Klubové pokuty? Slávisté platí v posledních letech nejvíc | iSport.cz
29. listopadu 2014 • 05:00

Klubové pokuty? Slávisté platí v posledních letech nejvíc

Autor: dvo
Vstoupit do diskuse
0
 • Slavia, Jablonec a Baník rozdali za poslední léta největší pokuty Slavia, Jablonec a Baník rozdali za poslední léta největší pokutyFOTO: Koláž iSport.cz

  Když se nedaří a vedení klubu se zdá, že tým svoji práci neodvádí tak, jak by měl, přicházejí tvrdé finanční sankce. V podobné situaci se nyní ocitá i Slavia. Po nesplnění podzimního cíle ji čeká pokuta. Její výše není známá, klub ji nechce zveřejňovat. Nicméně právě slávisté patří v posledních letech k největším plátcům klubových pokut. Podívejte se na největší interní postihy klubů v posledních letech.

 • Slavia Praha – 1 000 000 Kč

  Zničený Petr Kolařík. Obrana Slavie s Teplicemi naprosto vyhořelaZničený Petr Kolařík. Obrana Slavie s Teplicemi naprosto vyhořelaFoto Pavel Mazáč (Deník Sport)

  srpen 2013 - po debaklu s Teplicemi (0:7)

  Po ostudném debaklu s Teplicemi dostali slávisté opravdu tučnou pokutu. Vedení nasolilo týmu sankci ve výši 1 000 000 Kč. Hráči ji přijali a zaplatili.

 • Slavia Praha – 500 000 Kč

  Fotbalová Slavia po prohře s JihlavouFotbalová Slavia po prohře s JihlavouFoto Jaroslav Legner (Sport)

  září 2013 - po podmíněném utkání s Jihlavou (1:2)

  Po vysoké prohře s Teplicemi a rekordní pokutě dostali slávisté ultimátum. Třikrát za sebou zvítězit, nebo za každé utkání 500 000 pokuta. Třetí utkání Slavia prohrála s Jihlavou 1:2 a hráči opět platili.

 • Baumit Jablonec - 500 000 Kč

  Jablonecký trenér Roman Skuhravý dostal i přes tučnou pokutu důvěru vedeníJablonecký trenér Roman Skuhravý dostal i přes tučnou pokutu důvěru vedeníFoto Michal Beránek Sport

  listopad 2013 – Jablonec po debaklu s Plzní (1:6)

  Peltův Jablonec prohrál vysoko 1:6 s Viktorií Plzeň a to současný předseda FAČR a zároveň majitel severočeského klubu nevydýchal. Hráčům udělil pokutu 500 000 Kč.

 • Baník Ostrava – 300 000 Kč

  Trable Baníku skončily pokutou od vedení klubuTrable Baníku skončily pokutou od vedení klubuFoto Barbora Reichová (Sport)

  září 2013 – po sérii špatných výsledků

  Baníku se na podzim minulého roku nedařilo. Nakonec to tým odskákal flastrem v podobě pokuty. Ta se vyšplhala až na 300 000 Kč.

 • Sparta Praha – 250 000 Kč

  Abena vyfasoval od Sparty opravdu vysokou pokutuAbena vyfasoval od Sparty opravdu vysokou pokutuFoto Barbora Reichová (Sport)

  květen 2012 – Martin Abena za neomluvenou tréninkovou účast

  Kamerunský záložník ve Spartě pouze hostoval z Dunajské Stredy, i přesto si dovolil nechodit na tréninky a neomlouvat se. Klubu došla trpělivost a Abenovi napařil pokutu 250 000 Kč.

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud