Výhra na Baníku, nebo POKUTA! Z devíti bodů má Slavia jen sedm | iSport.cz
Jakub Dvořák
24. listopadu 2014 • 04:57

Výhra na Baníku, nebo POKUTA! Z devíti bodů má Slavia jen sedm

Vstoupit do diskuse
0
 • Do zisku devíti bodů chybí Slavii dvaDo zisku devíti bodů chybí Slavii dvaFOTO: koláž iSport.cz

  Fotbalistům Slavie chybí ke splnění podzimního cíle dva body. Devět bodů do konce podzimu, nebo pokuty. Takové bylo nařízení od vedení. Slávisté si výhružky vzali částečně k srdci. V posledních pěti zápasech ani jednou neprohráli. Čtyřikrát remizovali a jednou zvítězili. Dosáhli tak mety sedmi bodů. V posledním letošním utkání Synot ligy na půdě Baníku tak budou muset zvítězit, aby se dostali na stanovených devět.

 • Slavia - Jablonec 1:1

  Kompletní sestřih: Slavia - Jablonec 1:1

  18. 10. 2014
  Branka: Bílek
  Zbývalo 8 bodů

  Těžký soupeř hned na začátek. Slávisté se ale v Edenu semkli a dokázali vybojovat se silným Jabloncem alespoň bod. Trefil se obránce Jiří Bílek.

 • České Budějovice – Slavia 1:1

  KOMPLETNÍ SESTŘIH: České Budějovice - Slavia Praha 1:1

  24. 10. 2014
  Branka: Piták z pen.
  Zbývalo 7 bodů 

  Utkání, které měla Slavia dotáhnout do vítězného konce. Po 73 zápasech se dočkala pokutového kopu. S přehledem jej proměnil Karel Piták. Vedení ale slávisté nad Dynamem neudrželi. Tři minuty před koncem vyrovnal Jan Vošahlík.

 • Slavia – Příbram 3:2

  KOMPLETNÍ SESTŘIH: Slavia - Příbram 3:2

  1. 11. 2014
  Branky: Latka, Bílek, Balaj
  Zbývaly 4 body 

  Další těžký soupeř pro Beránkovo mužstvo. Příbram rozhodně nepřijela do Edenu jen bránit. Výsledkem bylo pět vstřelených branek. Větší vůli za vítězstvím měli ale domácí, kteří vybojovali velice důležité tři body.

 • Dukla – Slavia 2:2

  KOMPLETNÍ SESTŘIH: Dukla - Slavia 2:2

  7. 11. 2014
  Branky: Dobrotka, Škoda
  Zbývaly 3 body 

  Malé pražské derby. Slavii poslal do vedení obránce Dobrotka. Dukla ale vzápětí vyrovnala. Následoval veliký kiks brankáře Rady a slávistický Škoda opět vrátil vedení hostům. O šest minut později ale vyrovnal skóre domácí Považanec. Na víc se oba kluby nezmohly a Slavia si připsala pouze bod.

 • Slavia – Hradec 1:1

  KOMPLETNÍ SESTŘIH: Slavia - Hradec Králové 1:1

  23. 11. 2014
  Branka: Škoda
  Zbývají 2 body 

  V předposledním podzimním kole doma přivítala Slavia poslední tým tabulky Hradec Králové. Kdy jindy získat tak důležité tři body, než proti týmu, který má na kontě pouze sedm bodů? Jenže kouzlo Edenu Slávii nepomohlo. S Hradcem pouze remizovala a před posledním utkání s Baníkem se dostala do svazující pozice. Tři body, nebo pokuta od vedení.

Témata:  sport, fotbal, synot liga, Slavia
Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud