Máš svůj tým ve fotbalové lize? Vyber si své hvězdy a hraj o 200 tisíc | iSport.cz
1. října 2018 • 10:51

Máš svůj tým ve fotbalové lize? Vyber si své hvězdy a hraj o 200 tisíc

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je tady další týden a s ním i turnaje na Sazka Fantasy! Tento týden pokračují dlouhodobé soutěže v české fotbalové lize, anglické Premier League a hokejové extralize. Kdy si můžete sestavit vlastní tým a bojovat se svými soupeři?>Týden Sazka Fantasy začneme v úterý. To je na programu hokejová extraliga a budeme hrát o 8 lístků na zápas Rytíři Kladno – Residomo Havířov. V nedělním kole hrajeme o ceny za 5 000 Kč. Oba tyto turnaje patří k soutěži k základní části sezóny, kde se hraje o 150 000 Kč.

O víkendu pokračuje i fotbalová liga. Tento týden hrajeme o ceny za 20 000 Kč, celkově hrajeme v turnaji k podzimní části sezóny o 200 tisíc korun. V sobotu také hrajeme v denní soutěži o lístky na zápas Sparta – Mladá Boleslav.

Sestav si vlastní tým z hráčů fotbalové ligy a hraj o 200 tisíc >>

Sestava fotbalové ligy na Sazka Fantasy

Dalším víkendovým turnajem je slavná Premier League. V dalším kole turnaje hrajeme o ceny za 5 000 Kč. V týdnu si pak můžete zahrát i prestižní Ligu mistrů, kde hrajeme také o ceny za 5 tisíc.

 

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud
Články odjinud