Fotbalová liga je zpět! Sestav vlastní tým a hraj o 125 tisíc | iSport.cz
6. února 2019 • 15:20

Fotbalová liga je zpět! Sestav vlastní tým a hraj o 125 tisíc

Autor:
TOP VIDEA
Dukla - Sparta: Miloševič výstavní ranou nádherně posílá domácí do vedení - 1:0! Dukla - Sparta: Miloševič výstavní ranou nádherně posílá domácí do vedení - 1:0!
TOP momenty extraligy: Jubilant Růžička, noční dril Sparty i navrátilec Čiliak TOP momenty extraligy: Jubilant Růžička, noční dril Sparty i navrátilec Čiliak
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to tu! Česká fotbalová nejvyšší soutěž je zpět. Už tento víkend začne její jarní část, která premiérově vyvrcholí nadstavbovou částí. Se začátkem samozřejmě znovu začnou boje i v Sazka Fantasy, kde se mezi hráče na jaře rozdělí 125 tisíc korun! Kdy si můžete sestavit vlastní tým a bojovat se svými soupeři? Zapoj se do boje o ceny i TY >>>Už v pátek začne jarní část fotbalové ligy, která bude na Sazka Fantasy rozdělena na dva turnaje. V prvním bude zbývajících 11 kol základní části a ve druhém bude nadstavba. Dohromady v obou turnajích budeme hrát o ceny za 125 tisíc korun!

V každém jarním kole základní části si zasoutěžíme o ceny za čtyři a půl tisíce a navíc, na konci základní části si celkoví vítězové odnesou ceny. Vítěz získá devět tisíc korun, druhý pět tisíc a třetí tři tisíce. Hráči na 4. až 29. místě získají pět set korun.

V turnaji k nadstavbové části budeme soutěžit o ceny za celkem 45 tisíc korun. Na konci turnaje si celkoví vítězové rovněž odnesou ceny. Vítěz získá sedm tisíc korun, druhý čtyři tisíce a třetí dva tisíce. Hráči na 4. až 23. místě pak získají pět set korun.

V rámci turnaje tvůj tým automaticky pokračuje z jednoho soutěžního kola do dalšího. Mezi koly můžeš svůj tým libovolně měnit. Tým se ale nepřenese z jednoho turnaje do druhého, před nadstavbou tak musíš vytvořit nový tým. Vlastní tým lze upravovat až do samého začátku prvního zápasu každého kola, můžeš se tak k němu vrátit a změnit ho podle nejaktuálnějších informací.

Kromě české fotbalové ligy pokračuje i anglická Premier League. Už příští týden navíc odstartuje play off Ligy mistrů, kde se můžete těšit na další ceny! Reprezentační pauzu má hokejová extraliga, další kolo se hraje až ve středu 13. února.

Sestav si vlastní tým a hraj o ceny >>>

Je to tu! Česká fotbalová nejvyšší soutěž je zpět, v jarní části se hraje o 125 tisíc korun

 

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga nabízí celkem 52 kol základní části, po které následuje play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >>

MS v hokeji 2019 (Slovensko)Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Speciály 2019: MS v biatlonu * MS v alpském lyžování

Články odjinud
Články odjinud