Italský kouč Stramaccioni je v Praze! Brzy podepíše smlouvu se Spartou | iSport.cz
24. května 2017 • 19:46

Italský kouč Stramaccioni je v Praze! Brzy podepíše smlouvu se Spartou

TOP VIDEA
Slavia po oslavách trénovala. Ožrat se do němoty? To nešlo, hlásí Coufal Slavia po oslavách trénovala. Ožrat se do němoty? To nešlo, hlásí Coufal
Svobodu vzal na MS do Rigy, teď Hadamczik vzpomínal: Adam žil pro kolektiv. Jako trenér měl co nabídnout Svobodu vzal na MS do Rigy, teď Hadamczik vzpomínal: Adam žil pro kolektiv. Jako trenér měl co nabídnout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ital Andrea Stramaccioni, který se stane novým trenérem Sparty, už přiletěl do Prahy. Jedenačtyřicetiletý kouč podepíše v nejbližších dnech s letenským klubem smlouvu. Ta by měla být na dva roky a zajišťovat mu roční plat 1,5 milionů eur (40 milionů korun).Andrea Stramaccioni začal svou profesionální trenérskou kariéru v AS Řím v roce 2005. Tam vedl dorostenecké výběry, které dovedl k několika mistrovským titulům. Později se ujal juniorského týmu v Interu Milán.

V dospělém fotbale začal zhurta, v březnu roku 2012 nahradil coby úspěšný dorostenecký kouč v Interu odvolaného Claudia Ranieriho. Sezonu dokončil, pak ale musel odejít. A vyhazov dostal i po roce v Udine.

Trenér Stramaccioni je v Praze, přijel si pro něj generální ředitel Sparty
1080p 720p 480p 360p 240p

Naposledy trénoval v Panathinaikosu, s kterým loni na podzim uhrál v pěti utkáních Evropské ligy pouhý bod, načež byl na začátku prosince nahrazen Marinem Ouzounidisem. Teď se chystá na angažmá ve Spartě.

GALERIE | Podívejte se na fotky z příletu trenéra Stramaccioniho do Prahy

Nového trenéra Sparty uvítal generální ředitel klubu Adam Kotalík
Nového trenéra Sparty uvítal generální ředitel klubu Adam Kotalík

 


Články odjinud


Články odjinud