GÓL ROKU! Valentovo dělo vymetlo šibenici jihlavské branky | iSport.cz
22. srpna 2015 • 19:05

GÓL ROKU! Valentovo dělo vymetlo šibenici jihlavské branky

Autor: rjm
Jiří Valenta se trefil fantasticky
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Selhání Sparty, první prohra Slavie, dařilo se Julišovi MOMENTY VÍKENDU: Selhání Sparty, první prohra Slavie, dařilo se Julišovi
Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0! Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Výstavní pumelice, která by byla ozdobou i nejlepších evropských lig. Takové přirovnání si zaslouží gól Jiřího Valenty do šibenice, kterým dal Slovácku na hřišti Jihlavy náskok 1:0. Valenta byl i u dalšího důležitého momentu. Za stavu 1:2 z pohledu Jihlavy jej totiž fauloval gólman Hanuš, následnou penaltu však kanonýr Libor Došek zahodil.Na tohle slovácké dělo se bude v Jihlavě dlouho vzpomínat. K záložníku Valentovi odvrátil obloučkem míč jihlavský hráč, záložník Slovácka jej pak trefil levačkou parádně. Prudká rána skončila nechytatelně v šibenici branky Vysočiny a bylo to 0:1. Téhle trefě, která může aspirovat na Gól měsíce či Gól roku, musel zatleskat snad každý na stadionu.

VIDEO: Podívejte se na krásný Valentův gól v Jihlavě

Jihlava - Slovácko: Gól Jiřího Valenty na 0:1

Ještě do půle hosté přidali druhou trefu. Pak se sice Jihlavě povedlo snížit, ovšem hosté dostali šanci náskok navýšit. Valentu zasáhl v pokutovém území nohou gólman Hanuš a pískala se penalta. K ní se postavil kanonýr Slovácka Libor Došek, jenže s ní naložil bídně a Hanuš jeho nepříliš umístěnou střelu vyrazil.

Jihlava - Slovácko: Gól Jiřího Valenty na 0:1

Jihlava - Slovácko: Faul brankáře Hanuše a neproměněná Doškova penalta

Jihlava - Slovácko: Gól Vladimíra Kukola na 1:2

 

Jihlava - Slovácko: Gól Filipa Hlúpika na 0:2
Jihlava - Slovácko: Břevno Marka Havlíka

Jihlava - Slovácko: Šance Filipa Hlúpika

 


Články odjinud


Články odjinud