Sparťan Vácha popřál po derby Slavii: Byli jsme horší, sláva vítězům | iSport.cz
28. září 2015 • 04:57

Sparťan Vácha popřál po derby Slavii: Byli jsme horší, sláva vítězům

Autor: pod
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
RUDEJ FANDA: Sparta dopředu? Jak Hřebíkův kosočtverec! Z Beauguela je Tecl kola
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je odchovancem Slavie, z její výhry v posledním derby ale neměl vůbec radost. Nyní totiž záložník Lukáš Vácha stojí na druhé straně, ve Spartě dělá dokonce zástupce kapitána. Kvůli zranění sice hrát nemohl, přesto tradiční zápas hodně prožíval. A když Letenští nečekaně padli, sportovně uznal, že Slavia byla lepší.Vácha se na derby hodně těšil, přestože ho nemohl kvůli zranění prožít na trávníku. „Dnes hraje Sparta!!! Dnes je Derby!!! Největší zápas v ČR! Bojovat a neustupovat!“ burcoval na svém twitterovém účtu před zápasem.

V něm se ale nedostalo na papírové předpoklady a Slavia svého rivala zdolala gólem Jaromíra Zmrhala 1:0. Sparťanský tábor zaplavil smutek, vládci Prahy se stali pro další půlrok fotbalisté Slavie.

Vácha, který je na Twitteru známý svými kontroverzními příspěvky, tentokrát zaujal sportovní postoj. „Dnes jsme byli horší tým. Sláva vítězům,“ smekl klobou před Slavií.

Ščasný, proč jsi tam nedal Koháka, ptal se Ringo Čech

Velkou radost měl z vítězství své milované Slavie i hudebník František Ringo Čech. Ten na stanici O2 Sport zápas dokonce komentoval. Fanoušci si mohli vybrat, zda jim má kulisu dělat právě on, protějšek a sparťan Jakub Kohák či klasický komentář.

Herec a moderátor Jakub Kohák stejně jako Lukáš Vácha souhlasil, že derby ovládli „sešívaní“ zaslouženě. „Musím přiznat, že Slavia byla bohužel lepší. My jsme toho moc nepředvedli,“ říkal v objetí s Ringo Čechem.

CELÝ SESTŘIH: Slavia - Sparta 1:0. Derby rozhodl Zmrhal

Slávistický srdcař měl jasno, proč se Spartě nedařilo. „Měl jsem strach, že nastoupí za Spartu Kohák, protože to by dopadlo úplně jinak. Udělal jsi chybu, Ščasný, že jsi nepostavil Koháka,“ smál se.

„Nedá se nic dělat, gratuluju. Užijte si to, často to nebude,“ zakončil pak Kohák k Ringo Čechovi. V to doufají jistě všichni sparťanští fanoušci, naopak ti slávističtí věří, že vítězné derby znamená začátek nové úspěšné éry.

Ringo Čech a Kohák po 284. derby pražských S

Pozápasové hodnocení Františka Ringo Čecha a Jakuba Koháka. :)

Posted by O2 Sport on 27. září 2015

Slavia - Sparta: Gól Jaromíra Zmrhala na 1:0, Bičík zaváhal

Víme, že jsme nehráli dobrý zápas, ale penalta byla, řekl Dočkal

Udělali jsme triviální chybu před gólem, štvalo kouče Sparty

Bičík o gólu Slavie: Beru ho na sebe, byl tam pocit zmaru

Fotbalisté Slavie slaví gól proti Spartě, černé svědomí měl brankář David Bičík
Fotbalisté Slavie slaví gól proti Spartě, černé svědomí měl brankář David Bičík

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud