Silvestrovský úlovek. Slavia získala obránce Bořila z Boleslavi | iSport.cz
31. prosince 2015 • 18:44

Silvestrovský úlovek. Slavia získala obránce Bořila z Boleslavi

Obránce Jan Bořil posílí pražskou Slavii
TOP VIDEA
Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii Sterling ve Wembley hattrickem zničil Čechy. 0:5, nejhorší porážka v české historii
Jágr o postupu do baráže: Splnili jsme jeden krok, ten nejdůležitější je před námi Jágr o postupu do baráže: Splnili jsme jeden krok, ten nejdůležitější je před námi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pražská Slavia nespí ani na Silvestra. Bývalí hráči „červenobílých“ v poledne ovládli Silvestrovské derby a později se činilo i vedení. Prezident Slavie Jiří Šimáně totiž podle zástupce majoritních čínských vlastníků Jaroslava Tvrdíka dotáhl příchod obránce Jana Bořila z Mladé Boleslavi.O přestupu Jana Bořila z Mladé Boleslavi do Slavie se mluvilo už dříve, pražský tým ho podle Jaroslava Tvrdíka definitivně dotáhl v poslední den roku 2015.

„Někdo slaví, někdo pije, prezident klubu Jiří Šimáně pracuje. Před chvílí osobně dokončil přestup Jana Bořila. Honzo, vítejte ve Slavii,“ napsal na svůj Twitter zástupce čínských majitelů a člen dozorčí rady.

A aby toho nebylo málo, Tvrdík záhy slíbil slávistickým fanouškům více. Naznačil, že Slavia bude s posilováním pokračovat. „V úterý bude větší tisková konference Slavie. Honzou to nekončí, těšte se,“ oznámil.

Témata:  sport, fotbal, synot liga, Slavia
 


Články odjinud


Články odjinud