanoušci pozor! Hrajte o zájezd na Arsenal - United a další skvělé ceny

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenéři týmu z reálných sportovců pozor! Máme před sebou první týden se Sazka Fantasy, ve kterém si můžete naplno vyzkoušet hned 5 slavných a českých soutěží. Hrajte turnaj o super ceny včetně lístků na fotbalové utkání Sparta – Brno či kvalifikace na zájezd na anglickou Premier Lague. V článku se podívejte, co nás čeká v příštím týdnu.Hokejová extraliga se posouvá do play-off. Ve čtvrtfinále se dají očekávat skvělé bitvy. I proto jsme si pro vás připravili speciální VIP turnaj, který se bude konat v pátek. Soutěže bude o ceny v hodnotě 2 tisíce korun a 5 nejlepších postoupí do dubnového finále o ceny v hodnotě 20 tisíc korun! V pátek si budete moci zahrát i turnaj o ceny v hodnotě 5 tisíc korun, na jednu sestavu budete potřebovat 20 Tokenů. Každý hrací den extraligy si můžete zahrát o spoustu Tokenů.

Podobný program mají i turnaje zámořské NHL. Každý den soutěžíme v turnajích 50/50 a TOP o Tokeny. V sobotu pak hráči zabojují o ceny v hodnotě 5 tisíc korun s vkladem 30 Tokenů.

Poslední osmifinálová střetnutí Ligy mistrů se odehrají v úterý a ve středu. Fanoušci Daily Fantasy se můžou těšit na VIP turnaj o 7 000 Kč, vklad 100 Tokenů, 3 sestavy pro každého. Kdo nemá Tokeny, ať vyzkouší turnaj bez vkladu o 2 tisíce korun.

Předposlední šance se kvalifikovat do velkého finále, ve kterém se hráči poperou o zájezd na utkání Arsenal – Manchester United, je na programu na tento víkend. 5 nejlepších z turnaje o 5 tisíc korun postoupí do velkého finále.

Sestavte si tým z hvězd Premier League a vyhrajte zájezd na Arsenal s United!

Hrajte Sazka Fantasy

V týdnu se dohrává česká ePojisteni.cz liga. To je šance pro naše hráče. Turnaje 50/50 o 30 Tokenů a soutěž TOP o 4000 Tokenů jsou na programu v úterý a ve středu. O víkendu je program české fotbalové ligy nadupaný. V pátek až v neděli je soutěž o 5000 Kč, vklad 30 Tokenů, 3 sestavy.

Další soutěž na celý víkend je o podepsané dresy Sparta + lístky na zápas Sparta –Brno. Jen na neděli jsme připravili soutěž 50/50 o 40 Tokenů.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze