Stupidní penalta? Uříznout ruce by možná pomohlo, hlesl Štetina | iSport.cz
16. října 2015 • 23:20

Stupidní penalta? Uříznout ruce by možná pomohlo, hlesl Štetina

Autor: sh
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Smůla, náhoda, hloupost. Tak vidí fotbalisté Dukly Praha vyrovnávací gól v zápase s Mladou Boleslaví (1:1). Lépe řečeno jeho příčinu. Míč totiž brnknul slovenskému stoperovi Lukáši Štetinovi nechtěně o ruku a rozhodčí Karel Hrubeš nařídil pokutový kop. „Nevím,“ krčil rameny viník. „Byl to odražený míč, myslel jsem, že na něj půjde kolega (Gorkšs). Pak to skočilo,“ nenalézal vysvětlení.Trenér Lubnoš Kozel však svého svěřence nešetřil. „Určitě mu to přičítám za vinu,“ zlobil se. „Mohl to hrát hlavou, neměl to nechat dopadnout,“ nabídl řešení.

„Stejně tak ovšem Filipu Radovi, který několik centrů chytí a tenhle vyráží,“ upozornil i na brankářovo pochybení. „Ve fázi, kdy Boleslav už spíš silou vůle chtěla tlačit, jsme jí naší hloupostí nabídli penaltu a tu využila,“ dodal Kozel.

Dukla - Mladá Boleslav: Ruka Lukáše Štetiny a penalta Lukáše Magery na 1:1

Štetina navíc podobnou penaltu zavinil i ve 4. kole proti Bohemians Praha, kdy za stavu 2:0 umožnil hostům snížit a nakonec i vyrovnali. „Tam ho do ruky trefila střela, nemohl za to. Nebylo to stejné,“ našel rozdíl trenér Kozel.

Nešťastníkem však slovenský legionář zůstává. Co měl dělat? Uříznout si ruku? „Možná by mi to pomohlo,“ hlesl. „Ale bez rukou jsem se hrát fotbal ještě nenaučil,“ pravil odevzdaně.

Dukla - Bohemians: Ruka Lukáše Štetiny a penalta Josefa Jindřiška na 2:1

CELÝ SESTŘIH: Dukla - Mladá Boleslav 1:1

Dukla - Mladá Boleslav: Šance Jiřího Skaláka

Dukla - Mladá Boleslav: Baroš se blýskl otočkou, střela už mu nevyšla

 


Články odjinud


Články odjinud