Fotbalová liga je zpět! Sestav vlastní tým a hraj o 125 tisíc | iSport.cz
6. února 2019 • 15:20

Fotbalová liga je zpět! Sestav vlastní tým a hraj o 125 tisíc

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
TOP góly 26. kola: Jánošovo dělo nebo Hložkova šibenice
Karviná - Sparta: Dočkalův první gól po návratu na Letnou! Zvyšuje na 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to tu! Česká fotbalová nejvyšší soutěž je zpět. Už tento víkend začne její jarní část, která premiérově vyvrcholí nadstavbovou částí. Se začátkem samozřejmě znovu začnou boje i v Sazka Fantasy, kde se mezi hráče na jaře rozdělí 125 tisíc korun! Kdy si můžete sestavit vlastní tým a bojovat se svými soupeři? Zapoj se do boje o ceny i TY >>>Už v pátek začne jarní část fotbalové ligy, která bude na Sazka Fantasy rozdělena na dva turnaje. V prvním bude zbývajících 11 kol základní části a ve druhém bude nadstavba. Dohromady v obou turnajích budeme hrát o ceny za 125 tisíc korun!

V každém jarním kole základní části si zasoutěžíme o ceny za čtyři a půl tisíce a navíc, na konci základní části si celkoví vítězové odnesou ceny. Vítěz získá devět tisíc korun, druhý pět tisíc a třetí tři tisíce. Hráči na 4. až 29. místě získají pět set korun.

V turnaji k nadstavbové části budeme soutěžit o ceny za celkem 45 tisíc korun. Na konci turnaje si celkoví vítězové rovněž odnesou ceny. Vítěz získá sedm tisíc korun, druhý čtyři tisíce a třetí dva tisíce. Hráči na 4. až 23. místě pak získají pět set korun.

V rámci turnaje tvůj tým automaticky pokračuje z jednoho soutěžního kola do dalšího. Mezi koly můžeš svůj tým libovolně měnit. Tým se ale nepřenese z jednoho turnaje do druhého, před nadstavbou tak musíš vytvořit nový tým. Vlastní tým lze upravovat až do samého začátku prvního zápasu každého kola, můžeš se tak k němu vrátit a změnit ho podle nejaktuálnějších informací.

Kromě české fotbalové ligy pokračuje i anglická Premier League. Už příští týden navíc odstartuje play off Ligy mistrů, kde se můžete těšit na další ceny! Reprezentační pauzu má hokejová extraliga, další kolo se hraje až ve středu 13. února.

Sestav si vlastní tým a hraj o ceny >>>

Je to tu! Česká fotbalová nejvyšší soutěž je zpět, v jarní části se hraje o 125 tisíc korun

Vstoupit do diskuse
0

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Fotbalové vybavení * Fotbalové dresy * Kopačky na Heureka.cz

Články odjinud
Články odjinud